Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Przelałąm pieniążki w kwocie 200 zł,które przesłała IVV na potrzeby Perełki , Ps. Teresko potwierdz wpłatę jak już będziesz ją miała ,
  2. Magda a ten tymczas u twoich w Szczebrzeszynie ? Ile by chcieli za niego ? I moze by zacząć zbierać cokolwiek ....
  3. [quote name='bianka0']Mus to mus funiu. Szkoda gadać, ale na pewno byłoby baaardzo mądre wytłumaczenie. A ja mam wyrzuty sumienia za każdym razem jak chcę sobie młody, zdrowy tymczas w domu zostawić.:shake:[/QUOTE] no ,właśnie .....
  4. Co ,TY na moje pw ?:cool3:podobało CI się ? Ładny piesek ,co ?:angryy:
  5. Dobrze słychać.Dzisiaj obwarkiwał i chciał atakować guru stada Marela....Ma szczęście ,ze tamten mu darował i ja byłąm na wybiegu . Trzeba na dnaich wirusy robić.
  6. Gosiu wielkie dzięki . Rozmawiałam parę dni temu z KRystyną,która zna sytuację .PIes niestety będzie musiał iść do schronu bo sytuacja jest niewesoła
  7. [quote name='funia']Czekajcie kobity a jak ze sterylką JAdzi ?[/QUOTE] To jak jest ustalone ?
  8. [quote name='zadra']Coś ostatnio nie ma fotek naszej Pesteczki!!![/QUOTE] Marta jest i to dużo cofnij się na poprzednie strony .
  9. [quote name='plina']Nie podoba mi się ta sytuacja z domkiem Henia... Chociaż wykazywanie nadmiernego zainteresowania nie znaczy, że domek jest dobry. Wyobraźcie sobie, że szukałam domu dla szczeniaka, znalazł się, oczywiście. Domek wydzwaniał codziennie kilka razy, w dniu przyjazdu co pół godziny, żeby się upewnić kiedy piesek będzie na miejscu. Razem z wolontariuszką mojego stowarzyszenia pojechałyśmy ponad 200 km, żeby sprawdzić domek, wszystko było ok, wręcz wspaniale, a tu po dwóch miesiącach od adopcj dzwoni do nas obcy pan. Pyta o szczeniaka, więc mówimy, że zaadoptowany. A on 'Tak? Właśnie został wyrzucony...' Okazało się, że ten pan to sąsiad 'wspaniałego' domku. Dzwonił, żeby się zapytać czy może przygarnąć szczeniaka. Na szczęście z nim mamy stały kontakt i dzięki niemu nie musiałyśmy wylewać siódmych potów na zdobycie pieniędzy na benzynę, żeby przejechać te 200 km.... Nie wiem jak to się stało, dlaczego ktoś wyrzucił zaledwie 3mc szczeniaka... Którego tak bardzo chciał.[/QUOTE] Zapytam z ciekawości ...SKąd ten sąsiad miał do was numer ?
  10. Myślałam ,ze pażdziernik bedzie miesiacem w ,którym Heniuta będzie miał swój dom ....Ehh...
  11. :sweetCyb::sweetCyb: Ale wieści !!!!!!!!!!Super, Agucha kocham Cie :eviltong:
  12. Melvin został dzisiaj odrobaczony ,[B]KOszt 10 zł doliczę do hotelowania za pażdziernik .[/B]
  13. Misio został dzisiaj odrobaczony [B].KOszt 10 zł .Doliczę do hotelowania za wrzesień.[/B]
  14. Saba została dzisiaj odrobaczona [B].KOszt 10 zł doliczę do hotelowania za wrzesień .[/B]
  15. Tayka została dzisiaj odrobaczona .[B]KOszt 5 zł [/B]doliczę do hotelowania za pażdziernik .
  16. Pestka została dzisiaj odrobaczona .[B]Koszt 10z zł .Pokryła Zea.[/B]
  17. Henio został dzisiaj odrobaczony [B].Koszt 10 zł [/B]doliczę do hotelowania za pażdziernik ,
  18. Argo został dzisiaj odrobaczony .[B]Koszt 15 zł[/B] doliczę do hotelowania za pażdziernik .
  19. Marcel został dzisiaj odrobaczony .[B]Kwotę 15 zł[/B] doliczę do hotelowania za pażdziernik ,
  20. Luna została dzisiaj odrobaczona ,jako ze terminy się przeciągnęły przez jej ,,nieobenośc ,,z rutynowego odrobaczania zrobimy poprawkę po 12 dniach aby być pewnym . [B]Koszt 20 zł[/B]( 4 tabletki Cestal po 5 zł [B])doliczam do najbliższego rozliczenia .[/B]
  21. Można przyjąć dzień 1 września bo trudno to stwierdzić jednoznacznie ,gdyż objawy były nie do końca ,,czytelne ,,. Więc 16 dni wrzesnia +21 kolejnych =37 dni .No ,to moze za mało ....
  22. Tak, lubi a zaraz u nas pora karmienia wieczornego i on już za nic nie wyjdzie tylko czeka na michę
  23. Ja też .....Ale co ja mogę ...U nas tyle samo bid a pomocy i chętnych na psiaki mało ... Szyszeczko ja myślę o Tobie zawsze ....
  24. Przyszłą dzisiaj do hoteliku zamówiona karma i dostałąm dużo gratisków ,ciasteczek ,chrupeczek ,dupeczek ,pasztecików i takie tam pierdołki . Oczywiście wszystko zostało sprawiedliwie podzielone dla moich futer hotelowych ,Najbardziej pchał się Marcyś ,a jak .....I chrupie to to tymi swoimi szczerbulami aż miło popatrzeć:evil_lol: I on ma niby 14 lat ? Nie to nie jest prawda ....On ma góra 8 :eviltong:
  25. Zajrzyjcie na wątek Patki jaki plakat fajny Agucha zrobiła ...Moze coś takiego?
×
×
  • Create New...