Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Sybillas to o czym piszesz to teoretycznie zgadza się .....,ale w praktyce przyjeżdzają i dają drobne zalecenia nieadekwatne do zaistniałego stanu .I zeby nie było ,ze tak sobie pisze to jako wolontariusz a wczesniej odwiedzajcy schron w Zamosciu widziałam wiele .Niestety oni tego nie widzieli ....
  2. malawaszko czy to jest jakaś tajemnica w jakim schronie był Natan ? pytałam ,ale nie dostałam odpowiedzi ....
  3. Wiem Szarotko ,oni są zakręceni w tych internetowych sklepach i pewnie sie pomylili .
  4. http://www.youtube.com/watch?v=OzU7QfYACNw
  5. Dzisiaj przyszła karma ,ale chyba jakas pomyłka zaszła przywieziono mi Ariona dla psów otyłych ....Light .... Raz ,ze psy jej nie lubia a dwa .ze Heniek nie musi się odchudzać .Trzyma linie . Co mam robic ? Niech Juz zostanie na mojej .W sierpniu wezmę opłatę z karma 300 zł bo i tak juz jest na mojej . A ta moze wymienia ? No nie mam pomysłu .
  6. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  7. Babuszka dzisiaj odbyła dwa długie spacery .A wygladało to tak ,ze chodziła krok w krok za moim mężem albo za mna .Spusciłąm ją z oka na 1 minute przed domem i za chwile jej nie ma .....Szukam ,patrzę obleciałam cały podwórek ....Zagladam do auta ( bo miało otwarte drzwi ) a babka leży z tyłu na kanapie i śpi .........Normalnie tak sie usmiałam .Babka jest niesamowita i kocha stare auta:evil_lol: Duzo przesypia ,wieczorem nie bardzo chciała jeśc z piciem mam problem bo nie bardzo chce ..Troszkę pochłeptała ,ale mało Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  8. Mój transporter traktuje jak swoją oazę .Czuje się w nim bezpieczna . Tylko jak trzeba psa zawiezc to babke będę musiała wysiudać z niego :evil_lol:
  9. Babka juz u mnie . Jest w fajnej formie .Wstawię foty to zobaczycie jaka jest żywsza .
  10. Argo spi .....Ale dzis się nie naganiał za bardzo bo burza znowu była i ulewa......
  11. Kiedy tylko wam pasuje ! miałam jej zapewnic miejsce do wyjazdu . Kiedy miałaby jaechać dajcie znać bo jak znajde chwilę to ja wykapie .
  12. Strasznie mi żal .....Ogromnie ...Myslałam ,ze się uda ..............
  13. Super Babuszka ładuj akumulatory bo pogoda się poprawia .Bedziemy sie opalac !!!
  14. Dziekuje Tolu .ze wstawiłaś foty .Dobra ja ide spac bo juz klawiszy nie widzę dobrze .....A wy tu pilnujcie Jadzi .Kurde a moze by ją wcześniej zabrać ?:roll::razz:
  15. bYŁYSMY U WETA .dostała tabletki na te gule ...Jak nie poprawi się po 6 dniach trzeba bedzie chyba ciąć bo to moze być odrzucanie nici przez organizm ....( tak zrozumiałam z wypowiedzi weta )Jest to zgrubiałe i nieładnie wyglada. Lusia byłą super grzeczna .W aucie obserwowała przez okno . Wizyta i leki za darmo .Transport 10 zł dolicze do hotelowania . Pieknie chodzi na smyczy .
  16. nO GABRYSIU !!!!!!!!!!zAKUP PIERWSZY SORT !!!MÓJ RUDAS MA PODOBNĄ
  17. Zapraszam na wątek JADZI [url]http://www.dogomania.pl/threads/210781-Jadzia-z-pi%C4%99knym-wn%C4%99trzem-niewidzialna-dla-ludzi-!!!!!!!!?p=17214022#post17214022[/url]
  18. Zakładam na szybce wątek Jadzi aby juz miała z górki . Bo jak wątek jest to już jakoś poleci :cool3: Jadzia to kochana ,nieduża suczynka która już kilka lat czeka ..... Dwa lata temu dzięki mojej interwencji nie urodziłą w boksie ... po urodzeniu wróciła w to samo miejsce . Jest jedna z tych na które nie zwraca nikt uwagi bo niczym sie nie wyróżnia ....Idą do domu ładne i młode a ona zawsze z nadzieją podchodzi do człwowieka popychana przez większe sunie . Ma takie piekne i mądre oczy .... Pomożmy jej znależc dom.
  19. U mnie heniek z głodu nie zginie .Spokojnie .ALe co deklararanci się wykruszają ?
  20. Gabrysiu ty to jednak zdolna kobita jesteś !!!!!!!!!!Wrzuciłaś foty na wątek .BRAWO !!!!!!!!!!!!Zojka cudna !!!!!!!!!!!
  21. Jak ją wiozłam kilka dni temu myślałam ,ze nie zdąże...Nie krzyczcie ,ale jeszce raz sobie podskocze:multi::multi: ps .Teraz potrzeba nadal kciuków bo czeka ją prześwietlenie płuc .
  22. jestem taka szczęśliwa ,ze babuszka się tak fajnie czuje .Dzisiaj oczy jej były takie bez bólu ,takie radosne .... Zadra i jej mąż otoczyli ją wspaniała opieką .Szczególne podziękowania dla weta .:loveu: Teraz bedę mogła spokojnie wziąc ją pod tymczasową opiekę . A jakiego babka ma pieknego kła !!!!!!!!!bialutki jak snieg .:evil_lol:Jeden na przodzie ,ale jaki pikny ....Do zdjęc bedzie pozowała z takim własnie kasownikiem :evil_lol: Tak bardzo się cieszę ,ze zdązyliśmy ja uratować !!!:multi::multi::multi: Wspaniała praca zespołowa .
  23. Oj ,bedzie bedzie .Chociaz mnie sie wydaje .ze Taya bardziej bedzie tęsknić ......
×
×
  • Create New...