-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
I z wieczora !!! -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/225/p9063429.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7780/p9063429.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/p9063435.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3714/p9063435.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Teresko proszę o podanie swojego adresu i konta na pw bo jak tylko będę miała na koncie pieniądze od IVV zaraz chcę Ci przekazać .
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Siostry??? ... czy ja dobrze czytam? Dlaczego siostry?[/QUOTE] no bo są podobne ...Nawet Ty je pomyliłaś;) -
Przeczytałam i już mam dzień z głowy .....
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Lucynko bardzo dziękujemy:loveu: -
Czyli Wera modna jest....Kropki na czasie . Ps.Agucha czy masz coś na myśli piszać ,ze więcej nie powiesz ??!!!Mów bo z ciekawości nie wytrzymam ...
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
dziękuję.Mam nadzieję że coś wskóramy wspólnie .... -
Beatka 100 lat ,ale musisz napisac które to urodziny:razz:
-
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jadzka jak tam u ciebie ? -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dzieki ,ze jesteście ....Tyle tych nieszczęść ,ze już nie da się ogarnąc .:shake: -
[quote name='IVV']Zosienka ,Patysia maja ladne zdjecia ,a Pesteczka ciagle nie :([/QUOTE] Ależ ma tylko nie dam rady na raz wszystkich wstawić . Miałam dzisiaj wstawić ,ale mam awarię w łazience i muszę zmykac bo mi dom zaleje . Przy okazji dzisiaj wyszło szydło z worka kto drze i niszczy wszystkie kocyki ,polarki ,wkłądki i posłanka a nawet świetną ceratkę z wkładem gąbkowym !!!!! Nigdy nie wiedziałam kto to robi bo jak wchodziłąm to cały boks był w resztkach posłania .....A dzisiaj psy na wybiegu zabrały z ogrodzenia ręcznik i się nim bawiły .E tam myślę niech sobie pociągaja ...Zabiore i upiorę go /a tu nasza Pesteczka dorwała go i po malutku podarła w drobny mak ....I ot sprawa wyjaśniona .A ja podejrzewałam Tayeńke:oops:
-
[quote name='bianka0']Czy mam zaznaczyć w ogłoszeniach że Szyszka jest w schronisku w Krotoszynie ? Mam robić na całą Polskę, czy na konkretne województwo, jeżeli tak, to jakie ?[/QUOTE] Dorotka moze zaraz ktoś się odezwie bo ja nie chcę decydowac .Chociaż ogólnopolskie chyba warto bo więcej ludzi zobaczy
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Fakt.....Ci co nas odwiedzają pytają czy to siostry . -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Super fotka :) Misiek i Patka :)[/QUOTE] Mała korekta Misio i Zosia:evil_lol: -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Wszystko wieczorem uzupełnie .Oczywiście .Dziekuję za pomoc i podpowiedzi . -
Zapraszam na wątek Szyszki ,suni z krotoszyńskiego schroniska , [url]http://www.dogomania.pl/threads/214164-Szyszka-starsza-sunia-czy-odejdzie-zapomniana-w-krotoszy%C5%84skim-schronie?p=17584399#post17584399[/url]
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Kurde sama pisze ze sobą ...:roll: Mam nadzieję ,ze ktoś tu zajrzy .Dobranoc . -
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Napisałam o nim na wątku labradorów w potrzebie .On trochę jest w ten deseń jak labki .... -
:Ogromna tragedia pozostawionego psa .Czy podchodzi troszke pod wasze labradory?:oops: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214165-Moja-Pani-wyjecha%C5%82a-do-Stan%C3%B3w-ja-zosta%C5%82em-na-%C5%82a%C5%84cuchu-......?p=17584509#post17584509[/url] Proszę zobaczcie chociaż ....