-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Zdjęcia piekne !!!!I Pan Wery Fajny :eviltong:W moim typie :cool3:
-
no fakt ....panuje taki bardak w tym wszystkim ,ze mozna oszaleć . Gdyby wcześniej wpisane było na wątku co ,jak ile i kiedy nie byłoby takich sytuacji jak ta . Przecież nikt nigdy nie zwleka z zapłata tym bardziej ,ze są pieniądze ...Więc nie jest to absolutnie zła wola osób ,które działaja na rzecz Wery . [B]Pani Sylwio [/B]dlaczego jednak nie podała Pani historii choroby psa ?Przecież było pisane jakie to ważne .Kazdy kolejny wet obśmieje takie dokumenty obrazujące chorobę ....Przecież to nie taki wysiłek dla weta ... Ps.Dzwoniłam .Wera wieczorem czuła sie lepiej .
-
asia-s jaka jest data tego wpisu pixie ,które skopiowałaś ? To jest pw czy z wątku ? Do mnie tez pixie pisała ale ponad 2 lata temu ...
-
Niestety nie ma dobrych ......Ja nie dzwonie bo nie mam juz z czego zadzwonic .Jak zrobiłam to ostatnio jakieś 10 dni temu nic sie nie zmieniło Pani twierdzi ,ze Luna sie męczy i cierpi .....Stanęło na tym .ze Luna ma wracać ale ja nie jestem w stanie pojechac po nia bo jestem sama z psami i mam auto nie sprawne na dalsze wyjazdy . Ps.Ala123 czy Ty moze kontaktowałaś sie z Panią? Moze jednak trzeba zaproponować aby wzięli innego psa ? Wtedy Luna zaczęłaby się bardziej otwierac...... Ps.Podobno dzieci zaczęły bac sie Luny ....
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
O działalności nie ma wiele bo jest ich garstka i uaktualnianie strony jest z opóznieniem .Prowadzi ta stronkę Pan Paweł ,który stara sie jak moze .Na efekty na pewno nie da długo czekac . Taya na razie nie bedzie miała badań bo podobno po nowym roku Szwecja znosi swoje rygorystyczne wymogi . -
Obawiam sie ,ze to może być ropomacicze .....Cieczka była około 4 miesięcy temu więc coś za wcześnie byłoby .....Ale ja wiem ...... Zaraz dzwonię do Wery i będe miec info jak tam ona się czuje .
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[url]www.roztoczedlazwierzat.pl[/url]. Taki podali mi adres strony. -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tydzień temu była u nas Renatka ze Szwecji .Zobaczyła wszystkie nasze psy no i naszą gwiazdę Taykę . Taya trafi do super domu .Renata jest osoba z ogromną empatią i podejsciem do zwierząt . Opłaciła hotelowanie Tayki za sierpień . [B]Zostawiła zebrane pieniądze w kwocie 680 zł na działania na rzecz najbiedniejszych zwierząt .[/B] Z czego zakupiłam karme Arion za 100 zł na bezdomniaki . [B]Resztę 580 zł [/B]wpłacę na dniach na konto [SIZE="4"]fundacji ELPIS z oddziałem w Zamosciu .[/SIZE] Pracują tam moi znajomi ,których znam i ręczę za odpowiednio wydane pieniądze .Ja również przystąpie do tej organizacji. Pod szyldem tejże fundacji działają krótko ,ale sa to osoby które od ponad 20 lat heroicznie bronia i ratują zwierżeta .Jest ich mało ,mam nadzieję ze dojdą młodzi bo oni są potrzebni . Gdy pieniadze wpłyną na konto poproszę członka fundacji o potwierdzenie wpłaty na wątku Tayki . Renatko bardzo dziekujemy za wsparcie to będą pierwsze pieniądze na koncie [B]ELPISU [/B]:loveu: -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Misiek jak to Misiek ....Dogaduje się z psami i nawet Henia chciał mi pogonić .... Zakochany w Zosi z wielka wzajemnością . Nadal jest płochliwy ale uważam ze sporo mniej niż na początku . Zakładam mu szelki na leżąco po zapięciu ich wstaje i ochoczo idzie . Woli spacer na smyczy gdy obok ma jakąś suczke .zdecydowanie lepiej mu to idzie . -
Ja oczywiscie podtrzymuje oferte podesłania Scanomune .( niepełne opakowanie ) . Aga jak gdzies trzeba zadzwonić wal mi pw ja zadzwonie .Staram się w ciągu dnia zaglądać . Jak bardzo szkoda mi tej suni co zmarła od zatrucia lekami .......
-
Nasza kropka to cudeńko .....Przytulak ogromny .Jest tak subtelna i delikatna ... Najpierw zaczepia łapka i kręci ogonkiem aby ja pogłaskać .Lubi czochranko po plecach .Byłaby bardzo grzecznym i niekłopotliwym członkiem rodziny .
-
[quote name='IVV']Funiu wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000205B4.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://content.sweetim.com/tbsig/sig.asp?img=ad1[/IMG][/URL][/QUOTE] Dzieki !!!!
-
[quote name='jogolcia@pdx']A ja na samym końcu życzeniowym, ale też bardzo serdecznie - NAJLEPSZEGO KASIU ;-)[/QUOTE] Dziekuję Jolu .I od wczoraj sie odchudzam......Załamałam się jak stanęłam na wagę ......Zaprzepaściłam swoje 26 kg ,które schudłam w tamtym roku .....Męka przede mną ........
-
Dziękuje kochane .!!!
-
Ja tez ....W końcu to ja jadę zrobić rekonesans i nie wiem co zastanę....
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jadzka ja wiedziałam ,ze ty kochanica jesteś ale ze aż taka to nie pomyślałam ...Kochana psinka .Nuka moze potrzebuje więcej czasu ....Jak Taya . -
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
śnił mi się Fabian dziś w nocy.....Znalazłam go przemoknietego w okolicy hoteliku był smutny i cały ten sen był taki szary i ponury ....BRR/. Ale to sen ,dobrze ze jest ok . Ps .Czy moge liczyć na swoja obrózkę jak bedziecie w Zamosciu ? -
No tak wiem....Ale teraz ty ślązaczka przecie ....Czyli troszkę od Zamościa . Mój ,,kochany ,,tatuś mieszka w Chełmie .
-
Dziewczyny ja z innej beczki .........Co dajecie dziecku jak ma problemy ze zrobieniem kupy?Male 5 lat ma .Kurcze chyba lactulosum kiedyś dawałam ,,,,:oops:
-
no dobra jak chcesz .....Ale jak tylko coś trza bedzie to puśc mi sygnała a ja oddzwonię .Wiem ,ze Ty tez od Wery ale mnie chodziło o tubylców lokalnych:eviltong:
-
Aga zmieniony tytuł .Podaj mi swoje konto na pw .Prześlemy Ci pieniądze na te rozmowy .Doładujesz sobie konto .Kudłata zrobi przelew .I nie wzbraniaj sie bo ja doskonale wiem ile to kosztuje .Moje rachunki są astronomiczne co miesiąc płacę około 300 zł .Ten bieżacy mnie dobił 330 zł ..... I tak zrobiłas dużo więcej niż my tu od Wery .:buzi:
-
Swietne wieści !!! Patyśka jak kocha to na zabój ....Jednego czego się obawiam to połączenie jej i tej dobermanki ...Patka jest zazdrosna o inne psy .Walczy o uwagę i chciałaby być jedną ,jedyną . Ps.Patka złapala zajączka na wybiegu jako druga go dorwała Biegała za nim jak hart wyścigowy ...Uratowałam go ale niestety serduszko nie wytrzymało i maluch umarł , Ale karnie mi go oddała .
-
Niestety sprawy rodzinne dalej nie pozwalaja mi właczyć się aktywnie .....Agucha dziękuje ,ze tyle zrobiłaś .:loveu:Wiem ile takie sprawy zajmuja czasu ,dzwonienia i nerwów .Rozumie z wpisów ,ze jednak jedzie w poniedziałek tak ? Czyli przetrzymac jej już nie trzeba ? Bo jeśli trzeba to mogę zadzwonić do Gajowej ona mieszka w Konstancinie i zapytać o przetrzymanie ....
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Rudy zaatakował po raz kolejny Maję moją 5 letnią córke ......Moja reakcja była błyskawiczna i odstąpił od zamiaru . Dobrze ,ze nie weszłam do domu i nie zostawiłam ich razem .Maja jak to dziecko to skacze to macha rękami a jemu bardzo się to nie podoba .Z resztą wtedy jak ja uryzł sytuacja wyglądała podobnie .Mając na względzie bezpieczeństwo dziecka muszę zrezygnować z Rudego . Daliśmy mu dom ,drugą szansę jak ugryzł ją pierwszy raz ale w tym przypadku po prostu się boje . Nigdy nie mogę puscić dziecka swobodnie jak on biega zawsze musi ktoś być w pobiżu . Myślałam ,ze moze Maja jakoś szczególnie mu nie lezy ale siostry 7 letni syn też poznał na własnej skórze ,ze Rudy nie lubi dzieci . Po za tym to bardzo mądry i dobry psiak ,który bardzo żżywa się z opiekunami a zwłaszcza z mężczyzna . Niestety Rudy jest psem ,który wyjdzie z każdego ogrodzenia przez kazdy płot .Kojec musi byc zrobiony bardzo porzadnie bo nawet potrafi deski wyrywać .Panicznie boi się burzy i wtedy dostaje szału .Bardzo boi się wystrzałów ,wtedy wpada w panikę . Przy misce nawet jak podejdzie suczka potrafi ugryzć . Jest czujny i wspaniały jako gospodarz . Uważam ze trzeba wznowić jego ogłosznenia .Jest mi bardzo cięzko to pisać ale chyba nie mam już wyjścia .,,,