Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Myślałam ,ze wiesz .....Zawsze miałam opory przed reklamowaniem się nawet w swoim obecnym jeszcze zawodzie:roll:
  2. Trzeba optować już tylko za zagryzieniem lub roszadą w boksie i liczyć kiedyś na przypadek ,ze moze się znajdzie albo zamknięty w szpitaliku .
  3. Dajcie juz spokój mówię wam ,ze ten drugi to też nie Hero .na milion:roll:
  4. Byłam dzisiaj u Lili ,wołałam zaglądałam niestety nie wyszła .Mam nadzieję ,ze zajęła miejscówkę w budzie i tam siedzi . Jest zastraszona i to jej zdrowie ....
  5. Myślę ,ze Hero mi wybaczy .Ten pies stoi zawsze z boku ,nikt koło niego......Jeśli jakiś pies przechodzi on sie wycofuje ,totalnie nie adopcyjny wizualnie (mówię o ludziach którzy przychodzą oglądać u nas psy ) Macie jakiś pomysł ?
  6. [URL=http://img707.imageshack.us/i/dsc02940640x480.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/1568/dsc02940640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img686.imageshack.us/i/dsc02939640x480.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/1323/dsc02939640x480.jpg[/IMG][/URL]
  7. Na pewno nie Hero ,gwarantuję . Przed chwilą wróciłam ze schronu .Niestety po Hero ani widu ani słychu ...... Są te psy ,które zamieszczone są w postach wyżej . jest jeden nieszczęśnik ,który sobie wogóle nie radzi . Pomyślcie coś ,ten pies to kupa nieszczęścia .Cały w zmianach skórnych ,chudy i ma coś z łapką moze odmrozona Zaraz dam jego fotę . Po prostu tragedia
  8. [url]http://www.dogomania.pl/threads/173830-Hotelik-w-Zamosciu[/url] Zobacz anawa o to mi chodziło
  9. Można ale to nie to .....A co wy na to zeby w lecie wpaśc do hoteliku na ognisko:cool3:
  10. Piesku trzymaj sie ,będzie dobrze !!!
  11. No właśnie leyla uczciłybyśmy na pewno ,a tak to co przekaz myśli tylko:razz:
  12. Ale się uśmiałam dobre ,dobre a tamtędy też włosogłówka by wylazła ? to już po 23 mozesz pisać
  13. Oglądaj się jutro rano dobrze na plecach i twarzy ,tobie jak masz ich duzo mogą wyjśc bez naparów . Wyjdą dzięki sile twoich myśli .:hmmmm:
  14. Dobra idę walnę ,z męskiej biesiady w kuchni ostały się zlewki .Kielonek będzie taki na dobicie akurat
  15. Dorota no ale one wyłażą bo mi koleżanka mówiła ,wszystkim z całej rodziny powyłaziły .To co kłamałaby ?
  16. Wystarczy wpisać w google włosogłówka i heja ..........
  17. Masz anawa tylko o ty nie wiesz ,a właściwie już wiesz:diabloti:
  18. No dobra dobra ,walnęlabyn chetnie winko ale jestem na diecie i nie mogę Stres ,praca poszukiwanie Hero wiecie jak to obciąża psychicznie:diabloti: Fajnie to napisałaś anawa uśmiałam się :evil_lol:
  19. Szarotko włosogłówka to wstrętny pasożyt ,który siedzi w tobie we mnie i w bianceO. Są zielarki ,które stosują napary po których one wyłaża ,na plecach i na policzkach ,Tak nie dawno zrobiła moja koleżanka i jej dziecku wyłaziło tego mnóstwo ,zielarka goliła to maszynka po plecach .Wygląda to jak zasechniety silikon długie i ciągnące !!!!!!!!!!! .Chyba siedzą w mięsniach . Bianka O jest lekarzem zaraz mnie opieprzy
  20. Padam juz ,palce się ślizgają po klawiaturze i sama nie wiem dlaczego ja jeszcze nie śpię ?
  21. Na jakim ??? Zbijasz się z'' zdięki '':mad:
  22. Napisze zaraz do matrioszka 2 ona moze znac ten teren
  23. Wiem ,wiem Szarotko ale jest jakaś fajna modlita i ja ją zdobędę:diabloti:
  24. Dorota a właśnie u nas Baba pod biłgorajem napary robi i one wyłażą na plecach i na twarzy .Brrrrrrr.Co ty na To?:cool3:
  25. [quote name='Emigrantka']Ermmmmmmm - przepraszam bardzo ale na tym akurat watku post kogos kto nie mial nic wspolnego z TYM psem ma dla mnie osobiscie bardzo malo znaczenia.[/QUOTE] A szkoda ........
×
×
  • Create New...