-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Madi czy było juz rozliczenie za dotychczasowe leczenie Perełki ( sory jak było) .Chodzi mi o koszty poniesione .
-
No ,trudno ,Ale mam nadzieje ze trafia do Tereski jakąś droga;)
-
Nie zauważylam twojego wpisu .....
-
Soniu gdybyś chciała możesz wpasc i zrobic jej foty .Ja gdy ogarnę pewne rzeczy pewnie zrobię ,ale najbliższy tydzień odpada .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Prosze Adres [B]Zębowice 7 [/B],59-400 Jawor.20 km od Legnicy i jakieś 80km od Wrocławia . Mieszkanie bedzie wynajmowane przez rok potem państwo mogą zmienić lokum ( albo przedłuza umowe najmu ) . Pani mówila ,ze Heniek skazany jest na łózko bo oni od zawsze spia z psami . Ps.Nazwisko jakby co na pw , -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Mam juz adres do przeprowadzenia wizyty.W ta sobote slub.Pózniej napisze .Pani wyjedzie po wizytujacych aby łatwiej trafili , -
Ja nie wiem co jest ....Zosia ma opuchniety srom i sączy sie z niego lekko krew ....Wyglada tak jakby cieczka miała sie zaczac ...Wczesniej było normalnie czyli cieczka była na ukończeniu .Podejrzewam ,ze Zosia ma jakies problemy hormonalne . Znowuinteresuja sie nia psy .... Uwazam ze w takiej sytuacji nie powinna jechac bez sterylki ,Dom Zosi nie zadzwonił do mnie ani razu z zapytaniem o nia .....Ani słowa .Nawet smsa .
-
Oczywiscie .
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam i cały czas mam nadzieję ,ze coś przeczytam o chetnym domku ,,,,,No ,ale moze to juz niedługo .... -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Saba ma się doskonale .Niestety zostala juz rozdzielona z Reksem .....On ma to gdzieś ,ale ona za nim tęskni ..Jak zwolni sie ich wspólny kojec to moze znowu ich polacze .Chociaż Saba bardzo ładnie dogaduje się z cała reszta . Kochana sunia a zero zainteresowania ... Dzieekuje za przelew , -
Ja na dogo mogę wejsc tylko rano ,Pózniej za nic sie nie mogę zalogować cały czas mnie wyrzuca .Loguje sie z laptopa . Jesli naprawia mi kompa stacjonarnego ( padł ) to bedę miała juz dostep normalnie .
-
[B]Czy ktoś jest w stanie podjechać tam ze mną ?[/B] Jestem załamana jak to przeczytaam .....stary ślepy pod mostem ....Przecież to tragedia ....On jest pewnie wyrzucony ....Zawiozłabym mu jedzenie i zobaczyła w jakim jest stanie ,
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Pieknośći Gabrysiu !!!!!!!!!!!!!A jaka minka szczęsliwa ,zwłaszcza na drugim zdjęciu . -
Mogę wchodzic na dogo tylko rano ...Wieczorem nie moge sie wogóle zalogować ....Nie wiem o co chodzi .... Wracając do Wery . Co z ta wizyta była ,czy nie ?
-
No i jak wiadomo coś ???
-
Wszystkie razem chyba....
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']dajmy im luz? Przecież mają go non stop. Czekamy już długo bardzo. Gdyby Henio miał inną opcję to ja bym uznała, że dom niepoważny, bo tak im widać zależy. Każdy kontakt wybłagany, nawet miejscowości się dowiedzieć nie można. To chyba nie jest zbyt nachalne uzyskanie info co do miejsca?[/QUOTE] Ja nie wiem Anita jak sama piszesz nie mamy zbyt wielu opcji ,,,,,Czekamy więc na zwrotnego smsa z danymi . We wtorek doszła karma dla Henia jak również wpłata za hotelowanie .Dziekuje serdecznie . -
Madi ,czy wspomagacie Tereskę pieniędzmi które są na przelane z przeznaczeniem na Perełkę ?
-
Przelałam resztę 52 zł z obiecanej kwoty 100 zł , Ps ,Jak czytam co Tereska pisze to mnie błogosc ogarnia ....Perełko ,,ale masz dobrze ty nasza łysolinko .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny dostałam pw ale to naprawde nie moja wina sms wysłany....Oni mają ślub więc dajmy im luz na boga .... Odpiszą na pewno ,\Jutro poslę drugiego z prośba ,Mają jeszce przeprowadzkę i remont środka domu , Pewnie przeczytali i zapomnieli , Jutro jak tylko sie dowiem zaraz napisze , Moze ktos chce przejąc kontakt z nimi ? Moge podac numer , Dzis juz lece spać bo się wypompowałam ,ale dwie adopcje dziś odstawiłąm DS !!!!!!!!!! -
nic nie napisze bo padam ,łeb peka dopiero wróciłąm z Lublina ,Wybaczcie ,,,