-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
wczoraj Marcel złapał małego zajączka .....Uratowałam go ale zanim go zabrałam to jeszce Patka złapała go w swoje zęby ....Myslałam,ze go uratowalam ,ale 10 minut pózniej maleńki odszedł na zawał ...... Marcel jest w takiej formie ,ze aż strach .Biega bawi sie i domaga pieszcot jak szczeniak ,Dał się pomiziać Renatce ze Szwecji .Miziała go dobre 10 minut a on stał i stał patrzac na nią jak na obraz . Marcel młodnieje tego lata jak nic ,Zajączka złapać to trzeba mieć forme ,co ?
-
cZY W KONSTANCINIE ma swój Dt Gajowa ? Czy pomyliły mi się miejscowości ....
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Marzy mi się dom dla niej taki jak Tosia dostała......Dom marzenie .....A Saba to przekochana sunia i przypomina mi ja bardzo ...... Ja uważam ,ze to nie ta bajka pomimo ze s ą dobrymi ludzmi .Saba chodzi za mna jak zakochana .Dziubki w usta i lizanko po uszach .Bez końca chce aby ja przutulac .....Jest cudowna . -
Jak juz wszystko wróci u mnie do normy ( myslę ,że po 5 września ) porobie nowe foty i będe więcej pisac . Pozdr.wszystkich serdecznie .
-
Moja kochana :multi::multi:Jak się ucieszyłam widząc ją z tym meszkiem .Jest cudna .Jak zarośnie to będzie dopiero fajniasta ;) Ja tam nie widze smutnych oczu ja bym powiedziała ,ze ma takie rozanielone od tych masaży Tereski ;)
-
Jestem po kilku dniach walki o dostep do konta n a dogo,Musiałam prosić o zresetowanie konta bo nie mogłam się zalogować .piszę na pożyczonym kompie .Moje dwa padły.dopiero za tydz będe miała dostęp normalnie . Zosia już po prawie po cieczce .Trzeci tydz ,minie koło poniedziałku . Myslę ze długo nie posiedzi u mnie bo kazdy z odwiedzających zwraca na nią uwagę .Jest mała ,wesoła i przyjacielska . Zrobimy sterylkę i niech leci do domku ta kruszyna .
-
CZy bedzie potrzeba jakichs pieniedzy ? Bo muszę zawołac kudłatą w razie co .....Ona trzyma kasę .Czy jest coś jeszcze na koncie vivy ? Wiecie coś na ten temat ?
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Fabian nigdy nie załatwił się w kojcu .Moze raz jak miał rozwolnienie.Więc będzie sie męczył i nie zrobi do puki nie wyjdzie na zewnatrz. Prosze go ode mnie przytulić i powiedziec ,ze często o nim myślę ....A teraz jakos samo się poryczało znowu ..... Ta praca jest gorsza od mojego zawodu ,który wykonywałam do czasu założenia hoteliku .A myślałam ,ze bedzie odwrotnie .I nie pisze tego ot tak sobie .Przeżywam strasznie i z kazdym psem jest coraz cięzej pomimo ,ze wiem iz dom wspaniały . Ale nie wszystkie są takie jak Fabiana -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
.....Jejku to chyba dobrze o nich świadczy ,ze tak mówia .....Ona mi mówiła o wrzesniu ...Jest sierpień ....Nie przesadzajmy .Młodzi ludzie ,pobrali sie miesiac temu chcą się urzadzić i wtedy wziąc psa ....Ja nie widzę w tym nic dziwnego .Sama chciałabym wypasc dobrze jak ktoś do mnie przyjedzie na wizytę . Ps.Heniek juz wie i mówił ,ze będzie za mną tęsknił ale ze będzie dzwonił ........ -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nanhoo nie przejmuj sie wpisami Ladyswallow bo to człowiek ,którego jedynym celem jest latanie po wątkach i udzielanie żałosnych porad wyczytanych z internetu ....niestety życie to nie internet . popsuła już wiele wątków i wszędzie zrobi to samo czeka tylko na reakcję . Niedawno wlazła na wątek Zosi gdzie po jej wpisach dom wycofał się . Miałyśmy pewne obiekcje , ale pisanie obcym ludziom o których nic jej nie wiadomo ( a ja i dziewczyny miałyśmy kontakt telefoniczny z rodzicami tej zalogowanej na watku Zosi )takie rzeczy to juz po prostu bezczelnośc ...... Zastanawiam się jak ona trafia na watki z problemami ? musi czytać wszystko ....Bo wpada tylko na takie gdzie jest problem albo trzeba sie wykazać wiedzą ..... Idz ty kobieto na swoje pieski i daj spokój .To taka prośba grzeczna . [B]ps.Nanhoo [/B]doskonale wiem jak się czujesz mając takiego psa w domu .Mam nadzieję ,ze mąż nie jest bardzo zły . Kibicuje Jowicie i będę zaglądać . Nie jestem jasnowidzem ani behawiorem ,ale jakoś nie wierzę ze praca z nią wiele da..... .Ona musi mieć przestrzeń ,kojec z otwarta bramką aby mogła wejśc kiedy tylko zechce do budy i tyle .....Moze psa do towarzystwa dużego z ADHD który ja zgania i nie da spokoju ? Taki domek by sie przydał . W tamtym roku miaŁAm suke ,która przyszła z dt ( w bloku ) do mnie do kojca .Zniszczyła i wykończyła w domu wszystkich i wszystko ....Zjadła nawet kabel od telewizora i antenę pokojowa ,firanki ( kilka ) buty ( niezliczone ilości) płaszcz oraz kożuch ...To tylko tyle co mi Pani po czesci nadmieniła ..... Suczka kochana ,miła a taki zywioł . Bałam się trochę ,ze da nam popalić .....Ale okazało się ,ze Zyta pierwszego dnia biegała od rana do nocy i zganiała prawie na śmierć wszystkie nasze psy ....One juz nie mogły sie bawić jęzory na brodzie i zwłoki na trawie a ona po nich skakała aby sie dalej bawić ..... Była u nas 6 miesięcy nigdy nic nie zniszczyła .Piłkami bawiła się tak ,ze zadna nie byłą uszkodzona .Po prostu to był pies który musiał cały czas rozładowywać swojąenergie ,cały czas .....W nocy spała jak dziecko a rano była gotowa znowu do akcji ...W domu mieszka w budce w kojcu ( z otwarta bramka )więc cały teren jest jej .....Ludzie ,którzy ja wzięli są bardzo zadowoleni. -
Teresa Borcz pisała wcesniej zalecenia ......Uwazam ,ze jest najlepsza na dogo jeśli chodzi o te sprawy .Czy ktos czasowy mógłby przekopiować te porady i zalecenia ? Mozna pokupić składniki i produkty o których pisze Teresa i moze zacząć to robić ? Ptrzykro mi ale ja nie jestem w stanie w tym miesiacu dzwonic gdziekolwiek ....
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
O jej ....Miałam nadzieje ,ze to tylko incydent ta ucieczka ....Fabian prosze Cie nie uciekaj ....Ja Cie kocham ,ale masz dom marzenie czego ty psiaku szukasz . Ciesze się bardzo ,ze Pani sie zalogowała.Bedziemy na bieżaco.POzdrawiam -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Kurcze tyle osób z lublina i okolic .....nikt nie moze ? matrioszka2 -taki pełny nick . marinka Lublin -
O Jezu ....Pani Sylwio poproszę na Cito ( ale naprawdę szybko ,odbioore u Pani w pracy ) historie choroby Wery bo musimy miec na czym sie opierac przy kolejnych próbach podjęcia leczenia .To priorytet .Kiedy moge ja zabrac ? Proszę aby wet opisał wszystko krok po kroku co podawał i w jakich dawkach .
-
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
funia replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Dziekuje za zaproszenie ,niestety teraz nie moge poczytac watku .Spróbuje wieczorem . -
Tak to prawda .Potrafi sterroryzowac suczke i ja gnebic .Ale ja mu to cierpliwie wybijam z głowy . Przy karmieniu warczy i szczeka na wszystko wkoło .Chce jeśc pierwszy ...Tak szczeka wtedy ,ze bebenki w uszach trzaskaja ....Ale musi zrozumieć ,ze nie on jest szefem ,Dostaje ostatni . Ale wcale nie nauczyło go to czekania w ciszy ..... Jest uparty .Jak go kapałam to miał kaganiec bo chciał gryzc ,zaden pies nie zachowuje się tak podczas kapieli . Szczerze mówiąc potrzebuje domu ,który pokocha go z całym dobrodziejstwem inentarza .chociaz jako jedynak bedzie całkiem miłym pupilem,
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ja to gwarantuje .Moim zdaniem są na 200% odpowiedzialni .Dziewczyna mloda ale bardzo mądra . -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła Pani Fabianka .Fabian juz zaliczył ucieczke ....Ale na zawołąnie przybiegł natychmiast .PAństwo nie maja pojęcia którędy wyszedł ,Ogólnie jest wszystko w jak największym porzadku . Pani podczytuje watek Fabiana.Pozdrawiamy !!!!Jak znajdzie czas obiecała sie zalogowac i coś popisac . -
Co z wynikami zeskrobin.Jest już wynik ?
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Zmieniłam tytuł .... Fabian znalazł dom w razie czego moge zapytac bianki0 czy odstapiłaby miejsce dla Jowity gdyby zaszła taka potrzeba .Ale niestety koszt Jowity u mnie to 12 zł doba . -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
o kurde ....to nieciekawie ..... -
nic nie idzie ,,,,nawet na pulpicie sie nie otwieraja.....słaby net ....
-
dziękuje .Czekamy więc na wyniki . Ps .Pani Sylwio prosze aby napisała Pani jak bedzie się kończyla .Następna bedzie zamawiana inna ,Nie stać na na taka , Na ile wystarczy ta która ma ? Jaki to worek tzn.ile kilo
-
mam kilka fotek Patki z dziećmi ,ale niestety nie mam jak ich wstawić.....
-
mAM JESZCE JEDNO PYTANIE .jAKA KARMA BYŁA OSTATNIO ZAMAWIANA ? i JAKI BYŁ JEJ KOSZT ?