Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. JEst więc szansa .ze Perełka na zimę obrośnie chociaż jedną warstewką !!!Fajnie by było .Pani Teresko bardzo dziękuję za opiekę ,:Rose:
  2. No cóż ...U nas bez zmian .Argo zalatany ,przytulaśny ...I ciągle bez domu .... w Lipcu mijają trzy miesiace od odrobaczania więc robimy niedługo kolejne .
  3. [quote name='anita_happy']super - wreszcie! aha - bianka - jakie masz jamniki w hotelach? dzis przez przypadek spotkałam osobę, kt pożegnała sowjego jamolka /pies umarł/ i poszukuje...szuka..ogląda...:)[/QUOTE] Melvin jest jamnikopodobny ....Zapraszam na jego watek . Bianka wie o nim sporo takze moze porozmawiać z chętnymi .
  4. [quote name='elinka']Dziewczyny z Zamościa! mam do Was prośbę. Otóż szukam kogoś do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej w Waszym mieście. Denisek, pies z mojego podpisu, od 5lat zamknięty w schronie w Jamrozowiźnie pod Częstochową, ma teraz swoją wielką szansę pojechać do DS w Zamościu. Czy któraś z Was zgodziłaby się dla niego przeprowadzić tę wizytę? Pilsssssss... :modla::modla::modla:[/QUOTE] Elinko podaj gdzie to ma byc ta wizyta ? TZn .rejon Zamoscia
  5. Gabrysia podchodzi z tak wielkim poświęceniem i przejęciem do Zojki ,ze chciałam jej bardzo podziękować za tak wspaniałaą opiekę .:Rose: A jak Gabrysiu chora ,kaszle dalej ?
  6. Mam złe wiadomosci ......Przyszły wczoraj wyniki Tayki .Nie ma wymaganego poziomu przeciwciał na wsciekliznę ,,,,,Jej wynik jest znacznie poniżej wymaganego ,...Bardzo nas to z dziwiło i zaniepokoiło ....Co teraz ? Jak wjedzie do Szwecji ??!! Podam parametry pózniej .
  7. Handziu tyle ogłoszeń jej wykupiłas więc teraz musi cos z tego wyjsc .Trzymam kciuki ;)
  8. Madzia pieknosci ,Zdjęcia super !!! Ale ona szczesliwa !!!!!!
  9. Ja nadal w spr.karmy dla Wery .... Rozumię ,ze zostajemy na karmie Acana,tak ? OK.TYlko jak zabraknie pieniedzy pózniej na hotel liczę ,ze ktoś to po prostu zapłaci ,dziwi mnie taka postawa przy takim budżecie i ogromnych wydatkach na hotel . Uważam ze moze jesc Ariona .Przez dwa miesiące zostałoby 200 zł ,które mozna odłozyc na sterylizację .
  10. Ok.Jolu .Czekamy spokojnie;)
  11. [quote name='DORA1020']Uwarzam,ze Werze trzeba dawac dobra karme,jest chora i musi jesc dobra karme[/QUOTE] Tak musi ,ale co zrobimy jak nie zostanie pieniedzy niedługo na zapłacenie innych zobowiazań ? Ona nie jest juz zagłodzona ma problemy ze skóra a wet kiedys na podobny przypadek zalecał Arion premuim z jagniecina ,
  12. Z ich winy przyszła zła karma i nie mozna wymieńić ? Co za beznadziejna firma ..... Heniek piekny i dostojny .CZeka na decyzję Feliksa ....Ja juz nie ....
  13. A jakie teraz dostaje leki ,chyba ze przeoczyłam post z ta informacja . To jak z ta karma dziewczyny decydujcie ...Ja napisałam,ze nas nie stac na Acanę.....
  14. Trzeba bedzie zrezygnować z karmy Acana bo nie stać nas na taką .Trzeba w tym przypadku liczyć siły na zamiary .Uważam ,ze Arion premium 115 zł worek bedzie w porzadku . Czy ona od poczatku je Acanę ? Co mówi wet o stanie skóry wokół oczu i na podbrzuszu ?
  15. No ,tak zmieniaj nie ma wyjścia ....Babka moja .Ale juz nawet igly u mnie nie wciśnie .Szlaban pod rygorem rozwodu .5 psow i kot wystarczy W zupelnosci .Babkę kocham a ona nas jeszce bardziej .mam tyle fot fajmych ale komp zepsuty ...I lodówka mi się zepsuła zeby komplet był ,,,,:eviltong:
  16. [quote name='Ingrid44']Czy jest kontakt z domkiem ,ktory pytal o Henia ? Czy sie rozmyslili czy pan Felix nie pozwolil ?[/QUOTE] Zero kontaktu ....Straciłam nadzieję..... Ps.Co z ta karma ,która omyłkowo przyszła ?
  17. Cioteczka IVV wygłąskała Zosię na wszytkie strony .A nasza Zosia nie jest taka wystraszona ...Rzucała się na moją Funie :-oTaka jest .. Nie wiem dziewczyny jak z tym transportem decydujcie ,Czy jestescie pewne ,ze dom upilnuje Zośkę ? Tam są chyba pieski ? Ja nie decyduje ,ale proszę skontaktujcie się z tym domem aby zapytać o ten stan rzeczy gdyż bedzie niezły galimatias suka z cieczka .....
  18. Zosia ma cieczkę .....Wieć sterylka odwołana .
  19. Uznaliśmy ( jęsli pozwolicie ) dać jej dom do końca swoich dni .....Jestem pewna ,ze u sanchezauu nie zabrakło by jej niczego ,ale ona nie ma zbyt wiele czasu ..... Tutaj ma weta ,który w razie czego podejmie leczenie znając dotychczasowe jej problemy .( stoimy nad dylematem kolejnego zabiegu gdyż guzy są ogromne na sutku )i możliwości organizmu ( z całym szacunkiem dla waszego weta ) .Chcemy również oszczędzić jej długiej podróży ,która byłaby pewnie dla niej obciążeniem . .....Nie wiem co wy na to ale wydaje mi się ,ze kolejną zmianę miejsca odchorowałaby .Dzisiaj miała gorszy dzień sporo przespała .... Była u nas dzisiaj cioteczka IVV i była zachwycona Babuszką . Proszę tylko o pomoc w razie gdyby dochodziły większe koszty kolejnych zabiegów .Mam nadzieję ,ze nie bedą potrzebne . Teraz muszę postarać się o coś dobrego na jej stawy bo są w opłakanym stanie .I jakieś super witaminy. Dziękuje sanchezauu za to ,ze chcieli adoptować takiego psa .Dobrze wiemy ze takich domów jest na lekarstwo .
  20. W weekend zrobimy foty .;)
  21. Jest Ok.Apetycik dopisuje ,spacerki zalicza na biegająco .Na 10 dobę zdejmujemy szwy .
  22. Wąpię by była po sterylce Owieczko ,Masz rację z ta nogą ona ja unosi jakby ja chciała odciążyć , Nie miała zdjęcia tej nogi .Wet powiedział ,ze to zadawnione złąmanie ,
  23. Mam tyle zdjęć....Ale komp umarł ,,,A ten co z niego pisze to wynalazek i nie otwiera nawet zdjęc z aparatu ,,,A hotelikowy jest komórkowy i tam nawet zdjęcia nie przerzucę bo za wolno choidzi ,...Bedę sie jeszce starać z tego moze mi sie uda . Z babka bardzo zżyłysmy sie ...Nie wiem co bedzie....Ona jest niesamowicie mądra i kontaktowa jak na swój wiek .Pomimo ,ze jest głucha rozumie wszystko co do niej mówie .Wypracowałam kilka znaków ,ruchów dłonia które ona rozumie w mig . Dzisiaj długo chodziła wieczorem po dworze ,zastanawiałam sie co tak chodzi i chodzi przeciez o tej porze spi juz do rana ,,,,,A ona bidula tak chodziła bo kupe chciala zrobić ,Jest tak czysta ze az dziw bierze . Chrapie przez sen jak niedzwiedz ,
  24. Na środę jest umówiony zabieg ,ale coś ją psy wąchają .....Nie wiem czy cieczka sie nie zaczyna .Zobaczymy .
×
×
  • Create New...