Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. poopros bardzo proszę bo czas nagli ,nie wiem kiedy robkowa sie odezwie
  2. czyli mamy tylko 150zł stałych deklaracji na 450zł stałej opłaty hotelowej tak ? Brakuje 300zł miesięcznie do pełnej kwoty ,kurcze dużo :shake: Dziewczyny pomóżcie moze ,ktoś chociaż po parę złotych by zdeklarował .Bo zostaje nam tylko kasa na pażdziernik a póżniej bida .
  3. Kasia moze jakieś zdjęcionko małe :cool3:
  4. Napisałam do Robkowej z prośbą o ogłoszenia
  5. Tekst do ogłoszenia Saba roczna suczka wyrzucona z auta przy ruchliwej drodze czeka na dobry domek .Jest wesołą ,zdrową ,wysterylizowana suczką .Jest bardzo grzeczna i posłuszna ,lubi towarzystwo innych psów koty ignoruje . Uwielbia dzieci ,bardzo ładnie bawi się .Jest zaszczepiona i odrobaczona .
  6. We wtorek Saba miała sterylizację .Jest pod troskliwą opieka Pani Eli i jej córek .Czuje sie dobrze . Dziękuje bardzo mężowi Murki za transport do i z lecznicy .:loveu: Saba bardzo pokochała ludzi z tymczasu ,żal będzie ją zabierać no ale taki urok tych DT. Zaraz kogoś poproszę o bezpłatne ogłoszenia;)
  7. no to jak tam ciotki .kochacie te maleństwa to zajrzyjcie tutaj ma sekundkę:razz:
  8. nie wiem czy będę mogła pojechac w tym tyg. do maluchów . Imiona sa okey ,tylko ten kawon jakios tak dziwnie mi sie skojarzył ,moze karmel coś--____
  9. Schron w Lublinie ,raczej nie te betonowe boksy .......I teraz podobno wchodzi sie tam w asyście pracownika i nie mozna robić tam zdjęć :shake: Mają tam chyba wiele do ukrycia :roll:
  10. Aha i Dora 1020 jest naprawdę osobą ,która heroicznie walczy o zwierzeta na tamtym terenie .Jest tam sama :shake:,będę tu zaglądać .
  11. Byłam u tego człowieka na interwencji w sprawie koni i suczki .Jest to temat którego nie da sie tutaj rozwiązać .To prymityw ,swoje wie .A ten pies jest uwiązany na końcu drugiej działki sam z dala od ludzi ,ma za zadanie pilnować nowo wybudowanego domu swojego ''pana''. Policja była już kilka razy ale niestety ,buda jest ,łańcuch tez ,miski stoją .To co ,ze puste <Pan twierdzi ,ze właśnie przed chwila wypił .A to ze pies jest ciągle głodny ? eeh ....
  12. Za około dwa tygodnie będę w Janowie na wizycie poadopcyjnej i wstapię do Sabci ;)
  13. Saba bardzo wydoroślała i '' niestety ''przyzwyczaiła się bardzo i zżyła z opiekunami . Zaraz po niedzieli ma sterylkę więc trzeba kciuki zacisnąć i zaraz po rekonwalescencji uderzamy ostro z szukaniem domku tym razem juz ostatniego .
  14. [URL=http://img32.imageshack.us/i/dsc02036640x480.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2820/dsc02036640x480.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://img188.imageshack.us/i/dsc02037640x480.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/1936/dsc02037640x480.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://img30.imageshack.us/i/dsc02038640x480.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/795/dsc02038640x480.jpg[/IMG][/URL]
  17. Juz działam sorki :oops:
  18. Sliczna podobna trochę do mojej funi .
  19. Rozmawiałam juz z przyszłą Pania Muszki ,bardzo ciepła osoba .Jesteśmy umówione niedługo na wizytę poadopcyjną w miejscu zamieszkania . Synek nie moze sie doczekać Muszki ,bardzo lubi rzucać jej piłeczkę ona przeszczęśliwa biegnie po nia . Więc z perspektywy patrząc nie wyszło tak żle z tą cała jej historią ;)
  20. czyli na pażdziernik brakuje nam kasy na hotelowanie tak ?
  21. Kto porobi ogłoszenia bezpłatne ?
  22. Imię było bardzo fajne ,nie wiem dlaczego tamto sie Jogi nie podobało :roll: Trzymaj sie sunieczko :multi:
  23. Ok ,ciocia się nie pogniewa bo nie ma pojęcia co to dogomania :evil_lol:,ona tylko ma płacić i już ale fajnie ze poprawione;) Redzik uroczy;)
  24. marta pominęłaś w pierwszym poście drugą moją ciocie która wpłaca 10zł:razz:
  25. Portos biedaku ,czekasz i czekasz:roll:
×
×
  • Create New...