Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. To jak światelko w tunelu, że są tacy ludzie jak ihabe ( i wiele innych), ale mimo wszystko na naszych ulicach przeważa znieczulica i okrucieństwo.':-( Spójrzcie prosze tutaj. Skatowany, porzucony dziadunio.:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wybili-mi-oko-polamali-biodro-wyrzulici-na-ulice-stefek-blaga-o-ratunek-140314/#post12488992[/URL]
  2. Wieści są super. Śmieszka została w DT na stałe !!!! Bajka się cos zaniedbuje:mad: bo chyba wyczytałam to na stronach Emira:razz:
  3. Witamy w niedzielne przedpołudnie i pytamy uprzejmie, jak się czuje Szansunia.:lol:
  4. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/cos-dla-ucha-oka-na-leczenie-slepego-juranda-bonusa-do-25-06-godz-23-a-140117/[/URL] piekny bazarek dla Bonusa, a nie ma go na 1 stronie.
  5. [quote name='Maszaberla'][B][SIZE=3][COLOR=red]Czy ktos jeszcze moglby pomoc?[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]Kazda wplata to dla Rexa to majatek :oops:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] Myslę, że trzeba porozsyłać wieści na dogo. Trochę tutaj nas mało.:shake:
  6. Ja deklaruję stałe miesięczne wpłaty po 10 zł. Oprócz tego postaram sie też cos dodatkowo.:roll: Prosze o nr konta na pw.
  7. Wszyscy trzymamy kciuki za szczęsliwą podróż i dłuuuuuuuuuuugie , nowe życie.:multi::multi::multi:
  8. Isadora, czy to znaczy, że Pikusia trafi do Twojej znajomej??? Strasznie mnie to gryzie, bo czuję sie odpowiedzialna za ten katowicki niewypał.:-(
  9. Ja popieram, bo i tak inaczej pomóc nie potrafie. Ale to dorobella niech sie wypowie, czy odpowiada jej taka propozycja.
  10. Dorobella, poryczałam się, czytając o Reksiu i Tobie. Nie bardzo potrafie pomóc, najwyżej troche finansowo i trzymając kciuki. Ale tu są takie osoby, które potrafią zdzialac CUDA. Musi byc dobrze.
  11. Myślę, że niewątpliwą winę za fochy Szansy, ponosi klosz :evil_lol: Janka w kloszu wariowała, ale tu jest inna sytuacja, bo Szansa ma rany na grzbiecie i fartuszek nie zda egzaminu. Ale w kloszu nie zeżre butów :evil_lol::evil_lol:
  12. Nie sposób sie z Tytusem nudzic :evil_lol:
  13. Też jestem zaskoczona kosmicznie ! Ale z drugiej strony, czy wyobrażacie sobie, jak sie biedak musiał cieszyc, gdy po niego przyjechali? Może rzeczywiście trzeba z nimi porozmawiac i pomóc im?
  14. Przyznaję, że popełniłam bład. :shake: Dom znałam tylko ze słyszenia i deklaracji, że szukają suczki ( ich poprzednia umarła ). Szkoda, że Pikusia straciła w ten sposob szanse na domek u sąsiadki Isadory.:-( Bo piekny ogród, to za mało.:shake:
  15. Trzymamu kciuki aby dotrwał , dopóki nie znajdziemy domku:-(
  16. Nie był to film dla mnie. :shake:Codziennie katuję sie przeglądając dogo i starając się pomóc jakiejś bidzie.:-( Teraz chyba komara nie bedę chciała zabić.O pająku nie wspomne.:cool3: A Janke zmusze aby przeszła na wegetarianizm.:-(
  17. Dalej trzymamy kciuki za całkowity powrót do formy Szansuni. Rozumiem, że jesteś zabiegana, ale codzienny raport o zdrowiu jest OBOWIAZKOWY.:evil_lol::evil_lol:
  18. Ihabe, życzymy żeby Twój Pixelek wyzdrowiał. Trzymam kciuki.
  19. A co w praktyce oznacza 5 miejsce u Wiosny? Ile może trwać oczekiwanie? Wybaczcie, ale nie znam się.:shake:
  20. A co myślicie o tym hoteliku pod Warszawą o którym pisze Panca ? Wygląda fajnie, tylko nie znamy ceny.
  21. Isadora, czy to jest dom w Katowicach-Brynowie???
×
×
  • Create New...