Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Lunia taka piękna na tej focie ze całowałabym ją aż by piszczała >Tak jak Mychę całuję tylko ona nigdy nie ma tego dość
  2. Dorek ile brakuje deklaracji do pełnej wpłaty ?
  3. tYLKO ZAPOMNIAŁAM JEJ TREŚĆ .zSAROTKA ZNASZ JĄ TO DAJ NA Pw
  4. [quote name='Szarotka']No tak widzisz przypomnialas mi o Sw. Antonim. Jak mu sie swieczki obieca, to przewaznie zgube znajdzie :):)[/QUOTE] Fakt ,pomodlę się do Sw.Antoniego .Nie raz mi pomógł ,mówię serio;)
  5. Tak każdy moze ,ale tu już baty i cięgi poszły ....
  6. A niedziela jak dobrze pamiętam tylko do 12 .
  7. No dobra niech tak będzie ,użyje zaklęcia indiańskiego i wywołam Wendigo . To duch lasu ,który zawsze odnajduje to czego szuka .Zawsze bez wyjatku . Tylko poprosze zeby by łw tym przypadku wyjątkowo ostrozny bo on niszczy wszystkie przeszkody na swojej drodze ,czytaj osoby:angryy: Nie jest mi łatwo z tym ze nie pojechałam uwierz mi....Miałam dzisiaj duzo klientek i musiałam swoją pracę wykonąć dobrze bo z tego żyję . Schron ma tak cholerne godziny otwarcia ,ze trzeba być albo bezrobotnym albo emerytem zeby móc się wstrzelić w te Fajne godziny [URL="http://img237.imageshack.us/i/dsc01348640x480.jpg/"][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/3681/dsc01348640x480.jpg[/IMG][/URL]
  8. Świetne Foty .Fokus ale z ciebie szczęściarz:loveu:
  9. Wiedziałam ,wiedziałam:multi::multi: Mnie się tak samo zdawało jak rozmawiałam z Lipizzan:loveu:
  10. Kazdy z nas czytających wątek zamojskich psiaków widział Onka od ponad dwóch miesięcy ,nikt wcześniej się nim zainteresował wiec tak Irenaka zlinczuj tą która pomóc mu się ośmieliła .:shake:
  11. ALa pisałymy chyba w jednym czasie:roll:
  12. renaka uważam ,ze przesadziłaś i to bardzo .Ja jestem przeciw zmienianiu osoby prowadzącej wątek ,jedziesz po Dorze jak po suchej kobyle .I co najgorsze ku aprobacie innych . Sprawa transportu psa być moze i nie została dokładne dograna ,ale rozmawiajac wczoraj wieczorem z mężem Toli z tego co zauważyłam orientował się dokładnie który to pies więc o pomyłce i kłopotach nie mogło być mowy .wysłałam mu sms z numerem do Dory w sprawie dalszych ustaleń .Ale kontaktu nie było . Co do mojego pobytu w schronie o godz 13 zgadzam się ,ale miał on być w sytuacji kiedy ktoś z Polski miał przyjechać po psa ,Ja jednak zaznaczałam ze pracuję do g.13 i róznie to moze być bo pracuję w zakładzie usługowym i nie wygonię klienta z fotela .A stało się tak ,ze skończyłam o 14 .30 niestety . I przed nikim nie zamierzam sie więcej tłumaczyć z tego . Czy ty Irenaka masz prawo pisać o krętactwie i nie udolności o osobie której w ogóle nie znasz!!?? Nie masz !!! i ja nie życze sobie byś w ten sposób o niej pisała .Oceniasz bo masz kontakty Pw i telefony od innych osób.Gdyby każdy z nas robił tyle w koło siebie Co Dora nie było by psich nieszczęść . Ale tu jak zwykle na Dory wątku musi być kwas ,tak jak na jej ostatnim . Po prostu załamka .
  13. Szarotka wiem ,ze mnie zamęczysz ale trudno >Dzisiaj wyczołgałam sie z pracy o 14,30:angryy: Więc nie zdążyłam do schronu
  14. On jest jak przyczajony tygrys i ukryty smok . Po prostu chce zrobić wejście smoka:razz:
  15. Ale musimy się wszystkie z tego wątku spotykac bo będzie mi smutno .:-(
  16. Wstyd Stonko ,wstyd .Idz się biczuj i napisz czy to zrobiłaś .Juz teraz wiesz o jakim wstydzie pisałam na wątku Lunki?:diabloti:
  17. Dobra ide na to wino bo szkło sie grzeje:diabloti:
  18. Lunia piękna na tych zdjęciach . Ania jeszcze raz dziękuję Tobie i Robertowi za Lunę:loveu:
  19. Zmieniony tytuł .AMEN Reklamacji nie przyjmuję:siara:
  20. No jestem ,jestem .Stonko idę walnąć winko w piwnicy na tę okoliczność.Tobie radzę zrobić to samo .:diabloti::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :Rose:
  21. Zdjęcie z samochodu jest aktualne i najlepsze bo robione tydzień temu .Myślę ,ze mozna te wysłać;)
  22. No to co jest ta wizyta ,czy nie:cool3:
  23. Barzo ,bardzo Krysiu zapraszamy:loveu:
×
×
  • Create New...