-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
[URL=http://img709.imageshack.us/i/dsc02901640x480.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7074/dsc02901640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img97.imageshack.us/i/dsc02904640x480.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7918/dsc02904640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/dsc02902640x480.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8479/dsc02902640x480.jpg[/IMG][/URL] Sunia z wybiegu otwartego podobna do jamniczki :cool3:
-
[URL=http://img685.imageshack.us/i/dsc02748640x480.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8356/dsc02748640x480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img709.imageshack.us/i/dsc02747640x480.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/6627/dsc02747640x480.jpg[/IMG][/URL] Sunia jamnikopodobna . BiankaO zobacz
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tola masz zdjęcia z dzisiaj tego niby Hero ? -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cytuję TOLE ''Przed chwilą w telewizji zamojskiej reportaz ze schroniska - asystent d/s schroniska opowiada, ze psy w taką pogode w schrionisku czują się bardzo dobrze - bawią się, a szczenaiki przytulaja sie do siebie i jest im rownie dobrze[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]'' :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
Piękności Dorek !!! Po prostu cudo jakie szczęśliwe oczka .
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
anawa --ja nie jestem wolontariuszem ........Już nie:roll: Więcej nie ma tam nikogo . Co do Hero ,zeby ktoś pytający trzymał się tej wersji ;) Troszkę ciepełka i Hero wyjdzie na słonko . -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Sposób jest prosty .Zaczełam już temat z "zagubionym psem sąsiada " ,którym to jest Hero .Pracownik szukał go sprawdził budy ....Majac wydruk kolorowego zdjęcia ktoś idzie i prosi o znalezienie tego psa buda po budzie . Chyba ,ze boje sie pisać ......Hero nie żyje bo mógl zostać zagryziony ,,,,Niestety to jest realne . Adopcja moim zdaniem nie wchodzi w grę ,Więc albo jest i gdzieś się zaszył albo ....... -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jezu jeszcze tylko tydzień a brakuje brakuje 177zł .Trzeba szybko bazarek opchnąć to moze akurat wystarczy ..... -
Dogo bazarek się nie otwiera Byłam w sobote w schronie ,ale miałam tylko15 minut i nie zdązyłam zajrzeć do Lili ..... Szukałam Hero / Lili wybacz ,uratujemy cie suniu
-
Zyta szykuj się na sterylke intensywnie !!!! Wecik ostrzy już na Ciebie skalpeka
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
funia replied to emilia2280's topic in Schroniska
Poprosze Dankę 1234 o banerek ,na pewno zrobi jest niezastąpiona . -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
funia replied to emilia2280's topic in Schroniska
MAdalenna ale ta kobieta to potwór ,jesli teraz w miare wyglądają to pewnie dopiero przyjęte albo od niedawna u niej są . -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
funia replied to emilia2280's topic in Schroniska
Trzeba pomyślec co jeszcze dopisać .... -
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
funia replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ,pomózcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/119313-Wielka-akcja-KrAE-A-el-k-Chynowa-KOSZMAR-PSOW-POWRACA/page341[/url] -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
POMÓZCIE <CHOCIAŻ ZAJRZYJCIE [url]http://www.dogomania.pl/threads/119313-Wielka-akcja-KrAE-A-el-k-Chynowa-KOSZMAR-PSOW-POWRACA/page341[/url] -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
ZAjrzyjcie Horror powrócił [url]http://www.dogomania.pl/threads/119313-Wielka-akcja-KrAE-A-el-k-Chynowa-KOSZMAR-PSOW-POWRACA/page341[/url] -
ZOBACZCIE TRZEBA POMÓC !!!!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/119313-Wielka-akcja-KrAE-A-el-k-Chynowa-KOSZMAR-PSOW-POWRACA/page341[/url]
-
Zajrzyjcie proszę TRAGEDIA POWRÓCIŁA [url]http://www.dogomania.pl/threads/119313-Wielka-akcja-KrAE-A-el-k-Chynowa-KOSZMAR-PSOW-POWRACA/page341[/url]
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
funia replied to emilia2280's topic in Schroniska
Zdjęcia jeszcze żyjącej suni są porażające jezusie o ilu rzeczach jeszcze nie mamy pojęcia ..... -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
funia replied to emilia2280's topic in Schroniska
no to co zasypujemy tych urzedasów mailami ? Rozsyłam wątek ,sprawa pilna . Trzeba zewrzeć szyki razem mozemy więcej . Jaka treść maila ,przepraszam moze gdzieś był link .Jeśli jest proszę o numer postu -
Mała Pola zostaje na zawsze w DT:):):) Dziękujemy!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Łza mi spłynęła nie powiem .....Piękności Pola super parówa i słodziak jak zawsze .Taki pies to marzenie , Dziękujemy jeszcze raz pani Bogusi i wszystkim domownikom za serce okazane Poli no i ..............za wieczny tymczas .Niestety dla nas bo spalony ,stety dla Polki bo jedyny i kochany Wielkie Dzięki Ewa:calus: Ps , Jarek bardzo pomógł w jej wyciągnięciu ,pozdrawiamy go ;) -
Bianko dzisiaj sunkę widziałam i zrobiłam jej foty ,pózniej wstawię .Pomimo upiornego mrozu przybiegła pod siatke po to aby ja pogłaskać ,Kochana sunia . U mnie w tej chwili jest -26 stopni po prostu aż boli taki mróz ...
-
Wiec Zyta poszukuje dobrego domku z porządnym ogrodzeniem ..