Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/p9063440.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9443/p9063440.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/p9063447.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1917/p9063447.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/p9063450.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2240/p9063450.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/p9063451.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9389/p9063451.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/p9063452.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2401/p9063452.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/p9203648.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/6913/p9203648.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/90/p9203649.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7020/p9203649.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/p9203639.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8423/p9203639.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/p9203641.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3246/p9203641.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/155/p9203643.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5249/p9203643.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/p9203645.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6493/p9203645.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. Szarotko ,czy Zuzia miała dzieci?Męża ?
  5. Czy Zuzi osobiste psy zostaną pod opieką rodziny ? Czy Zuzia miała bliskich ?
  6. JUz nie mam siły płakac Zuziu ......
  7. Zmarła Zuzka wspaniała dogomaniaczka i cudowna osoba . Zajrzyjcie , [url]http://www.dogomania.pl/threads/214940-Nasza-kole%C5%BCanka-zuzka-odesz%C5%82a.......?p=17666171#post17666171[/url]
  8. [B]Zmarła Zuzka [/B]wspaniała dogomaniaczka ,człowiek o wielkim sercu dla zwierząt .Była skarbnikiem na wątku mojego Henia .Odeszła dzisiaj w nocy .Zostały psiaki zżyte z nią . Zajrzyjcie aby się pożegnać .... [url]http://www.dogomania.pl/threads/214940-Nasza-kole%C5%BCanka-zuzka-odesz%C5%82a.......?p=17666171#post17666171[/url]
  9. [url]http://www.dogomania.pl/threads/214940-Nasza-kole%C5%BCanka-zuzka-odesz%C5%82a.......?p=17666171#post17666171[/url] Zajrzyjcie to dla Zuzki ....
  10. Zuziu zawsze będziesz w moim sercu i pamięci .Dzieki Tobie watek Henia był taki ciepły ....
  11. Szarotko do mnie to nie dociera ....I coz tą sunieczką będzie ?
  12. Argo właśnie zjadł i idzie spać. Skakał dzisiaj tak wysoko na mnie ,ze podrapał mnie pod pachą.Oczywiście z radości tak skacze .Czasami boję się ,ze przeskoczy ogrodzenie bo jest taki skoczny .
  13. Smutno dzisiaj pisać się nie chce ....Zuzka dogomaniaczka ,zmarła w nocy ....była na wątku mojego Henia.....
  14. Jakby ktoś chciał ,mam takie cudo znalezione w lesie . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/p9153583.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/3173/p9153583.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. [B]Zmarła dogomaniaczka Zuzka .[/B]...Prowadziła miedzy innymi wątek mojego psa Henia była skarbnikiem .Dobra kochana osoba .....:-(
  16. Zuziu słowa nie oddają tego co czuję ......To była WIELKA PRZYJEMNOŚC kontakt z tobą na dogo ..... Zegnaj ....:-(
  17. Znalazłam na innym wątku ,kopiuję . [B]Zuzka [*] chorowała od dawna, ostatnio jej stan bardzo się pogorszył, ale ona niestety, bagatelizowała sprawę. Na cito jest do zabrania Oczka z Tomaszowa Maz i Kama. Do adopcji jest również jeden z psów zuzki mix yorka Jonik. Dla osób z Łodzi i okolic-pogrzeb odbędzie się w ten piątek o godz 13 na cmentarzu przy ul. Szczecińskiej.[/B]
  18. [quote name='obraczus87']Kochani..... wiem, ze zuzka była tutaj skarbnikiem. Dlatego napiszę Wam tę tragiczną informację :( Niestety ZUZKA nie żyje :([/QUOTE] Matko a co się stało ??????
  19. Kochana Paciunka już w ,,domciu ,,.Wyszła jakby nie miałą zabiegu a wizytę towarzyską u weta .Teraz poleguje bo widać,ze zaczyna odzuwać dolegliwość.Jutro rano zrobię jej zastrzyk od bólu . Wieczorem wstawię fotki , Nawet wet móił ,ze to fajna psina .
  20. Oby !!!!Agucha ty psom naszym szczęście przyniosłaś:loveu:
  21. Petycja słuszna ,ale według mnie nie do końca sformuowana bo wynika z niej ze mimo wszystko zwierzęta nie mają duszy a przeczy temu Księga Koheleta .Myślę ,ze warto byłoby to uzupełnic przed wysłaniem ....
  22. Nic nie mogłam rano napisać bo prądu nie było .Wet oddzwonił do mnie zaraz po operacji i powiedział ,ze jest ok.Nie było żadnych krwawień . Niedługo jadę po nia więc pózniej będą szczegóły .
  23. Kurw...nie pisz tego bo mnie trafia ......Przyznali się ,ze to zrobili ?:crazyeye: Boze na jakim świecie my żyjemy ....:-(
  24. Ta ostatnia kwota to stan jaki Werka ma ?CZy trzeba odjąć od tego te 350 zł ?Sorki ,ze pytam ale ja zakręcona ...
×
×
  • Create New...