[quote name='Donvitow']Sądze że właśnie to powinno. Może byś rozumiał/a/ jak byś z przybytku pana sacrum przywiózł/ozła/ osiem psow na skraju zagłady biologicznej, chorych,zapchlonych,zarobaczonych, kupkających srutą. A tego samego dnia kolejne kilka z ktorych jeden konający w zbiorowym boksie/ natychmiast uśpiony przez weta/ przyjechalo do Warszawy/.
Myślę że jest zasadnicza różnica- wolontariuszki tego schroniska / dyskryminowane przez kierownika i personel schroniska a jego kierownik z zalogowana rodziną czy znajomymi.
Pozdrawiam i gratulacje z poczucia dobrze spełnionego obowiązku.[/quote]
w 100% sie z tobą zgadzam Donvitow,
Jedno to spokój na watku ,a drugie to fakty za którymi stały cierpiące zwierzęta ,więc trudno czasami nie zareagować na bzdury i prowokacje jakie wypisywali .Dotyczyło mnie to bezpośrednio ,więc trudno sie dziwić :roll:
[quote name='funia']Uff jak tu miło,witam :eviltong:[/quote]
Chodziło mi ,nie o to ze wyczyszczone ,tylko o to ,ze znowu mozna wejśc na ten watek i w razie potrzeby napisać:roll: