Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Bardzo się cieszę, że Szansa tak dobrze znosi rekonwalescencje.:multi: A Twój wet niech nie będzie taki dowcipny, wiadomo, że pies dyszy jak mu jest gorąco, ale nie tylko. Lorka przez ostatnie lata chorowała na wątrobę. Jak miała okresy pogorszenia to zawsze ciężko dyszała. Przy tym cholernym ropomaciczu , też dyszała.:-(
  2. Janka sikała normalnie. Miała różne inne objawy, które mnie 5 razy pognaly do kliniki:evil_lol:. Wymiotowała, leżała i nie chciała wyjśc w pierwszy dzień, nie piła, dyszała. Przy okazji wizyty powiedz o tym, może to jakiś ucisk na pęcherz? A może rzeczywiście szwy ją ciągną. Jeśli nie ma gorączki i nie dyszy i zje dziasiaj obiad to się nie martw. Na pewno będzie wszystko ok.
  3. Cieszę się, że to już wygląda całkiem realnie. Ale to na pewno ktoś inny ( niz ten kontakt ode mnie). Po prostu chyba nie pojechaliby sami po sunie, bo niemobilni.:shake:
  4. Na pewno masz racje, tylko szkoda, że musi czekać na miejsce, on taki bidulek:-(
  5. Czy to ktoś z dogo? Intryguje mnie to, bo dałam tel. jednej osobie z Katowic. Tez ma dom z ogródkiem. Ale oni nie są z dogo i niewiele ich znam.( znajomi znajomych):razz:
  6. Tylko wstałam, to myślę o Tobie i Szansuni. Napisz Agmarku, co słychać, bo dzisiaj długo przed kompem nie posiedze, przysypała mnie robota.:cool3:
  7. To prawda, ona ma jeszcze rany na grzbiecie. Może się przyzwyczai do klosza. Lora po zabiegach chodzila w kloszu i specjalnie nie narzekała.:roll:
  8. I myślę, że przez ten klosz taka obrażona i zdezorientowana.
  9. Myślę, że nie jest tak źle :lol:. Janka nic nie chciała pić. Nawet nie spojrzała na wodę . No i wymiotowała. Kup jej fartuszek. Ja z tym kloszem tez tylko 1 dzięń wytrzymałam. Bedzie dobrze. Trzymajcie się !
  10. No...... dzięki za spóźnionego newsa :evil_lol: Można wiedzieć coś wiecej ?
  11. Popieram Iryska, to miejsce po Ślepciu miało byc dla Bonuska. Dopiero potem padły inne propozycje.
  12. Biedactwo, może jutro będzie TEN dzień ?
  13. Możemy razem porozmawiać :lol:, ale niestety nic wiecej nie wiem. Co z tym domkiem????????
  14. Agmarek, napisz jeszcze dzisiaj, jak Szansunia sie czuje?
  15. Ja też się cieszę, że NA RAZIE nie zwiariowała. Ale wiem po sobie ,trzy pierwsze doby były najgorsze. Oby u Agmarek i Szansy było lepiej niz u mnie.:thumbs:
  16. Szamanku, pora zrobić miejsce następnej bidzie. Szoruj nad morze:evil_lol:
  17. Ja też deklaruję 10 zł miesięcznie. Wiem,że to mało, ale jeszce inne bidy wspieram.:-(
  18. Czy ktos z Was słyszał o możliwych drgawkach, o których mówił wet Agmarek????????:crazyeye: Ja gnałabym na złamanie karku do najblizszego lekarza, nawet ludzkiego, gdyby mój pies dostał drgawek. Może Agnieszka się przesłyszała?:crazyeye:
  19. Boże, jaki biedny:-( Dobrze, że chociaz zaczął jeść. :-(
  20. Napisz cos Agmarek, bo też niecierpliwie obgryzam paznokcie:nerwy:
  21. To na wielka próbę wystawiona jest nasza cierpliwość.:cool3: Gratuluję Ci Isadoro działań w paktowaniu i nie ukrywam, że byłabym szczęsliwa ,gdyby sunia trafiła jednak w Twoje objęcia. Tzn. Twojej znajomej. Bo nie wiem, czy wierzyć w ten częstochowski dom?
  22. Tyle dzisiaj się dzieje, Szansa ma sterylkę, Felek sie rozchorował i ważą sie losy Pikusi.Brakuje mi kciuków do trzymania. Czekajmy na wyniki rozmów Isadory, choć wszystkich palce świerzbią. Musi sie udac.
  23. Ale rozumiem,że juz jest po operacji???????? Teraz tylko czekacie az się wybudzi i dojdzie do siebie , tak?
  24. Agnieszko, jestem z Tobą. Będzie dobrze!!!!!!!!!!!! W końcu to rutynowe zabiegi te sterylki, ale doskonale Cie rozumiem, bo ja wariowałam koncertowo.
  25. Mocno ściskam kciuki za Szanse i za Ciebie Agnieszko ! Będzie dobrze ! Czekamy na wieści.:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
×
×
  • Create New...