-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj cała piatka została zaszczepiona na wirusówki ,zniosły to dzielnie zadne z nich nawet nie zapiszczało . Zostały trzy maleństwa ,w tej nieszczesnej stodółce a raczej poddachu ,bo to nie jest zamykane z czterech stron :roll: Ale idzie dobrze ,myślę ze reszcie też coś razem wymyślimy . Aby tylko to było szybko bo noce takie zimne ...... -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img263.imageshack.us/i/pa090644640x480.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2259/pa090644640x480.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze raz sunia :loveu: -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img117.imageshack.us/i/pa090648640x480.jpg/][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/1959/pa090648640x480.jpg[/IMG][/URL] Ta sunie jedzie jutro ze mna do Janowa na DT ,który opłaca ala123:lol: -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img14.imageshack.us/i/pa090632640x480.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4859/pa090632640x480.jpg[/IMG][/URL] Tutaj jeszcze u mnie w domu po przywiezieniu ze wsi -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
a teraz niespodzianka .Dzieki Allegro Krówek zanalazł wspaniałych właścicieli ,niedaleko od Zamościa .Domek 100% [URL=http://img35.imageshack.us/i/pa090657640x480.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9366/pa090657640x480.jpg[/IMG][/URL] -
Zrozpaczone psie serce porzucone w lesie. Ma dom.
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Sunieczko ,znajdz fajny domeczek ;) -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jamor ,dzięki Ale mi sprawiłeś niespodziankę .Po prostu piękności :loveu::loveu: Czy nikt u Ciebie nie był Atosikiem zainteresowany ? Atos jesteś piesku taki fajny ,dlaczego nie masz jeszcze swojego człowieka :-( -
Maleńka spokojna, 2-letnia Tekla jest już w NOWYM DOMKU w Warszawie !! :)
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Fakt tych Sześciu dni jest i tak jest zwalający z nóg ale te trzy dni to już tragedia -
Maleńka spokojna, 2-letnia Tekla jest już w NOWYM DOMKU w Warszawie !! :)
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Teklo ,oby nowy dzień coś zmienił w twoim smutnym życiu . Wiecie zo wyczytałam w psiej gazecie ,ze Arnold Szwarzenneger ,gubernator Kalifornii z powodu kryzysu chce aby zwierzęta w schronisku czekały tylko 3 dni a nie jak wcześniej 6 .Po trzech dniach jeśli nie zgłosi sie właściciel ,zwierzę ma być uśpione ...... -
Boże ,załamałam sie Moną .....Ona była taka wesoła ,skakała cieszyła się .... Jeszcze jak byłam na wolontariacie ,czyli koło kwietnia to jak wchodziłam do niej do boksu to szalała wyprzedzając wszystkie inne sunie .Ale to już przeszło pół roku .Boję się ,ze moze jej coś jest ,moze ją coś boli .....Moze ma stado robali ,które ją gnębia Strasznie smutne to zdjęcie ,była wesołym szczeniaczkiem teraz widzę dorastającą panne z bardzo smutną mordką ....:-( Jest taka piękna ,gdyby ktoś wziął ją na DT ,na pewno długo by nie siedziała ...
-
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Z wizytami to bedzie tak ,ze jak sie uda przedadopcyjną zrobić to sie zrobi a jak nie to dopiero po jakims czasie wyśle sie szpiega :evil_lol: -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Madzia allegro świetne .dzięki:calus: -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
miałam dzisiaj konkretny tel.w spr .malców.W piątek moze przyjadą po niego z łodzi jaK DOBRZE pamietam :oops: -
Suńki pamietam was ,jeśli jutro znajdę towarzystwo to pojadę do schronu :roll:
-
Maleńka spokojna, 2-letnia Tekla jest już w NOWYM DOMKU w Warszawie !! :)
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
sunieczko maleńka :loveu: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
MADZIA ,NIE TRZEBA .CZYLI WPŁATA ZA WRZESIEŃ JEST /O to chodziło Moze przespałam jedną wpłatę .Wpłacę teraz 20zł w pażdzierniku :oops: Nie rób rozliczenia wszystko jest klarowne ,przecież niedawno robiłaś .Szkoda twojego czasu , -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
wysłałam smsa na gratkę ;) -
Awa biszkoptowa labka - wróciła do właścicielki na stałe.
funia replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
piekna sunia z charakterkiem -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Po zapłaceniu hotelu za cały październik na koncie Atoska zostało 673 złote.[/quote] aha to super na listopad styka ,trzeba się martwić o grudzień Atos idz juz ty do ludzia dobrego :razz: -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
matka szczeniąt była nieduża ,sporo poniżej kolana .Pieski według mnie też takie będą ,ale gwarancji nie daję .Jak jakiś kaukaz wyrośnie :evil_lol: -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzieki ,ze tu wszystkie zajrzałyście .Jest wtedy nadzieja ,ze coś razem zdziałamy .Dzięki :loveu: Gdyby one były bliżej mnie ,jeżdziłabym codziennie .Ale niestety jest to kawałek .Muszę więc czekać do soboty ,maleństwa trzymajcie się cioteczka niedługo bedzie u was ;) -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']A ja zapytam jeszcze raz: [B]czy psiaki mają allegro?[/B][/quote] Nie Madzia nie maja :roll: -
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Doda .wielkie dzięki :calus: Czy mozna jeszcze wysłać smsa na biedaki ,czy juz za póżno ? -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Czyli na listopad brakuje juz kasy prawda ?