-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Doszły ..........:-( -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dostałam smsa od naszej Pani chetnej na Henia .Potwierdza nadal chęć adopcji ,przeprasza ze się nie odzywała ( wychodzi za maz i są przygotowania w związku z tym ) .ślub w sierpniu a Heniek miałby być zabrany w połowie września jak się juz ulokuja i zagospodaruja .O Panu Feliksie nie było słowa więc rozumie ,ze chyba nie ma przeciwskazań . Odpisałam ,ze cierpliwie czekamy!!!! -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
funia replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Bardzo się zmartwiłam jego stanem .....Ale teraz nie mozna go tak pozostawic ,trzeba mu pomóc . Na mnie możecie nadal liczyć jak trzeba bedzie sprawdzić ten domek . -
Wspaniałe widomosci Pani Teresko .Dziekujemy !!!!!!!
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
funia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Wczoraj wpłaciłam swoje zobowiązanie .Pozdrawiam Baja i życzę mu aby znalazł wspaniały dom. -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='AresekSE']Funiu! jutro do ciebie zadzwonie po godzinie 17.00. renata[/QUOTE] Dobrze Renatko .Ja mam zblokowaną funkcje wysyłania smsów ..Nie wiem dlaczego ...Własnie o Tobie myślałam i super ,ze zadzwonisz Jestem ciekawa jak plany wyjazdowe .... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Nie zamawiajcie tam więcej . jest tyle sklepów internetowych ,ze łaski nie robią . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Mam propozycję co do karmy .nich zostanie u mnie a zamiast 300 zł ( bo był lipiec na mojej )przelejecie mi za sierpień 200 zł .I trzeba już zamawiać karmę właściwa dla nieego Czyli Lamb&Rice .Może tak być ? -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
funia replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Niestety dzwonię od rana i nikt nie odbiera .Uwazam ,ze ktoś powinien do mnie zadzwonić i choć w skrócie opowiedzieć o psie .Rzuciłąm okiem na ostatnie posty i widzę ,ze jaest jakiś problem ze zdrowiem ,tak ? Czy dom o tym wie ? Przepraszam ,ale mam do czynienia na codzień z tymi sprawami i wiem ,ze ludzie potrafią wycofać się z adopcji bo np. nie dołożą 20 zł do transportu .....Nie bo nie ....Po prostu . Oto mój numer 601 071 963 .Dzwonccie jak ktoś bedzie w stanie coś wiedzieć.Ja dzwoniłąm 6 razy i za kazdym razem to samo poczta głosowa . Ps.Wizytę zrobimy bez żadnych zwrotów .Dogomaniacka przysługa .Odemnie w sumie bedzie jakieś 25 km w jedną strone .Jeśli to nie końcówka wsi . POzdrawiam . -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Taya zaszczepiona .Wet mówił ,ze po 30 dniach mozna znowu robić badanie .....Ale kto zapłąci za to znowu tyle pieniedzy ... -
[quote name='jogolcia@pdx']I co powiedział wet?[/QUOTE] że muszę pokazać ja .Obejrzy i zobaczy ..... Dzisiaj nie mam jak jechać .Moze jutro ? Zobaczę .W kazdym razie dla mnie srom jest jakby nie było wogóle cieczki .Ale wet mówi ,ze ruja cicha włąsnie tak moze wygladać ....
-
Dziś spróbuje zrobic jej fotki .
-
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jolu dam radę . Ja tylko tak nieśmiało zapytałam.. Je gotowane i suchej tez dostaje .Co prawda nie RC ,ale inną .Po pierwszym kupie jej RC troszke na wagę i jakos tam będzie;) -
[quote name='sonia71']funiu udało ci się odrobaczyć Patkę?[/QUOTE] Tak Patka odrobaczona . Kupiłam Dolpac do 25 kg .cena 18 zł .( bedzie na kolejny raz bo podzieliłąm na pół ) Bardziej się opłacało .Bo do 10 kg to za mało by było .Rachunek bedzie do wglądu w jej dokumentach . 3 zł dolicze do hoelowania. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/p7253229.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6238/p7253229.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/p7253208.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3779/p7253208.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/p7253222.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2419/p7253222.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/828/p7253224.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/4914/p7253224.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE="4"]Kocham Cie ,wiesz ?[/SIZE][/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/p7253200.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3982/p7253200.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/p7253202.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6095/p7253202.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/34/p7253203.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/5450/p7253203.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/p7253205.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6697/p7253205.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/p7253194.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7453/p7253194.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/p7253197.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/2383/p7253197.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/p7253200.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3982/p7253200.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/p7253202.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6095/p7253202.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/p7253205.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6697/p7253205.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/p7253185.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2234/p7253185.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/p7253191.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7793/p7253191.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/p7253187.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/425/p7253187.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
16 letnia Korcia odeszła:( Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
funia replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[SIZE="4"]Mobilka sie cieszy Uploaded with ImageShack.us [SIZE="4"]Mobilka sie zamyśliła Uploaded with ImageShack.us [SIZE="4"]Mobilka bardzo sie cieszy Uploaded with ImageShack.us -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Cudne zdjęcia !!!!!!Wiedziałam ,ze Jadzka to cudo .Ona kocha świat i ludzi Jak dobrze ,ze jest w takich rekach !!Miałam zaszczyt ją goscić .Jadzka a piszczysz ty troszke jak cie przymykaja ? Bo u mnie troszke dawała koncertos::evil_lol: Jak :Musiała na troszkę byc w kojcu . -
Pani Sylwio czy to co widac na zdjęciach to nużeniec czy gronkowiec zrobił takie ,,efekty"
-
[quote name='Agucha']Ale Wy chyba n ie wiecie ile kosztuje szpitalik na Głębokiej... całodobowa opieka + leki...Damy radę? :shake::shake::shake:[/QUOTE] Nie ma mowy .....To są olbrzymie pieniądze....
-
[quote name='Agucha']Odpowiedź jest jedna... ale i podejście musi się zmienić...[/QUOTE] To znaczy ?Czyje podejscie ?
-
koniecznie .Trzeba zmienic karme na Arion ( tańsza )i kupic Scanomune .Jutro zapytam weta w jakiej ma cenie . Moze zmienić weta ? Kurde nie chce oceniac tego ,ale moze inny by cos nowego wniósł ....Adopcja Wery to odelgły temat .....:roll: