-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Izoluje ja od psów .Biega tylko z jednym.Nie chcę aby integrowała się znowu z grupą .Nastawiam ją bardziej na kontakt z mała ilością zwiarząt a bedziemy kontaktowac z kazdym kto się tylko u nas pokaże plus wcześniej wspomniane wyjscia poza hotelik . Nawet trzeba bedzie się pokusić o krótkie wyjazdy np .na cały dzień w inne miejsce z inną osobą ,ale to juz nie jest w zasięgu moich możliwości .
-
Luna była czarna .....Musiałam ją wykapać ..... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/p9013366.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6854/p9013366.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/p9013364.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/3397/p9013364.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/p9013365.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5235/p9013365.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/p9013367.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7065/p9013367.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Mała próbka . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/p8153287.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5566/p8153287.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/p8153282.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/201/p8153282.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Nie ......No ......Kurna ....Zaraz walnę ..... Więc mogła juz dawno być wyleczona ???:-o A z drugiej strony to najlepsza wiadomośc popołudnia :multi:
-
E-S jest adwokatem ,ale nie ma jej na dogo ostatnio jakby co moge dać Ci numer....
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
,,wstawiłąm ,,sobie banerek efekt widać ......Jak ciemniak to ciemniak ,,,, -
Perełko obrastaj nam w futerko ty nasze złoteńko .
-
No właśnie wyleczona.....Oby to było szybko .
-
[quote name='agniecha82x']Ania nadal odcięta od netu. Szyszka nadal niewidzialna siedzi w schronie :([/QUOTE] Prosze napisz coś o niej ....Załoze jej wątek i moze jakoś po mału ją uratujemy ....
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
funia replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Magda ja moge dać ubrania na bazarek dla Nero. Kilka jest takich co myslę ,ze parę groszy zdobędziemy .Daj znac jak będą potrzebne . -
Aniu a co z ta sunia o imieniu Szyszka ? tak mi zapadła w serce ....Moze bym jej watek założyła ? Tylko tak moge pomóc .....
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Super banerek ,Ja sobie wstawię . Jadzka ty moja cudotko parówkowata !!!!!!!! -
Dorota ale się usmiałam z tego wędkarza ...Ty to zawsze coś fajnie obfocisz .....Ale jakie klapki Pana są fajowe:evil_lol:
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Gabrysiu tak się usmiałam ze zdjęcia ze aż się lepiej z rana poczułam .Wspaniałe jest !!!!!Zojka jak dama w łozu ze swoja Pania .... Alez ty Gabrysiu jesteś dobra kobiecina:loveu: Wiem ze nie jest rózowo bo Gabrysia do mnie dzwoni ...Martwi się co bedzie jak np.tfu .tfu zachoruje ....Kto sie nią zajmie ,jak ona nie da podejśc nikomu do siebie ,,,,,I tu faktycznie jest mniej ciekawie ,,,, -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
U nas tak zimnawo z rana .....Jesień do nas zawitała ....Niestety .Heniek ma to gdzieś i jest szczęśliwy .Kobiety go lubia a to ważne ,nie ? -
Magda ja opłacam skarbonkę sterylkowa więc moge wam odstapić jak zajdzie potrzeba darmową sterylizację . Dostałam karme od ludzi ,którzy brali ode mnie psa niestety jest to karma bardzo niskiej jakości typu Biedronkowa ,ale moze jakby ja dodawał do innego jedzenia to by się jakoś zuzyło .....Jakby ,co to mam .Daj znac .
-
Jestem w strasznej sytuacji ......Wzięłabym ja bez chwili wachania ale niestety maż nie zgadza się absolutnie .....Mamy swoich 5 zwierzat i tak naprawdę nie wiemy jaka bedzie przyszłosc .... Ustaliłyśmy z Ala123 ,ze zaczniemy wyprowadzać Lunę w obce miejsca i pokazywac jej nieznane osoby ....Myśle ze na razie musimy podjąc chociaż takie kroki aby robić cokolwiek w tej sytuacji .... Z czasem mam nadzieję ,ze coś się zmieni..... Całą noc nie spałam pomimo ,ze jestem spokojna o nią ze jest u mnie .... Myslałam ,ze ranek przyniesie jakieś lepsze myślenie ale nic nie jest lepsze.....Jest świadomośc bezradności ,ze pewnych rzeczy w życiu nie mozna przeskoczyć chociaż bardzo się tego pragnie ....
-
Kudłata bardzo się martwiłam o Ciebie ....Ciesze się ,ze jesteś cała choć pewnie nieżle obolała .....Pozdrawiam . A cp do Wery dzisiaj zadzwonię kolejny raz do Gajowej i zapytam o miejsce no bo nie ma wyjscia .Dwa tyg zlecą szybko i Wera będzie bezdomna.... A co z tymi badaniami u tej wetki ? Czy będą robione podczas pobytu u naszego miłego Pana ?
-
Napisze krótko .Jutro więcej .... Wiem ,ze ludzie się starali i chcieli dobrze bo nie poganiali aby ja zabierać i tylko troska się kierowali bo widzieli co się z nią dzieje .weszłam tam do niej i zobaczyłam leżacą umorusana kupe nieszczęścia .....Cała czarna bo leżała za kupą węgla w najdalszym kącie komórki ( tam ponoc czułą się bezpiecznie i cztery tyg. nie wychodziła jak słyszała ,ze ktoś kręci się na podwórku ) Jestem załamana tą cała sytuacją ..... Luna skakała mi do twarzy ,lizała mnie a po podwórku biegała jak w tanecznym transie radości ......
-
Dzieki ludko i magdamiecka:loveu:To były moje 37 urodziny ;)
-
Tak oczywiscie wstawię je albo 4 albo moze jeszce 3 września .