Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Czy nie podchodzi on troszkę pod labradora ? Znacie kogoś od tej rasy ?
  2. [url]http://www.dogomania.pl/threads/214165-Moja-Pani-wyjecha%C5%82a-do-Stan%C3%B3w-ja-zosta%C5%82em-na-%C5%82a%C5%84cuchu-......?p=17584509#post17584509[/url] POMOcy !!!!!!!!!Kazdy pomysł się liczy .
  3. ON nie jamnik ,ale w sytuacji starasznej .... Bianko zobacz chociaż .....Krystyna mnie błagała o ten watek .Ten pies jest niedaleko niej .... [url]http://www.dogomania.pl/threads/214165-Moja-Pani-wyjecha%C5%82a-do-Stan%C3%B3w-ja-zosta%C5%82em-na-%C5%82a%C5%84cuchu-......?p=17584509#post17584509[/url]
  4. [B]Proszę o Pomoc .Kazdy pomysł ważny .Pies jest spod Zamoscia. [url]http://www.dogomania.pl/threads/214165-Moja-Pani-wyjecha%C5%82a-do-Stan%C3%B3w-ja-zosta%C5%82em-na-%C5%82a%C5%84cuchu-......?p=17584509#post17584509[/url]
  5. [B]Apeluję o pomoc i pomysły .PIes jest z podzamojskiej wsi .Prosze moze ktoś coś wymyśli ..... [/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/214165-Moja-Pani-wyjecha%C5%82a-do-Stan%C3%B3w-ja-zosta%C5%82em-na-%C5%82a%C5%84cuchu-......?p=17584509#post17584509[/url]
  6. Piesek znajduje się w podzamojskiej wsi .Niedaleko około 10 km od granic miasta .
  7. Wątek zakaładam na prośbe znajomej z poza dogo . Historia tego psiaka jest strasznie smutna a historia jego Pani jeszcze bardziej przejmująca ,gdyż przezyłą straszną tragedię rodzinną . ....Z przyczyn do końca mi nie znanych Pani nie moze pozostać tu gdzie jest .... Została tu specjanie dłużej ze względu na psa ,któremu szukała domu .Niestety nic nie znalazła a wyjechac musiała .Psem opiekuje się sąsiad .Tzn,raz dziennie daje mu podobno jesc .PIes jest uwiązany na łańcuchu .Jest załamany bo nie ma jego Pani i cłaymi dniami przebywa sam na podwórku . PIes jest bardzo łagodny i towarzyski . WIęcej uzupełnię jutro wiadomości bo dzisiaj pisze sporo z pamięci a nie chcę przekręcić faktów . Pies cierpi ....Prosze pomóżcie nam coś wymyśleć aby go zabrać z tego łańcucha ... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/809/dscn8394m.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/9111/dscn8394m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [B]Deklaracje stałe z dogomanii:[/B] 10zł/mc handzia 50zł/mc Sara2011 [B]z FB[/B] 10zl/mc od Jolanty R. 20zł/mc Sylwia D. 20zl/mc Magda S. 5 euro/mc Monika J. 10zl/mc Magdalena Ł. 10zl/mc Katarzyna K. 10zł/mc Aśka M. 20zł/mc Ewelina Ś. 20zł/mc od Karolina J. [COLOR=#b22222][B]Wpłaty na Reksa/Borysa [/B][/COLOR] [B]Październik 2011[/B] 50zł dla Reksia od Taks - on poszedł bezpośrednio na konto Dory1020 13.10 - baster i lusi - 50 zł 13.10 - Kasia K. - 10 zł 13.10 - Karolina J. - 20 zł 13.10 - handzia - 10 zł 13.10 - Sara2011 - 50 zł 14.10 - Aśka M. - 10 zł 14.10. - Ewelina Ś. - 20 zł 17.10 - Jolanta R.- 10 zł 18.10 - Sylwia D. - 20 zł 19.10 - Magda S.- 20 zł 25.10 - diana79 bazarek dla Rexia - 45 zł 28.10 - Magda Ł. - 20 zł (za dwa miesiące) Razem październik: 285 zł [B]Listopad 2011 [/B] 07.11 - Sara2011 - 50 zł 09.11 - Ewelina Ś. - 20 zł 08.11 - bazarek Taks - 430,50 zł 10.11 - Aśka M. - 10 zł 14.11 - Kasia K. - 10 zł 14.11 - Jolanta R. - 10 zł 16.11 - bazarek Ewy Gonzales - 44 zł 24.11 - Karolina J. - 20 zł 25.11 - Magda S. - 20 zł 25.11 - handzia - 10 zł Razem listopad: 624,50 zł [B]Grudzień:[/B] 05. 12 - Monika J. - 47,83 zł 12. 12 - Jolanta R. - 10 zł 14. 12. - Jolanta R. - 10 zł 16. 12. - Ewelina Ś - 20 zł 19. 12 - Sara2011 - 50 zł 30. 12 - handzia - 10 zł Razem grudzień: 147,83 zł [B]Styczeń 2012:[/B] 05. 01. - Magda S. - 20 zł 10. 01. - Jolanta R. - 10 zł 16. 01. - Ewelina Ś. - 20 zł 20. 01. - Karolina J. - 40 zł 23. 01. - Aśka M. - 10 zł 23. 01. - handzia - 10 zł 23. 01. - Sara2011 - 50 zł 27. 01. - Monika J. - 45,25 zł Razem styczeń: 205,25 z [B]Luty:[/B] 08.02. - Sara2011 - 50 zł 08.02. - handzia - 10 zł 13.02. - Ewelin Ś. - 20 zł 14.02. - Jolanta R. - 10 zł Razem luty: 90 zł [B]Marzec:[/B] 09.03. - Sara2011 - 50 zł (stała za III) 09.03. - handzia - 10 zł (stała za III) 12.03. - Jolanta R. - 10 zł 20.03. - monika J. - 65,50 zł (wpłacone było 84,50 zł, ale bank pobrał prowizję od przelewu 20 zł) za II i III 22.03. - Ilmina (Karolina J.) - 40 zł (za II i III) Razem marzec: 175,50 zł [B]Kwiecień:[/B] 04.04. - Sara2011 - 50 zł 04.04. - handzia - 10 zł 11.04. - Jolanta R. - 10 zł Razem kwiecień: 70 zł [B]Maj[/B][B]:[/B] 07.05. Sara2011 - 50 zł 08.05. handzia - 10 zł 10.05. Jolanta R. - 10 zł 17.05. Aśka M. - 20 zł (za dwa miesiące) 18.05. Ewelina Ś. - 20 zł 18.05. Agnieszka Ł - 40 zł 18.05. Karolina J.40 zł (za dwa miesiące) 22.05. Jolanta R. - 40 zł (dodatkowo za maj jednorazowo) :loveu: Razem maj: 230 zł [B]Czerwiec: [/B]06.06. Monika J. - 108,14 (za IV,V,VI) wysłane było 20 zł więcej ale bank pobrał mi za przelew SEPA 20 zł... 06. 06. Sara2011 - 50 zł (za VI) 06. 06. - handzia - 10 zł (za VI) 10. 06. - J. Rycej - 30 zł 18. 06. - Aśka M. - 10 zł (za VI) Razem czerwiec: 208,14 zł[B] Lipiec: [/B]02.07. - Ewelina Ś. - 20 zł 09.07. - Sara2011 - 50 zł (za VII) 09.07. - handzia - 10 zł (za VII) 13.07. - Jolanta R. - 20 zł 24.07. - Karolina J. - 40 zł (za VI i VII) [B]Sierpień: [/B]02.08. - 89zł - bazarek Diana79 10.08. - Sara2011 - 50 zł (stała za VIII) 10.08. - handzia - 10 zł (stała za VIII) 16.08. - Aśka M. - 10 zł 17.08. - Jolanta R. - 10 zł [B]Wrzesień:[/B] 08.09. - Sara2011 - 50 zł (IX) 08.09. - handzia - 10 zł (IX) 10.09. - Jolanta R. - 20 zł 17.09. - Aśka M. - 10 zł 24.09. - wpłata od pani Aliny z Lublina - 10 zł 28.09. - Ewelina Ś. - 40 zł [B]Październik[/B]: 01.10. - Monika J. - 163,50 zł (VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II) :) 10.10. - Ewelina Ś. - 40 zł 12.10. - Sara2011 - 50 zł (X) [B] [B]Wydatki: [/B][/B]24.10 - Opłata za pobyt w dt - 200 zł 17.11 - Opłata za pobyt w dt - 200 zł 17.11 - wpłata na budę dla Borysa - 230 zł 17.12 - wpłata za pobyt w dt - 200 zł 17.01 - wpłata za pobyt w dt - 200 zł 18.02 - wpłata za pobyt w dt - 200 zł 19.03 - wpłata za pobyt w dt - 200 zł 19.04 - wpłata za pobyt w dt - 200 zł 23.05 - wpłata za pobyt w dt - 200 zł 15.06 - wpłata za pobyt w dt - 200 zł 18.07 - wplata za pobyt w dt - 200 zł 17.08 - wpłata za pobyt w dt - 200 zł 01.10 - wpłata za pobyt w dt - 200 zł [B][B] [B]Aktualny stan finansów: 111,68 zł[/B][/B][/B]
  8. Zapraszam na wątek Szyszeczki .Liczę na waszą aktywnośc i pomoc bo ja tylko technicznie i telefonicznie moge pomagac będac z dala od niej .Aczkolwiek będę szukac jej domu na swoje możliwe sposoby . Proszę zatem o info jak coś bedzie nowego i w miare możliwości jakieś fotki .Te które mamy sa naprawdę piękne . [url]http://www.dogomania.pl/threads/214164-Szyszka-starsza-sunia-czy-odejdzie-zapomniana-w-krotoszy%C5%84skim-schronie?p=17584399#post17584399[/url]
  9. Czyz nie jest piekna ??? Przecież to ślicznota ....Tylko brać i kochac :razz: Ja wzięłam ostatnio 16 letnią suke ze schronu myślałam ze na kilka tygodni ....A ona odżyłą zniosła operację i nie ma zamiaru isc za TM :multi: Biega i cieszy się kazdym dniem ;) Szyszeczko zwołuj dobre duszki do siebie :eviltong:
  10. Szyszka zapadła mi w serce jak zobaczyłąm wątek Ani o psach niewidzialnych .... Ta sunia taka własnie jest ..Nie widzi jej oko ludzkie bo ludzie szukają ładnych ,młodych i zdrowych a od ,,takich'' szybko odwracają wzrok .Bo najłatwiej jest udawać ,ze się nie widzi .Lepiej wziąć młodego psa bo po co komu taki ..... A te psie serduszka dniami ,mięsiącami i latami tracą nadzieje i chęci do życia i walki jaką jest wegetacja w schronisku . Szyszeczka ma ponad 10 lat i jest nieśmiała ale w blizszym kontakcie okazuje się ,ze to kochana psinka . Prosze pomózmy wspólnie Szyszce aby nie odeszła w schronie jako niewidzialna..... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/szyszka1.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1471/szyszka1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/szyszka2.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3657/szyszka2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/szyszkak.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/2128/szyszkak.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  11. [B]ZNACIE TEGO PRZYSTOJNIAKA ??[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/p9063422.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/3089/p9063422.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. Luna dzisiaj poszła na pole za ogrodzenie i wróciła wytarzana w ,,perfumach '' Śmierdzi na odległośc ......Nie dam rady znowu jej kąpać .Musi na razie sama wywietrzeć .... Odwiedza nas ciągle ktoś Luna ma stycznosć z obcymi bo biega koło domu i nie jest jakoś bardzo wystraszona .Są osoby do których podejdzie a są takie do których nie podejdzie blisko .... Moja mama ,która jest bardzo rzadko spodobała się jej bo nawet podeszła blisko . Dobre checi i dwa psy = szansa dla Luny .;)
  13. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/p9063383.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/746/p9063383.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/p9063508.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4690/p9063508.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. Zosia jest bardzo grzeczną i zrównoważona suczką .zyje w zgodzie z całym naszym zwierzyńcem wyróżniając Misia w którym jak mi się zdaje jest zakochana :razz: Razem pieknie potrafią spędzać czas . Zosia czysta w boksie .Zdarzały się wpadki ,ale obecnie jest czysto . Cicha nie szczekliwa i nie kłopotliwa . Lubi dzieci . Reaguje na swoje imie i przybiega na zawołanie . Na smyczy chodzi ,zdarza się ze ciągnie ale to do wyćwiczenia . Trochę obawia się męzczyzn . Nowe osoby wita z radoscią . Jest ciekawa i mądra .Szybko chwyta co się do niej mówi .Bedzie fajną maskotką swoich ludzi . Teraz sterylka i wio do domu !!!!
  16. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/p9063391.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7025/p9063391.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/p9063392.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2125/p9063392.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/p9063394.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4947/p9063394.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/225/p9063398.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3644/p9063398.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]ZOSIA I ARGO.[/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/p9063443.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/6153/p9063443.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [B]ZOSIA I MISIO [/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/p9063508.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4690/p9063508.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/p9063385.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1082/p9063385.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/p9063387.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1448/p9063387.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/p9063388.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5440/p9063388.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/p9063389.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6711/p9063389.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/p9063390.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4082/p9063390.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/p9063410.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9041/p9063410.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/p9063412.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2796/p9063412.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/p9063414.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/4743/p9063414.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/p9063417.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9449/p9063417.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/p9043370.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6548/p9043370.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/p9043376.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8800/p9043376.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/p9043378.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/2500/p9043378.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/p9043380.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/9831/p9043380.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/p9043381.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/636/p9043381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/p9063404.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2026/p9063404.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/U[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/p9063408.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2516/p9063408.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]RL]
  20. Ja dzwonię i pytam ile wlezie ....Na razie bez efektu .Dzwoniłąm do Gajowej . Gajowa nie ma możliwości kąpania Wery . W ostateczności Wera moze przyjechać do mnie do hoteliku bo zwolniło mi się miejsce Kojec zewnętrzny z widokiem na wszystkie strony świata ,połączony z dużym wybiegiem.Cena 400 zł z karmą .No i nie wiem jak długo to miejsce bedzie wolne bo zapytania są. Niestety jeśli chodzi o kąpiele to mogę sporadycznie ją wykąpać w domu ,ale pytanie co bedzie w jesieni lub zimie .....Nie nadaje się wtedy do kojca nawet po silidnym suszeniu,choroba gotowa .To taka awaryjna propozycja . Lepiej by było aby trafiłą gdzieś w WAwie na DT bo znowu ją wozić w te i z powrotem ......
  21. doszedł przelew za Misia ,dziękuję . Zaraz zakłądamy szelki i pójdziemy na spacer . Troszkę zaczał humorzyć przy zakłądaniu .Chwilę nam to zajmuje .Powinien w nich być non stop ,ale nie stać mnie ani was na kupno szelek pokazdej nocy .Zjadł już 3 szelki i zawsze przegryzaw okolicy pachy . Więc wolę nie ryzykować i zdejmuję .
  22. Doszedł przelew za Sabunię ,dziękuję . Moze dzisiaj coś popstrykam bo po deszczu włąsnie wychodzi słońce ....Myślę,ze dla Sabci ono też w końcu zaświeci ....
  23. Doszedł przelew za Argunia ,dziękuję . Cieszę się,ze ma allegro moze ktoś się odezwie .Trzymam kciuki . Szkoda mi ogromnie ,ze nikt się nim nie interesuje .....I nie wiem z czego to wynika ,czy ogłoszenia nie mają ciągłości ,czy po prostu nikt go nie chce...:-(
  24. doszedł przelew za Marcysia .Dziękuję. A Marcyś biega i nie bardzo chce wracać do boksu .Więc niech sobie biega ,nawet po sadzie sam gania bo zawsze chciał towarzystwa .
  25. Dzisiaj napiszę więcej wieczorkiem .Na razie .
×
×
  • Create New...