Ta sunia jest od dwóch lat w zamojskim schronisku .Pamiętam ją jeszcze gdy byłam wolontariuszką w tym "cudownym miejscu ".
Z sunią dzieje sie coś nie dobrego ,wydaje mi sie ze traci wzrok .Ostatnio jak ja wołałam wybiegała na oslep wpadając na siatkę ,zawsze miała załzawione oczka nawet w lecie ciekło jej z nich bardzo.Próbowała wywąchać kto ja woła bo jej zachowanie było dziwne .
Jest sunia bardzo pragnącą człowieka ,cały czas dawała mi łapki .Potrafi też skakać na dwóch tylnich a przednie cały czas proszą o głaskanie /Ma niska pozycję w boksie i boi sie nawet wyjść .Przemyka skulona i wystraszona ,
Prosze pomóżcie mi znależć jej dom ,obym sie myliła ze ona traci wzrok .....
[COLOR=red]STAŁE DEKLARACJE [/COLOR]
------------------------------
funia -10zł
agata51-10zł
magenka1-10zł
ala123-50z
sonia71-(od czerwca )10zł
----------------------------------------
Wpłynęłło 100 zł od LiVki za bazarek