Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Dzisiaj cała piatka została zaszczepiona na wirusówki ,zniosły to dzielnie zadne z nich nawet nie zapiszczało . Zostały trzy maleństwa ,w tej nieszczesnej stodółce a raczej poddachu ,bo to nie jest zamykane z czterech stron :roll: Ale idzie dobrze ,myślę ze reszcie też coś razem wymyślimy . Aby tylko to było szybko bo noce takie zimne ......
  2. [URL=http://img263.imageshack.us/i/pa090644640x480.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2259/pa090644640x480.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze raz sunia :loveu:
  3. [URL=http://img117.imageshack.us/i/pa090648640x480.jpg/][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/1959/pa090648640x480.jpg[/IMG][/URL] Ta sunie jedzie jutro ze mna do Janowa na DT ,który opłaca ala123:lol:
  4. [URL=http://img14.imageshack.us/i/pa090632640x480.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4859/pa090632640x480.jpg[/IMG][/URL] Tutaj jeszcze u mnie w domu po przywiezieniu ze wsi
  5. a teraz niespodzianka .Dzieki Allegro Krówek zanalazł wspaniałych właścicieli ,niedaleko od Zamościa .Domek 100% [URL=http://img35.imageshack.us/i/pa090657640x480.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9366/pa090657640x480.jpg[/IMG][/URL]
  6. Sunieczko ,znajdz fajny domeczek ;)
  7. Jamor ,dzięki Ale mi sprawiłeś niespodziankę .Po prostu piękności :loveu::loveu: Czy nikt u Ciebie nie był Atosikiem zainteresowany ? Atos jesteś piesku taki fajny ,dlaczego nie masz jeszcze swojego człowieka :-(
  8. Fakt tych Sześciu dni jest i tak jest zwalający z nóg ale te trzy dni to już tragedia
  9. Dobranoc Teklo ,oby nowy dzień coś zmienił w twoim smutnym życiu . Wiecie zo wyczytałam w psiej gazecie ,ze Arnold Szwarzenneger ,gubernator Kalifornii z powodu kryzysu chce aby zwierzęta w schronisku czekały tylko 3 dni a nie jak wcześniej 6 .Po trzech dniach jeśli nie zgłosi sie właściciel ,zwierzę ma być uśpione ......
  10. Boże ,załamałam sie Moną .....Ona była taka wesoła ,skakała cieszyła się .... Jeszcze jak byłam na wolontariacie ,czyli koło kwietnia to jak wchodziłam do niej do boksu to szalała wyprzedzając wszystkie inne sunie .Ale to już przeszło pół roku .Boję się ,ze moze jej coś jest ,moze ją coś boli .....Moze ma stado robali ,które ją gnębia Strasznie smutne to zdjęcie ,była wesołym szczeniaczkiem teraz widzę dorastającą panne z bardzo smutną mordką ....:-( Jest taka piękna ,gdyby ktoś wziął ją na DT ,na pewno długo by nie siedziała ...
  11. Z wizytami to bedzie tak ,ze jak sie uda przedadopcyjną zrobić to sie zrobi a jak nie to dopiero po jakims czasie wyśle sie szpiega :evil_lol:
  12. Madzia allegro świetne .dzięki:calus:
  13. miałam dzisiaj konkretny tel.w spr .malców.W piątek moze przyjadą po niego z łodzi jaK DOBRZE pamietam :oops:
  14. Suńki pamietam was ,jeśli jutro znajdę towarzystwo to pojadę do schronu :roll:
  15. MADZIA ,NIE TRZEBA .CZYLI WPŁATA ZA WRZESIEŃ JEST /O to chodziło Moze przespałam jedną wpłatę .Wpłacę teraz 20zł w pażdzierniku :oops: Nie rób rozliczenia wszystko jest klarowne ,przecież niedawno robiłaś .Szkoda twojego czasu ,
  16. Super:multi::multi:
  17. [quote name='magda222']Po zapłaceniu hotelu za cały październik na koncie Atoska zostało 673 złote.[/quote] aha to super na listopad styka ,trzeba się martwić o grudzień Atos idz juz ty do ludzia dobrego :razz:
  18. matka szczeniąt była nieduża ,sporo poniżej kolana .Pieski według mnie też takie będą ,ale gwarancji nie daję .Jak jakiś kaukaz wyrośnie :evil_lol:
  19. Dzieki ,ze tu wszystkie zajrzałyście .Jest wtedy nadzieja ,ze coś razem zdziałamy .Dzięki :loveu: Gdyby one były bliżej mnie ,jeżdziłabym codziennie .Ale niestety jest to kawałek .Muszę więc czekać do soboty ,maleństwa trzymajcie się cioteczka niedługo bedzie u was ;)
  20. [quote name='magda222']A ja zapytam jeszcze raz: [B]czy psiaki mają allegro?[/B][/quote] Nie Madzia nie maja :roll:
  21. Doda .wielkie dzięki :calus: Czy mozna jeszcze wysłać smsa na biedaki ,czy juz za póżno ?
  22. Czyli na listopad brakuje juz kasy prawda ?
×
×
  • Create New...