To jak światelko w tunelu, że są tacy ludzie jak ihabe ( i wiele innych), ale mimo wszystko na naszych ulicach przeważa znieczulica i okrucieństwo.':-(
Spójrzcie prosze tutaj. Skatowany, porzucony dziadunio.:-(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wybili-mi-oko-polamali-biodro-wyrzulici-na-ulice-stefek-blaga-o-ratunek-140314/#post12488992[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/cos-dla-ucha-oka-na-leczenie-slepego-juranda-bonusa-do-25-06-godz-23-a-140117/[/URL]
piekny bazarek dla Bonusa, a nie ma go na 1 stronie.
[quote name='Maszaberla'][B][SIZE=3][COLOR=red]Czy ktos jeszcze moglby pomoc?[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Kazda wplata to dla Rexa to majatek :oops:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]
Myslę, że trzeba porozsyłać wieści na dogo. Trochę tutaj nas mało.:shake:
Dorobella, poryczałam się, czytając o Reksiu i Tobie. Nie bardzo potrafie pomóc, najwyżej troche finansowo i trzymając kciuki. Ale tu są takie osoby, które potrafią zdzialac CUDA. Musi byc dobrze.
Myślę, że niewątpliwą winę za fochy Szansy, ponosi klosz :evil_lol:
Janka w kloszu wariowała, ale tu jest inna sytuacja, bo Szansa ma rany na grzbiecie i fartuszek nie zda egzaminu.
Ale w kloszu nie zeżre butów :evil_lol::evil_lol:
Też jestem zaskoczona kosmicznie ! Ale z drugiej strony, czy wyobrażacie sobie, jak sie biedak musiał cieszyc, gdy po niego przyjechali? Może rzeczywiście trzeba z nimi porozmawiac i pomóc im?
Przyznaję, że popełniłam bład. :shake: Dom znałam tylko ze słyszenia
i deklaracji, że szukają suczki ( ich poprzednia umarła ).
Szkoda, że Pikusia straciła w ten sposob szanse na domek u sąsiadki Isadory.:-( Bo piekny ogród, to za mało.:shake:
Nie był to film dla mnie. :shake:Codziennie katuję sie przeglądając dogo i starając się pomóc jakiejś bidzie.:-( Teraz chyba komara nie bedę chciała zabić.O pająku nie wspomne.:cool3: A Janke zmusze aby przeszła na wegetarianizm.:-(
Dalej trzymamy kciuki za całkowity powrót do formy Szansuni.
Rozumiem, że jesteś zabiegana, ale codzienny raport o zdrowiu jest OBOWIAZKOWY.:evil_lol::evil_lol: