-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
dopiero wróciłam z Lublina ,Padam na twarz i juz nie kontaktuje ,,,,,Jutro bedę się odzywac . Dziekuje Budryskowi za odzew , Ważne jest jak podejda do aspektu dłuższego leczenia czy faktycznie są tego swiadomi ,
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
I w lecznicach też można ....Ja mogę u Zadry rozwiesić -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
A jakby tak zrobić duży kolorowy plakat i rozwiescić w zoologicznych ? Mało to ,ale zawsze ....I napisac ,ze ma ADHD ....Moze ktoś kto ma dom i sporo czasu akurat jej potrzebuje tylko o sobie nie wiedza ? -
lUDZIE TACY .,ZE WYRYWA Z BUTÓW!!!!!!!!!!!sKĄD Wy TAkie domy bierzecie ? Wieczorem napiszę więcej bo zara lece na Lublin !!!!
-
Dziewczyny dopiero dzisiaj mogłam się zalogowac ,cała noc mnie wyrzucało .... Dorzuce grosika na starusia , PS ,Przykro mi Magda ,ale nie mam gdzie nawet igły włozyc .Nie moge przyjąc więcej psów .Mam na podwórku agresora ,który musi byc zamykany jak ktos wchodzi a o innym psie nie ma mowy. Obiecuje dac fanty na bazarek i zaglądać do bidoka ,
-
[B]Nie zyczę sobie otrzymywania prywatnych wiadomosci od [B] [/B]Ciebie Żuniu.Jak równiez zawartych w nich insynuacji i podtekstów nie mających nic wspolnego z rzeczywistością .[/B] Informuję Cie iz twoje pw przekaże do moderatora bo odebrałam je z niesmakiem i jako dobra rade ,,zyczliwej osoby ,, Nie wiem w jakich ukłądach Ty się orientujesz ( bo piszesz,ze z cała pewnoscia ja mam taka wiedze !!!!) To moze napisz tu na forum skoro Ty wiesz .....Bo ja nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz . Ale wracając do Zojki .Nie wiem co jest twoim celem , skłócenie mnie z wetem schroniskowym .? Jeśli tak to ja nie mam sobie nic do zarzucenia . Dziwi mnie fakt ,ze tak zapracowana jak ty osoba Żuniu chodzi po moich wątkach i analizuje wszytkie wpisy doszukując sie jakichś sensacyjnych aby zrobić z tego kolejny dym .... Nie mamy sobie nic do powiedznia .Nie ta bajka. Pozdrawiam z tego miejsca weta i dziekuję jeszce raz za Funie ,którą moge się cieszyc kazdego dnia .:Rose: ps .Tutaj jest watek na którym wyjasniam swój wpis ,który zbulwersował Żunie . [url]http://www.dogomania.pl/threads/208807-Ma%C5%82a-d%C5%82ogow%C5%82osa-Zojka-uciekinierka-juz-w-ramionach-swojej-Pa%C5%84ci-)?p=17372462#post17372462[/url]
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[SIZE="4"]Musze napisac małe sprostowanie .[/SIZE] Niejaka [B]żunia [/B]z Zamoscia napisała mi pw ze nie powinnam pisac takich rzeczy jak napisałam , Chodzilo jej o mój wpis ,ze gdyby Zojka została wysterylizowana w schronie to juz by jej nie było miedzy nami . Wyjasniam osobom które są nie zorientowane ,ze moje posty watki są ciagle inwigilowane i szuka się na mnie słówka aby pózniej zrobic z niego afere . Żunia pisze mi ,ze nie chce robic z tego kolejnej afery bo nikomu to nie potrzebne.... Jesli ktos szukał tu ukrytego dna to go rozczaruje .....Po prostu go nie ma . Nie mam nic do weta ( jak Żuniu napisałaś sterylizowwał moje psy ,suki i było zawsze ok )Myslę ,ze to Ty własnie szukasz na mnie haka aby zrobic z tego syf ..... [B]Piszac z tego miejsca ( bo podobno całe ZOo i reszta to czytaja ) chcę podziekowac za sterylizację mojej Funi doktorowi:Rose: ,bo czekał mnie Lublin a zoperował ja tutaj z wielkim powodzeniem .[/B] [B]ALe wracając do mojego wpisu spiesznie tłumacze .[/B] Nie miałam na mysli ,,technicznie ,,zabiegu sterylki tylko to co było potem.... Po operacji Zojka tak bardzo interesowała się rana ,ze aż uwierzyć nie mogłąm co Gabrysia mi opowiadała przez telefon . Bez przerwy drapała tylnymi i przednimi nogami miejsce opatrunku ,wygryzała jak wściekła zębami ....Gabrysia była bliska obłędu bo zblizała się noc .....Kołnierz ,,który jej zakładała był zdejmowany w ciagu kilku sekund .... Gabrysia pilnowala jej tak przez dwie noce prawie nie śpiąc ........Ale dzieki wielkiemu oddaniu udało się i Po drugiej nocy Zojka przestała z taka intensywnością dobierać się do rany . Gabrysiu szacun za to :loveu: Wiec chyba wiesz juz Zuniu co miałam na mysli ? Piszac to co napisałam .....Ja sama tyle psów co miałam pod opieka po zabiegu nie spotkałam się z taka zawzietoscia co do rozdrapywania rany . Nie wchódz i nie analizuj moich wpisów ratuj po prostu psy .....I nie dyskutuj o mnie bo uważam ,ze masz ciekawsze tematy . Ps .Wejdzie pewnie sama Gabrysia i napisze jeszcze jak odsypiała horror nocny w dzień a maż wtedy patrzył na nasza zwiercona Zojkę ,,,,,,. i -
ja dzwoniłam wczoraj do Ivony .Ona zgodzi się z kazdą decyzją majaca na celu dobro psa.Powiedziala,ze nic na siłę .
-
A skąd ....Mamy wszyscy depreche oprócz Marcela ,,,,U nas leje juz drigi tydzień ,Mam dosc ,,,, Marcel dzisiaj miał taki dzień ,ze do boksu go ani zagnac ,,,Wieczorem skakał piruety tzn,Skacze w górę odbija sie o mnie i robi w powietrzu obrót .Komedia ,!!!! jest bardzo wesoły ,skoczny i energiczny .Jemu ta pogoda słuzy .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Gdziezbym wyrzekła się mojej dobroty chodzącej ....Boze co to za pies .....Ja tego psa jestem tak pewna jak nikogo chyba na świecie .Z nim można isc przez zycie będąc pewnym na 100% .Henio jest psem marzeń .Jeśli ma się stadko to wiadomo ,ze Henio nigdy nie wznieci awantury ,nie zaczepi i nie skrzywdzi , Gdybym tylko mogła juz dawno byłby mój ,..Niech wszyscy żąłują ,ze nie maja takiego psa, ps.Nie pamietam kurde skąd oni sa ,,,,Wyslę smsa z zapytaniem ,Ale chyba gdzieś ze sląska , -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='gabrisia1']Sama wstawiałam film,ubranko oddam za darmo jak nie będzie już potrzebne.POZDRAWIAM[/QUOTE] Super dzieki !!!! No jak sama wstawiłaś to szacun bo ja jak próbowałam pierwszy raz to nie bede nawiet pisac jakie słówka leciały....:oops: -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Przyjrzałam się teraz dokłądniej .Tak ściągacze na tylnych łąpkach powinny być wyżej w okolicy pachwiny .Wtedy takze złapiesz bardziej na grzbiecie i będzie bardziej przylegać to ubranko . Zojka widzę czuje się znakomicie po operacji .Ale jak byś się mną tak zajmowała to pewnie też tarzałąbym się ze szczęścia .;) -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Gabrysiu poszukuję takiego ubranka !!!U nas sa tylko granatowe i okropnie gównianej jakosci .Czy mogłabyś jak Zojka już nie bedzie potrzebowała to odsprzedasz mi go ? Jak ty wrzuciłąś Film sama ?? No ,nie jesteś niezła w nowinkach komputerowych ,Brawo !!!!! Ps .Gabrysiu patrzac na ubranko Zojki wydaje mnie się ,ze jest chyba za lużno zawiązanebo ono powinno przylgać .Ja swoim psom po zaboegach zawioązuje dosyć mocnao oczywiscie nie tak aby je cisnęło , -
Musimy wiedzieć ile karmy jeszce zostało z tej co ma .I na ile mniej więcej jej wystarczy . Pani Sylwio co mówił Wet z Chełma jaka byłąby najlepsza w jej stanie ? Polecał coś ?
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nanhoo jak tam ta rozrabiara ?Czy jest troszkę spokojniejsza? -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Napisze to choć moze się to nie spodobac . Gabrysiu jestem w stanie zrozumieć ,ze czujesz się niekomfortowo . Koszt jaki przedstawiłas jest duży to fakt ,ale napiszę skąd wziął się i czy mógłby byc mniejszy . Bardzo pragnęłaś Zojkę wcześniej więc wchodził tylko transport płatny a co za tym idzie sporo droższy . Leczenie pęcherza przesunęło sterylke na dalszy plan a co za tym idzie podniosły sie koszty hotelowania Gdyby była sterylka zwykła nie aborcyjna kosztowałaby znacznie mniej .Ponieważ są inne koszty gdy trzeba uśpić 5 płodów . Nigdy nie wiemy czy pies ,któregom przygarniamy nie bedzie wymagał nakładów finansowych bo nikt tego nie wie .A jednak liczyć się z tym trzeba . Gabrysiu gdyby Zojka została wysterylizowana w schronie już jej by nie było wśród nas .Wiec cieszmy się ,ze tak wspaniale zaopiekowałaś sie nią i dałaś jej szanse na godne zycie .Wiem ,ze to guzik warte takie morały jak portfel pusty ,ale widzę ze dziewczyny chcą pomóc .Nikt nie umył rąk jak napisałaś . Uwierz ,ze gdyby stac mnie było zwróciłabym Ci choć częśc kosztów .Ale mnie po prostu na to nie stać .Pomagam jak mogę nie afiszując się na dogo ale dzisiaj np. sama nie mam grosza i czekam na swoje pieniądze i zaległe i bieżące .Niestety nie wszyscy wywiązują się ze swoich zobowiazań wobec mnie .I nikogo nie obchodzi .ze musze dac 15 psom jeść i 5 swoim zwierzętom. Moge dorzucic jakiegoś fanta na bazarek aby zwiekszyć grosik zwrotny . Wiem ,.ze nikomu się dzisiaj nie przelewa .Starszne czasy .WIęc mam nadzieje,ze jakoś wyjdziemy z tej sytuacji . -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jadzka ale ty udana jesteś !!! Super fotki . Ps .moge dac parę fantów na bazarek dla niej . -
Jak tylko będzie ładna pogoda zrobimy jej zdjęcia .Czekamy na słońce
-
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
funia replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Pytałam w jakim miescie jest piesek ? Wie ktoś -
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
funia replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
tzn ,gdzie Budrysku ? jakie to miasto? Boze jak mio go ża; ....Jest chociaż w takiej grupie ,ze go nie pogryzą ? -
[quote name='bela51']Tam jest tez pare sztuk mlodziezy. Wazne, zeby nie przejawiala agresji do innych psow. Cena 300 zł, a wiec atrakcyjna o naprawde dobra opieka. Ale psy nie mieszkaja w domu.[/QUOTE] Gdzie Iza to jest ?
-
Dobrze ,ze jest nas więcej na wątku wszyscy są mile widziani i kazda rada na wage złota . Moim celem nigdy nie było podważanie opini weta ani opieki jaka ma Wera ,ale z racji tego ze niedługo zostaniemy bez złotówki musimy jak najszybciej zadbać o poprawę jej skóry bo za tym idzie właśnie szybsze wydanie jej do adopcji . Ja jestem za . Mam 16 kapsulek Scanomune moge podarowac Werze .
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']funiu - błagam - zmien tytuł....dział...bo serce boli jak sie pokazuje na tablicy - new wiadomosci..:([/QUOTE] Nie moge Anitko .....Daj jeszcze troche czasu .... -
Becia ,która ewentualnie wiozłaby Zosie do Lublina wejdzie na dogo za 20 minut i napisze co jest wstanie zrobić .JA niestty zajrze za kilka minut dopiero ,,