-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/p7253141.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5169/p7253141.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/p7253150.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6939/p7253150.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/p7253158.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/9254/p7253158.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/p7253166.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9526/p7253166.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/p7253169.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5152/p7253169.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Kurde żle to wyglada .....To co to jest bo ja już sie zakręciłam ....Co to za choroba ?
-
[quote name='bianka0']Ale drańska mordka :evil_lol:[/QUOTE] Tak,masz racje ...Kawał drania z niego .Ale to juz nie to co było .Suchy go zresocjalizował .
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/p7253213.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/280/p7253213.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/p7253236.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9247/p7253236.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/p7253239.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/252/p7253239.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Po dłuższej obserwacji naszej Lusi dochodze do takich wniosków. Na pewno bolało ja więc unikała zabaw czy kontaktów .Ale teraz juz ją nie boli i nadal jest typem samotnika .Owszem na nasz widok się cieszy ,ale nie płacze też gdy jesteśmy dalej . Nie potrafi ( i nie chce ) bawić się z innymi psami/ sukami .Na te drugie potrafi się rzucić i złapać zębami gdy np.stanie za blisko niej .Na psa zresztą podobnie. Dzisiaj ugryzła Pestkę bo podeszła za blisko i cieszyła się bo ją głaskałam ..... Skarciałam ją i odeszłą w kąt obrażona .Nazwałabym ja takim ,,nerwem na wierzchu ,, Myślę .ze gdyby dziecko za bardzo ją miętoliło mogłaby kłapnąć ...( moje odczucie bo widać ,ze jest mało cierpliwa ) Uwielbia głaski ,przytulania i spacery .U weta potulna i grzeczna . Dałą zrobić sobie wszystko bez jednego piśnięcia ( zdejmowane były szwy )Rana piekna .Nie ma śladu . Myślę .ze gdyby nie ingerować a druga suka byłaby mniejsza mogłaby dotkliwie pogryżc .WIęc lepiej dom bez żadnych psów i malutkich dzieci .
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
funia replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
No to supper bo się martwiłam....Pozdrawiam Perzu .Ucałuj moją byłą podopieczną . -
[quote name='bianka0']Słoiki zawsze są potrzebne, ale to straszny kłopot z ich przesyłką. Przy tej ilości przetworów jaką przygotowuję,zapotrzebowanie jest olbrzymie. Ale dzisiaj nie ma problemów z ich dostaniem, pakuję całymi zgrzewkami do samochodu, a cena ich nie jest wygórowana. Kiedy kupuję mogę dobrać pojemnością, co potem ułatwia sprzedaż na bazarku. Ostatnio niezłą partię dowiozła mi anita_happy.:cool3: Już są dawno napełnione.[/QUOTE] Szykuj się na śliwki bo już dochodzą ..... A i słoiki Ci dam u mnie tego dziadostwa pełno ....Wiesz ,ze ze mnie gosposia jak z koziej du..y klarnet:oops:
-
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/royal_canin_size/mini/30986 To ta karma gdyby ktoś miał chęć zasponsorować chętnie przyjmiemy woreczek .Babce bardzo smakuje a ja niestety mogę jej tylko czasem zakupić nie dużo na wagę .Jest zbyt droga niestety ... Ps .Zmieniłam jej imie ( i tak nie słyszy ) nazywa sie od dzisiaj Mobilka -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny a co z karma ? -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z tych mniej fajnych info ....Znalazłam jej guzka ? pod łapka w okolicy łokcia ...Przesuwa sie pod palcem i jest nieduże..Jak fasolka . Guzy na sutkach są duże....Końce ostre ze wyczuwam to przez skóre .Ale teraz za wcześnie na jakiekolwiek zabiegi .Przeszła dwa znieczulenia i dwa RTG .Kolejna operacja to ryzyko ....A raz nam sie juz udało :roll: -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja dziękuje tym ludziom właśnie .....Bo bez nich nie byłoby tak fajnie .I za wsparcie finansowe dzieki któremu babuszka miała mozliwosc być diagnozowana i leczona .Podziękuj im Jolu ode mnie za to . Wczoraj babka jak zobaczyłą ,ze mój chłop wjeżdza autem na podwórko to przefrunęła trzy schody ( zamiast zejśc ) i gnała jak normalny zdrowy pies ....Byłam w szoku widzac to .Uwielbia gosci i zamieszanie .Lubi jak coś się dzieje . Siatki z zakupami ja interesuja pcha mordencję do środka . Babka bierze od soboty preparat na stawy oraz witaminy .Przytyła troszke i juz lepiej wygląda . Apetyt ma ogromny . Jeśli zostanie jeszce cos z jej pieniazków chciałabym kupic jej karmę dla seniorów .Teraz je RC senior dla psów do 10kg .Ogromnie jej smakuje . Babka wieczorem ma swój rytuał przed zaśnięciem .Zabawy w łapanie mnie za rękę .Ja ja łapie za nos a ona mnie za ręke .Komedia .Lubi to .Bo stoi i czeka na zaczepki .... -
Swoja droga jutro porozmawiam z wetem bo jade .;)
-
Jogolciu cieczka jest na pewno .U pewnej grupy suczek wystepuja cieczki utajone .TZW.CICHE .. - niektóre suki przejawiają prawidłowa cykliczną aktywność płciową ze wzrostem i owulacją pęcherzyków jajnikowych, ale bez zewnętrznych objawów proestrus i oestrus, - u suk niektórych ras, na przykład u greyhaundów, w czasie rui pojawia się niewielka ilość surowiczej wydzieliny z pochwy i nieznaczny obrzęk sromu,\ - moment owulacji jest wyznaczany na podstawie pomiarów stężenia progesteronu we krwi. - zbliżająca się ruje może być wykryta dzięki cotygodniowemu badaniu cytologicznemu wymazów pochwowych. " SKOPIOWAŁAM Z NETA
-
Nie wiem jak to z ta cieczka .Bo ona nie ma juz wogole krwi i srom jest nie napuchniety....Moze to cieczka utajona ...Moja takie miala .Najpierw psy wachaly krew minimalna troszke opuchniete bylo i koniec ..Aczkolwiek jest odizolowana bo nie znamy dnia ani godzinył....
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Misiek nawet jak w zabawie,, uderzy,, go suka ogonem to skowycze i kuli sie... Miska mi spadla aluminiowa kolo niego niedawno ....Byl skowyt jakby co najmniej spadla na niego ..... -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
U Misia w porzadku .Integruje się z innymi psami i suczkami . Niestety z moich obserwacji wynika ze MIsio juz na zawsze pozostanie ogromnie bojażliwy .Taki typ po prostu . Na smyczy chodzi .Obrożka jest na stałe .Czasem nawet do obrozy przyczepiamy smycz .Raz piszczy raz nie .Nie moze być smycz napieta . Uwielbia zabawy z suczkami ,Na ręce biorę go bez większego problemu .Czasem od razu wezmę a czasem musze się troszkę naprosić aby przyszedł . W domu czuje się nadal średnio komfortowo .Nie jestem w stanie brać go co dzień bo Reks biega lużno i boję sie aby go nie ugryzł .ALe jak juz jest to siedzi i obserwuje .Reszta należy do DS . U nas leje i zimno . Jak sie srobi lepiej to jakąs fote wkleję. -
Ku..a jak przeczytałąm to,, pobrzecha ,,to mnie trafiło .....JAkbym z kimś z pod zamojskiej wsi rozmawiała ...U nas pytają ,,Pani un wyściknięty ?,,Co oznacza jak sie dowiedziałam -Czy potrafi szczekać ..... MaDi gdzie macie tego biedaka ?
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
MOżna Jolu .Trzeb zaszczepić psa jak najszybciej i zrobic kolejny raz badanie ,które okresli miano ( koszt ponad 250 zł )W poniedziałek z nia pojade . -
[quote name='elinka']Funiu, zaraz zadzwonię do dziewczyny, która zna Tych Państwa i Ci odpowiem. EDIT: już mam odpowiedź, to podzamojska miejscowość Łabunie ulica Lipska.[/QUOTE] Nie chce krakać ,ale juz dwa razy byłam tam z psem z ogłoszenia i nie było mowy o pozostawieniu psa .....Mam nadzieję ,ze to nowe domy i ludzie są w porzadku . Podaj dokładne dane na pw i napisz coś w skrócie o psie .Zapytam kogoś z dogo czy ze mną podjedzie .Sama wolę nie jeżdzić . Ps .BYł jeden super dom w Łabuniach( przypomniałam sobie przed chwilą ) zawiozłam tam Jaśka z mojego hoteliku .Ludzie super !!! Mam nadzieję ,ze tu też tak bedzie .
-
Trzeba zrobić wydarzenie na FB ,nie raz pomagało w podobnych sytuacjach ludzie okazywali litośc .Ja nie poruszam sie po FB ale na dogo sa takie osoby .Wiem ,ze wiele razy FB pomagał psom ,które stały,, pod scianą ".Trzeba spróbowac . Jaki jest koszt hotelowania z wyżywieniem ?Jaka kwota musi byc nazbierana i ile jest czasu ?
-
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uploaded with ImageShack.us -
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uploaded with ImageShack.us [B[SIZE="4"]]Babka Biały kieł !!!! Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Babka jako dama dbająca o swój wyglad ( uwielbia stać w lustrze i około 5 minut gapi sie na siebie ,swoją droga pękamy ze śmiechu !!!) Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us -
U nas pogoda byle jaka .Ranki zimne ....W poludnie troché sloñca ...Ogólnie byle jaka pogoda .Ani zimno ani cieplo .Marcel leni sie na potége .Wyczesuje z niego coi dzieñ reklamówké siersci ..Bardzo mu sie podoba bo pcha sié pod furminatora .Super usuwa podszerstek .A za dziadkiem ustawia sié kolejka chétnych do miziania zgrzebelkiem.