Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. suńka jestes sliczna;)
  2. Boże jaka bida:shake:
  3. 60 zł wpłaciła ala123 ,tylko ja podawalam przelew przez kolezanke i ona napisała ,ze to ja ,
  4. Karo jakąś godzinę temu został zaszczepiony szczepionką kombajn.Czyli ma wściekliznę i wirusówki ,lekarz z miejscowości sąsiedniej przyjechał i zaszczepił psa na podwórku . Faktura zostanie wystawiona na Emir .
  5. Do zoba Tekla jestem u Ciebie w tym tygodniu ;)
  6. Na pewno się nie znają on jest kochany ,dlaczego ciagle cisza :roll:
  7. :laola::laola::cunao::cunao: [quote name='mania1979']Kacper ma się lepiej,popadał dzisiaj deszcz,pyłki poopadały i ulga...jest lepiej.to nie od psa!!! nie jestem lekarzem ale wiem że tak jest!! reakcja byłaby natychmiastowa.[/quote]
  8. [quote name='Donvitow']Sądze że właśnie to powinno. Może byś rozumiał/a/ jak byś z przybytku pana sacrum przywiózł/ozła/ osiem psow na skraju zagłady biologicznej, chorych,zapchlonych,zarobaczonych, kupkających srutą. A tego samego dnia kolejne kilka z ktorych jeden konający w zbiorowym boksie/ natychmiast uśpiony przez weta/ przyjechalo do Warszawy/. Myślę że jest zasadnicza różnica- wolontariuszki tego schroniska / dyskryminowane przez kierownika i personel schroniska a jego kierownik z zalogowana rodziną czy znajomymi. Pozdrawiam i gratulacje z poczucia dobrze spełnionego obowiązku.[/quote] w 100% sie z tobą zgadzam Donvitow, Jedno to spokój na watku ,a drugie to fakty za którymi stały cierpiące zwierzęta ,więc trudno czasami nie zareagować na bzdury i prowokacje jakie wypisywali .Dotyczyło mnie to bezpośrednio ,więc trudno sie dziwić :roll: [quote name='funia']Uff jak tu miło,witam :eviltong:[/quote] Chodziło mi ,nie o to ze wyczyszczone ,tylko o to ,ze znowu mozna wejśc na ten watek i w razie potrzeby napisać:roll:
  9. Powyżej Pani Adelci Madzia a jeszce wyżej Pan Adelci Artur :loveu:
  10. [URL=http://img42.imageshack.us/i/98425albums975picture21.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7743/98425albums975picture21.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://img9.imageshack.us/i/98425albums975picture21.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/7743/98425albums975picture21.jpg[/IMG][/URL]
  12. znowu nalała ..... zaszczaniec :mad:
  13. Ulżyło mi jak napisałaś ,ze synek czuje sie lepiej .Odetchnęłam z ulgą :multi:
  14. Madzia co do zaproszenia to miałam Ci odpisać zaraz ,ale zapomniałam bo zadzwonił drugi telefon ,ale obiecuję Ci ze jak tylko będę w pobliżu to na pewno wpadnę ;) A co do szpitala to cieszę sie ,ze się zdzwoniłysmy wtedy i powiedziałaś o dziwnych praktykach swojego pana ''doktora''.Moze dzięki temu Darunia zyje ,co ? Jak myślisz ? Bo ja takie mam zdanie ,ze kiepsko by było ,zreszta zapowiadało sie juz kiepsko...:mad: Dziekujemy klinice w Łazach koło Wawy za profesionalną opiekę nad Darunią
  15. Daria Vel Adela była sunia żyjącą na ulicy przez wiele lat , zyła jak dziki wolny pies rodząc na okrągło ,opiekowała sie nią staruszka o bardzo dobrym sercu ,dzięki niej właśnie Daria trafiła do nas :roll:
  16. DZisiaj już miałam jeden telefon w spr.szczeniąt ale chyba tylko mój numer był na Rudaski bo Pan pytał o Kawona ,proponowałam też te czarne .W końcu Pan powiedział ,ze chce duzego .Zaproponowałam Atosa ,który jest u Jamora .Mamy być w kontakcie . Gość wydał mi się w porzadku
  17. Dostałam już wiadomość od Mani dzisiaj ,był spacerek i nie było szczańska w chałupie .Dobra Adelcia :eviltong:
  18. super lunka ,ja uwielbiam kukurydzę :lol:
  19. To prawda psy z padaczką to psy wyjątkowe ,Dukat jest takim psem po prostu .Myślę ,ze znajdzie odpowiedzialny dom bo znam jeden wspaniały gdzie pies z padaczką o wdzięcznym imieniu Tuptuś jest miłością swojej pani ,zgadniecie której ?:razz:
  20. Zaraz tarabanie do Danki ,żebrać o ogłoszenia ;)
  21. Aha ,no i witam Cie na dogo :loveu:
  22. Madzia a jak synek ,czy bierze w tej chwili leki od alergii ? zmartwiłam sie tym ,nic mi nie mówiłaś przez telefon:roll:
  23. Atos dlaczego nikt Cie nie chce ,jestes taki dobry piesku :roll:
×
×
  • Create New...