Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='mimiś']przelałam kaske za listopad. myślę ,Lidziu, że "politycznie" byłoby napisać ile [czy ] dostaje dt, ile jest w skarpetce i co z ta kaską : albo w rezerwie na Arielkowe[odpukać] choroby, a może potrzeba seniorkowi dobrej karmy.a DS niebogaty....albo wspomóc bardziej potrzebującego...-Ty zadecyduj -najlepiesz oceniasz sytuację -ale taka jawność zawsze jest mile widziana i zachęca do dalszych wpłat;)[/QUOTE] Zgadzam się,oczywiście,że tak. Lidziu,sekunda i napisz nam to,prosimy:) Moja kaska za listopad i grudzień poszła juz dawno;) Jak tam nasze piękności sie mają?Zdrowy? Pozdrowienia i podziękowania dla Pani Arielkowej:loveu: Aaaaa...zmienili mi nicka,byłam Renata5:cool3:
  2. [quote name='Mysia_']a ja sobie pomyślałam, że ktoś nowy do nas zajżał :evil_lol:[/QUOTE] N właśnie każdy tak myśli:evil_lol: Ale jaja,co? Ale to i dobra strona....wywalę banerki i nawciskam niektórym,aż im w pięty pójdzie i nie będa wiedzieli kto to.Tak z partyzanta zadziałam:diabloti:. Żartowałam:evil_lol: ja nie z tych:cool3:
  3. [quote name='paulinken']Renatko, dziękujemy za badania, ale jakby co, to Bartuś jeszcze ma pieniążki w swojej skarpecie :)[/QUOTE] Niech ma:) Pieniądze nie zając nie uciekną,jeśc nie wołają,także niech leżą,mocy nabierają;)
  4. O Boże...jestem w szoku!!! [B][SIZE=4][COLOR=red]DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM OGROMNIE [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Moniczko,a Tobie szczególne podziękowania [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_9.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]Jeszcze raz dziękuję,dziekuję,dziękuję za pomoc,za wsparcie,za ogłoszenia...za WSZYSTKO [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_11.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black]PS.doszło 119,98 dla Kajtunia-dziekuję:loveu:[/COLOR][/SIZE]
  5. [quote name='paulinken']Renatko, co się stało z Twoim nickiem? Nowe wpłaty dodałam :)[/QUOTE] Oj dziewczynki,zdziwiłyście się co?:cool3: Nawet nie wiecie,jak ja sie zdziwiłam jak nie mogłam sie zalogowac pod starym nickiem:evil_lol: Prawie półtora roku temu napisałam prośbę o zmianę nicku,bo mi sie nie podobało 'Renata5' i juz dziesięc razy zdązyłam zapomniec o tym a tu nagle bach...zmienili mi nicka i nikt mnie nie poznaje,ludzie mnie szukają i znaleźc nie mogą :D.No ale banerków w podpisie nie zmieniłam,a mam je juz baaardzo długo,więc po tym mnie poznają też;). A u Bartunia wszystko dobrze:)Wachluje ogonem jak nas widzi,przychodzi do człowieka na zawołanie,ale najchętniej gdy ma sie dla niego coś pysznego...cwana bestyjka:cool3:Może przed śwętami podjadę z nim do weta na ogólny przegląd i zrobię tak dla spokojności badanie krwi.Nie zaszkodzi,a powie nam jak tam Bartuś ma się w środku;).Badanie i wizytę finansowo biore na siebie:)I bez gadania proszę:eviltong:
  6. [quote name='martka1982']póki co nikogo nie udało mi się namówić:(( są oczywiście dziewczyny, które już długo wcześniej się zdeklarowały. jutro ponownie porozsyłam pw[/QUOTE] Martuś,damy radę:) A jak nie damy,to też damy:) W sensie,że damy radę:razz: Będzie dobrze,nie ma innej opcji,ważne,żeby Stivi wyszedł ze schronu,nawet jak ma wyjść 'na wariackich papierach',to tez damy radę:)
  7. Wstawać śpiochy:cool3: My juz po spacerkach,dzieci w szkole,teraz śniadanka się szykują i leki dla psiaków i reszta obowiązków czeka:) Pa:loveu:
  8. Buziaczki :-* Na TAMTEJ górze,to jeszcze nie mam chodów póki co;)
  9. Danuś i Tobie tez WITAJ! A co Wy jeszcze nie śpita,co?:cool3: Jestem nowa,odrodzona:D
  10. Mam chody tam na górze:eviltong::diabloti:
  11. Zgadłaś!!!! W nagrodę masz piosenkę:diabloti: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=n84McJyTRuw[/URL] Specjalnie nie zmieniałam podpisu,coby mnie ludziska poznali :D
  12. A ja przyszłam powiedziec wszystkim DOBRANOC :) Jak Wam sie podoba mój nowy image?:cool3:
  13. Cały czas pamiętam,bo jak można zapomniec takiego Muchomorka maleńkiego?:-( Teraz Punio jest w złym stanie,bo leki nie pomagają i wet powiedział,że będzie cud jak do końca roku dożyje:-( Chyba się rozsypie moje serce,za duzo tych śmierci,za dużo i to w tak krótkim czasie...:-(
  14. Cały czas jestem,pamiętam,tęsknię...:-( APSA serce mi rozdarłaś,ale tez chciałam Cię poprosic o zaległe fotki,bo wiedziałam,że jeszcze nie wszystkie wkleiłaś z październikowej wizyty... APSA robiła fotki w niedzielę,a w piątek moje Słońce umarło:-( To zdjęcia Opalisia z wątku Punia.Nie każdy tam zagląda,więc wklejam tu...zobaczcie jaki to był piękny pies...najpiękniejszy:-(,mój kochany:-( [IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/_po/DSCF5829.jpg[/IMG] [IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/_po/DSCF5830-1.jpg[/IMG] Mój niedźwiadek polarny:loveu::-( [IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/_po/DSCF5831.jpg[/IMG]
  15. Już 3 miesiące Cię nie ma maluszku:-( Dołączył do Ciebie Opaliś:-( i Babuleńka jamniczusia:-( i wiele innych psiaczków,bo co raz to są nowe wpisy w tym smutnym dziale... Opiekujcie się tam za TM sobą nawzajem i czekajcie na nas,Kochane nasze skarbeczki...
  16. Bartuś w swoim kąciku;) [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/3742/011tth.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/182/010bd.jpg[/IMG]
  17. Kochane:loveu:,u Precelka wszystko dobrze,nie dzieje się nic niepokojącego:).Jest zgodny,grzeczny,ma apetyt,no idealny psiaczek,ale nie przytulaczek.To bardziej taka Zosia-samosia;)
  18. Jesteśmy,żyjemy:) Dzisiejszy rozczochraniec-szalony psiak.:loveu: Oj Herak,będziecie mieli z Niego pociechę:cool3: Juz niedługo Dantunia jedzie do SIEBIE,już w styczniu:-(:multi::loveu: [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5585/025pw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4051/019mgk.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1415/021n0.jpg[/IMG] [IMG]http://img574.imageshack.us/img574/7381/023q.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/4476/022ih.jpg[/IMG]
  19. Dostałam leki,obróżkę i pieniązki-dziekuję:):loveu: Dzisiejsza nasza dama:) Niestety ogonek ciężko się regeneruje:-(.Łapki i wszystko pięknie porosło,a ogon nie chce:shake:.Lady z Dante wychodzą tylko na spacerki i to nie za długie,bo nie chcą ganiać w mróz i nie chcą nawet wychodzić z pomieszczenia.Dlatego mają zamknięte,żeby nie puszczać im zimna,bo jest tam ciepło i nie będziemy im wyziębiać.Nie mają kojcy,mają 30m kwadratowych dla siebie także nie siedzą w bezruchu. [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/3390/013kqo.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7458/014bz.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/636/015sg.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9301/016mm.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4011/017ga.jpg[/IMG]
  20. Witajcie Kochane:):loveu: U nas też zima na całego,jak wszędzie zresztą. Dżeruś aby siku,kupka i do domku,bo łapki marzną.Wszystkie psiaki spindalają do domu,bo zimno;) Kajtuś pierwszy,Dzerus za nim:) [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/748/003uyi.jpg[/IMG] Jeszcze aby kupka i biegiem do domku;) [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5272/004jwi.jpg[/IMG]
  21. Witam Kochane:):loveu: Jutro,albo pojutrze porobie zimowe fotki,bo dzisiaj zapomniałam wyczyścic pamięc w telefonie i ze zdjęć nici:roll:.No mam jedno,także wstawiam.Chyba niedługo spróbujemy puścic Bartunia ze smyczy.Teoretycznie nie ma jak uciec i może nawet nie będzie próbował,bo trzyma sie psiaków,no i sie słucha nawet;) [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3526/005jwa.jpg[/IMG]
  22. Dziękujemy za odwiedziny,wsparcie,no za wszystko:loveu: Dzisiejszy Kajtuń:) Miałam narobić zdjęć,a zdjęć,ale zapomniałam,że mam pełną pamięć w telef:p Ale co sie nie odwlecze,to nie uciecze;) Kajtuś i z tyłu Dżeruś:) Lecą do domu,bo zimno w łapki;) [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/748/003uyi.jpg[/IMG] Kajtus i Bartuś z Zabrza:) [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3526/005jwa.jpg[/IMG]
  23. [quote name='fizia']Wpłaciłam przed chwilką 150 zł za leczenie i na badania[/QUOTE] Potwierdza,dostałam-dziekuje serdecznie:loveu: [quote name='dorcass']u was taki sam zastuj jak u nas, nikt sie nie interesuje:( nasz tez choruje i zero telefonow z ogloszen do tego okazalo sie ze maa nie 5 a nawet 12 lat:([/QUOTE] To chodzi o Dzerusia,który jest/był na dole z Łatusiem.Też chorował,był słaby,ale wet stwierdził po badaniach,że to tylko....starość,a dzeruś przyszedł do nas z metryczką 5-6 lat,a okazało sie,ze moze miec nawet ponad 12:-o Ponieważ Dżeruś jest ewidentnie starszy,to przeniosłam go do siebie na górę,a Łati został na dole sam;).I w sumie dobrze,bo będziemy mogli zaobserwować jak zachowuje sie bez psiego towarzystwa i jak sam zostaje w domu.Póki co jest dobrze,z Dzerusiem spotykają sie na spacerkach,ale Łati jak to Łati-zdrowy,młody,to i do głupot pierwszy i do zaczepek też,a Dżerus już nie te lata i nie ta kondycja.I w sumie nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło:). Badania Łatusia podczas choroby [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4251/001kef.jpg[/IMG] Mocznik miał koszmarny,bo 225(!!!),a norma jest do 45 Kreatynina tez okropnie wysoka,bo 5,75(!!!),a norma jest do 1,17 Pozostałe wyniki były dobre,czyli w normie,uff W piątek(26 listop) byłam z Łatim na pobraniu krwi,żeby zobaczyć jak organizm regeneruje sie po chorobie.I jest juz wspaniale:multi: Mocznik ma 40,9 a norma jest do 45 Kreatynina 1,19 a norma do 1,17,czyli tez super :multi: Młody pies,silny,nigdy nie chorował,także szybciutko wyzdrowiał,ależ się cieszę:loveu: Mam jedno zdjęcie jak szliśmy do lecznicy,bo potem jak zobaczył,ze chcę go złapać w kadr,to ni hu hu,wariował jak to on-szalony psiak,bardzo kochany i wdzięczny:loveu:A w lecznicy poznał panią wyżełkę-większą od niego,ale to nic-miłość zakwitła:evil_lol:.Jeszcze nie widziałam Łatusia w takim amoku:-o:diabloti:.Nie wiem,ale powinnyśmy go wykastrować może jakos w przyszłości,co Wy na to? Łatuś waży 23 kilo,ale schudł po chorobie i dlatego taka waga,bo ważył 26:roll:Teściowa juz od progu powiedziała,że go dotuczy,bo zmizerniał:p.A ja powiedziałam,broń Panie Boże,łatuś ma zostac taki,jaki jest,bo nie jest chudzina.Dobrze powiedziałam,no nie?:cool3: [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8729/012jgr.jpg[/IMG]
  24. Ponieważ Dżery(Jerry:cool3:) według wszystkich znaków na ziemi i niebie jest starszym pieskiem,wiec przyszedł mieszkac do mnie na górę:)Potrzeba mu więcej spokoju,był słaby,więc co tu dużo gadać,z moimi staruszkami będzie miał lepiej niż z żywym młodym Łatusiem,który do zabawy był skory,a i nieraz do zaczepek.A Łatuś niech sie uczy bycia sam,bo w sumie przyda mu się to do przyszłej adopcji,zaobserwujemy jak będzie zachowywał sie bez innego psa i jak będzie sam zostawał w domu.Bo może sie stać tak,że będzie jedynym psiakiem w ewentualnum nowym domku i wtedy musi umieć sie przecież zachować grzecznie;).Więc nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło:) Dżeruś u mnie na swoim posłanku-podusi [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8143/015dge.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8729/016bt.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3088/017nf.jpg[/IMG]
  25. kochane to psisko,po tylu latach w schronisku tak bardzo chce człowieka:-(Więc biore go na wypoczynek i tak sobie leżymy jak sie juz obrobię
×
×
  • Create New...