-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Przelałąm pieniążki w kwocie 200 zł,które przesłała IVV na potrzeby Perełki , Ps. Teresko potwierdz wpłatę jak już będziesz ją miała ,
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Magda a ten tymczas u twoich w Szczebrzeszynie ? Ile by chcieli za niego ? I moze by zacząć zbierać cokolwiek .... -
[quote name='bianka0']Mus to mus funiu. Szkoda gadać, ale na pewno byłoby baaardzo mądre wytłumaczenie. A ja mam wyrzuty sumienia za każdym razem jak chcę sobie młody, zdrowy tymczas w domu zostawić.:shake:[/QUOTE] no ,właśnie .....
-
Co ,TY na moje pw ?:cool3:podobało CI się ? Ładny piesek ,co ?:angryy:
-
Dobrze słychać.Dzisiaj obwarkiwał i chciał atakować guru stada Marela....Ma szczęście ,ze tamten mu darował i ja byłąm na wybiegu . Trzeba na dnaich wirusy robić.
-
Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Gosiu wielkie dzięki . Rozmawiałam parę dni temu z KRystyną,która zna sytuację .PIes niestety będzie musiał iść do schronu bo sytuacja jest niewesoła -
Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Czekajcie kobity a jak ze sterylką JAdzi ?[/QUOTE] To jak jest ustalone ? -
[quote name='zadra']Coś ostatnio nie ma fotek naszej Pesteczki!!![/QUOTE] Marta jest i to dużo cofnij się na poprzednie strony .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='plina']Nie podoba mi się ta sytuacja z domkiem Henia... Chociaż wykazywanie nadmiernego zainteresowania nie znaczy, że domek jest dobry. Wyobraźcie sobie, że szukałam domu dla szczeniaka, znalazł się, oczywiście. Domek wydzwaniał codziennie kilka razy, w dniu przyjazdu co pół godziny, żeby się upewnić kiedy piesek będzie na miejscu. Razem z wolontariuszką mojego stowarzyszenia pojechałyśmy ponad 200 km, żeby sprawdzić domek, wszystko było ok, wręcz wspaniale, a tu po dwóch miesiącach od adopcj dzwoni do nas obcy pan. Pyta o szczeniaka, więc mówimy, że zaadoptowany. A on 'Tak? Właśnie został wyrzucony...' Okazało się, że ten pan to sąsiad 'wspaniałego' domku. Dzwonił, żeby się zapytać czy może przygarnąć szczeniaka. Na szczęście z nim mamy stały kontakt i dzięki niemu nie musiałyśmy wylewać siódmych potów na zdobycie pieniędzy na benzynę, żeby przejechać te 200 km.... Nie wiem jak to się stało, dlaczego ktoś wyrzucił zaledwie 3mc szczeniaka... Którego tak bardzo chciał.[/QUOTE] Zapytam z ciekawości ...SKąd ten sąsiad miał do was numer ? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Myślałam ,ze pażdziernik bedzie miesiacem w ,którym Heniuta będzie miał swój dom ....Ehh... -
:sweetCyb::sweetCyb: Ale wieści !!!!!!!!!!Super, Agucha kocham Cie :eviltong:
-
Melvin został dzisiaj odrobaczony ,[B]KOszt 10 zł doliczę do hotelowania za pażdziernik .[/B]
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Misio został dzisiaj odrobaczony [B].KOszt 10 zł .Doliczę do hotelowania za wrzesień.[/B] -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Saba została dzisiaj odrobaczona [B].KOszt 10 zł doliczę do hotelowania za wrzesień .[/B] -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tayka została dzisiaj odrobaczona .[B]KOszt 5 zł [/B]doliczę do hotelowania za pażdziernik . -
Pestka została dzisiaj odrobaczona .[B]Koszt 10z zł .Pokryła Zea.[/B]
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
funia replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Henio został dzisiaj odrobaczony [B].Koszt 10 zł [/B]doliczę do hotelowania za pażdziernik , -
Można przyjąć dzień 1 września bo trudno to stwierdzić jednoznacznie ,gdyż objawy były nie do końca ,,czytelne ,,. Więc 16 dni wrzesnia +21 kolejnych =37 dni .No ,to moze za mało ....
-
Przyszłą dzisiaj do hoteliku zamówiona karma i dostałąm dużo gratisków ,ciasteczek ,chrupeczek ,dupeczek ,pasztecików i takie tam pierdołki . Oczywiście wszystko zostało sprawiedliwie podzielone dla moich futer hotelowych ,Najbardziej pchał się Marcyś ,a jak .....I chrupie to to tymi swoimi szczerbulami aż miło popatrzeć:evil_lol: I on ma niby 14 lat ? Nie to nie jest prawda ....On ma góra 8 :eviltong:
-
Zajrzyjcie na wątek Patki jaki plakat fajny Agucha zrobiła ...Moze coś takiego?