Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Chcialam zapytać, czy dla suni już sie zwolniło miejsce w hoteliku? Chyba kasy na pierwszy miesiąc wystarczy?
  2. Weszłam juz na wątek Borysa. Czy Murzyn tez ma założony wątek? Jeśli tak, to prosze o link.
  3. Nie moge juz doczekac sie wiadomości. Musi byc dobrze, to przeciez taki mądry psiaczek.
  4. O matko, nie wydolę finansowo, aby znowu cos zadeklarować. Może kogoś uda mi się zmanipulować ...:-(
  5. Cudny film. Poryczałam sie...:-(
  6. No proszę, piesio wegetarianin.:evil_lol: Moja Janka mogłaby jeść pierogi, naleśniki, placki ziemniczane i różne inne kluchy. A niedobra pani kupuje jej kulki.:evil_lol:
  7. Zaglądają, ciagle te same. Zdecydowanie brakuje nowych dogomaniaków.
  8. Kochane psiątko. Chyba wreszcie jest szczęśliwy.:loveu:
  9. Na pewno pracownicy dbają o Moona. Ale mieć człowieka tylko dla siebie, to na pewno marzenie każdego psa.:loveu:
  10. Trzymam kciuki, Dorotko :lol:
  11. Ja też mam łzy w oczach na samą myśl przed nieznanym. U marsii Goldi miał jak w niebie. Ale wszyscy wiedzieliśmy, ze to DT. Współczuje marsii, bo go na pewno juz pokochala.:-(
  12. Boje się ,że to niewykonalne aby w ciagu paru dni zebrać tyle kasy.:-( Moge zadeklarować 10 zł/m, ale to max. Pomagam również też innym psiakom.:-(. Czy megii weźmie go na razie "na kredyt"?????
  13. Jak się miewa nasza Piękna ?:loveu:
  14. A matko! Dzisiaj weszłam na wątek. Coś strasznego! Pomyśle, jak pomóc...
  15. [LEFT][SIZE=2][B][U][FONT=Arial][SIZE=5][IMG]https://bezdomnepsy.pl/images/stories/rozne/rozliczenia/pregusix.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/U][/B][/SIZE][/LEFT] [SIZE=2] [LEFT][U][B][SIZE=2][FONT=Arial][IMG]https://bezdomnepsy.pl/images/stories/rozne/rozliczenia/preguswyd.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B][/U][/LEFT] [LEFT][U][B][SIZE=2][FONT=Arial]Rozliczenie: stan na 6 IX 2010[/FONT][/SIZE][/B][/U][/LEFT] [LEFT][U][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][SIZE=4]wpłaty jednorazowe:[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/U][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][FONT=Arial]BICO: [B][COLOR=#ff0000]50 zł[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]A[/COLOR][COLOR=#000000]NIA_MOR[/COLOR][B]: 25 zł[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][FONT=Arial][B][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]D[/COLOR][COLOR=#000000]ark:[/COLOR] 40 zł[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE] [SIZE=2][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]DARK 20 zł[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=2][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Ola la bazarek 45 zł[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE] [SIZE=2][SIZE=4][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]BICO 60 zł[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][/SIZE][SIZE=2] [FONT=Arial][B][COLOR=#ff0000]=================[/COLOR][/B][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]razem: 240 zł[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][/LEFT] [SIZE=2] [/SIZE][LEFT][SIZE=3]Przekazuję dotychczas zebrane środki z wątku Lenoxa, który znalazł domek w Miemczech , na Pręgusia... w kwocie 187 zł:[/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Martyna 15 zł[/COLOR][/B] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][B][COLOR=red]ihabe bazarek: 102 zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3]( [/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1075/bazarek-ubranka-74-92-dla-slepaczkow-do-10-10-2009-a-147522/"][SIZE=3]Bazarek ubranka 74-92 dla ślepaczków do 10.10.2009[/SIZE][/URL][SIZE=3] )[/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][B][COLOR=red]lilo [/COLOR][/B]( przekazane wieszaczki sprzedane) [B][COLOR=red]70 zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3]===============================================[/SIZE] [B][COLOR=red][SIZE=4][SIZE=5]razem: 187 zł[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=4] [B][COLOR=red][SIZE=4]+ 216 zł z Bazarku Lilo&ihabe spółka[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]czyli 403 zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1075/bazarek-roznosci-wieszaczki-na-bizuterie-spodniczki-do-20-10-09-23-00-a-148399/"]Bazarek różności, wieszaczki na biżuterię, spódniczki do 20.10.09 23:00[/URL][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172038-zakoA-czony-plecaczek-kurtki-zimowe-rAE-czniki-dla-PrAE-gusia-rozliczamy"]http://www.dogomania.pl/threads/1720...sia-rozliczamy[/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]307 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Bazarek grudzień 2009 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173964-Kubeczki-ze-zdjAE-ciami-na-zamA-wienie-REWELACJA-do-25-11-22-00"]http://www.dogomania.pl/threads/1739...do-25-11-22-00[/URL][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]dzięki anonimowemu fundatorowi kuebczków i wysyłki mamy 43 zł!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][FONT=Arial][SIZE=2]BAZAREK : GRUDZIEŃ 2008[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/174220-Bazarek-rA-A-noA-ci-Plecaki-maskotki-piA-rniki-dla-PrAE-guska-do-28-11-09-22-00"]http://www.dogomania.pl/threads/1742...28-11-09-22-00[/URL][/SIZE][/FONT][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][SIZE=2]RAZEM 168 ZŁ /2 GDYŻ DRUGA CZĘŚĆ DLA kOTLI OD jULII CZYLI MAMY 84 ZŁ[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]razem jednorazowe: 240 zł+ 403+ 307+ 43 + 84= 1077 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B][U]wpłaty stałe:[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][FONT=Arial][B]listopad:[/B][/FONT][/SIZE][/LEFT] [LEFT][FONT=Arial][SIZE=2]ihabe: [COLOR=#ff0000][B]50 zł[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=3]Lilo: [B][COLOR=red]30 zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3]Agata51: [B][COLOR=red]10 zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3]J_ulia: [B][COLOR=red]20 zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]T[/COLOR][COLOR=#000000]eresa Borcz[/COLOR] [B]20 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Randa 50 zł[/COLOR][/B][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=2]=========================[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]razem: 180 zł[/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=4]grudzień:[/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][SIZE=3]ihabe [B]50 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Lilo 20 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]J_ulia 20 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Teresa Borcz 20 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Agata51 10 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Iwona 123 20 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]zwrot za hotelik u Agnieszki 245 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Julia zwrot z bazarku na kotkę 41 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Randa 50 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Piromanka bazarek 152 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]=================[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]628zł[/B][/SIZE][/LEFT] [LEFT][U][SIZE=4][B][COLOR=blue]styczeń:[/COLOR][/B][/SIZE][/U][/LEFT] [LEFT][SIZE=3]Lilo: 20 zł[/SIZE] [SIZE=3]J_ulia: 20 zł[/SIZE] [SIZE=3]Randa: 50 zł[/SIZE] [SIZE=3]ihabe: 50 zł[/SIZE][/LEFT] [/SIZE][LEFT] [SIZE=2][SIZE=3]Teresa Borcz 20 zł[/SIZE][/SIZE] [SIZE=2][SIZE=3]Agata51 10 zł[/SIZE][/SIZE][SIZE=2] [SIZE=2]===============[/SIZE] [SIZE=2][B]razem: 170 zł[/B][/SIZE][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=5][COLOR=#0000ff][B][U][I]luty:[/I][/U][/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][B][SIZE=3]Randa 50 zł[/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=2][B][SIZE=3]Lilo 20 zł[/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=2][B][SIZE=3]ihabe 50 zł[/SIZE][/B][/SIZE] [B]Julia 20z[SIZE=4]ł[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Iwona213 20 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Teresa Borcz 20 zł[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Agata51 10 zł[/SIZE][/B] [SIZE=2][B][SIZE=3]=================[/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=2][B][SIZE=3]190 zł[/SIZE][/B][/SIZE][/LEFT] [LEFT][B][FONT=&quot]marzec:[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=&quot]ihabe 50 zł[/FONT][/B] [B][FONT=&quot]Randa 50 zł[/FONT][/B] [B][FONT=&quot]Lilo 20 zł[/FONT][/B] [B][FONT=&quot]od Figi 160 zł[/FONT][/B] [B][FONT=&quot]Julia 20 zł[/FONT][/B] [B][FONT=&quot]Teresa 20 zł[/FONT][/B] [B][FONT=&quot]Iwona213 10 zł[/FONT][/B] [B][FONT=&quot]Agata51 20 zł[/FONT][/B] [B][FONT=&quot]=================[/FONT][/B] [B][FONT=&quot]350 zł[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=&quot]kwiecień:[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=&quot]Randa 50 zł[/FONT][/B] [B][FONT=&quot]Ihabe 50 zł[/FONT][/B] [B][FONT=&quot]Lilo 20 zł[/FONT][/B] [B][FONT=&quot]Teresa 20 zł[/FONT][/B] [B][FONT=&quot]Julia 20 zł[/FONT][/B] [B][FONT=&quot]Agata 51 10 zł[/FONT][/B] [B][FONT=&quot]Iwona 10 zł[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=&quot]180 zł[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=&quot]Maj:[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=&quot]Julia 20 zł[/FONT][/B] Lilo 20 zł Randa 50 zł Ihabe 50 zł Iwona 10 zł Hesia 70 zł ============== [B][FONT=&quot]220 zł[/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][FONT=&quot]Razem stałe: 1758[/FONT][/LEFT] [LEFT][B][U][COLOR=red][FONT=&quot]razem jednorazowe+stałe= 1758+1077=2835[/FONT][/COLOR][/U][/B][/LEFT] [LEFT][B][U][COLOR=red][FONT=&quot]wydatki:[/FONT][/COLOR][/U][/B] [B][FONT=&quot]29.X.2009 wizyta u Weta : ( szczepienie wścieklizna, tabletki odrobaczenie, Frontline) [COLOR=red]70 zł[/COLOR][/FONT][/B] [B][COLOR=black][FONT=&quot]hotelik opłata za 33 dni ( od 29.X-30.XI)[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT=&quot] 495 zł [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=&quot]( przelew 5.XI)[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=&quot]opłata za kastrację, dowóz do weta i badania[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT=&quot] 170 zł [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=&quot](przelew 5.XI)[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=&quot]dodatkowo dla weta[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT=&quot] 40 zł[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=&quot]hotelik opłata za grudzień ( 1-31)[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT=&quot] 465 zł [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=&quot]( przelew 1.12.2009)[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=&quot]opłata hotelik ( nowy)[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT=&quot] 300 zł [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=&quot]( przelew 16.12.)[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=&quot]karma 7,5 kg[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT=&quot] 67 zł[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=&quot]szczepienia w hoteliku[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT=&quot] 45 zł [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=&quot]( przelew 22.XII)[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=&quot]opłata za hotelik ( 12.01-10.02.2010)[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT=&quot] 300 zł[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=&quot]karma krakwet zamówienie 244395 z dnia 15 stycznia 2010 na kwotę[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT=&quot] 52.86 zł[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=red][FONT=&quot]opłata za hotelik luty super zniżka od pani Joasi 50% czyli 150 zł[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=red][FONT=&quot]karma 79 zł (kupiła Julia-przelew za karmę dla Julii)[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=red][FONT=&quot]opłata za hotelik marzec 300zł[/FONT][/COLOR][/B] karma ( przelew do Julii) maj 2010 kwota 160 zł [B][COLOR=red][FONT=&quot]================================================== ================[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=red][FONT=&quot]razem: 2693,86 zł[/FONT][/COLOR][/B][/LEFT] [LEFT]2835-2693,86= [B][FONT=&quot]saldo: 141,14 zł[/FONT][/B][/LEFT] a oto i psiak: [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/boksio/boksio%205.jpg[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/boksio/boksio%2010.JPG[/IMG] [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/boksio/boksio%2011.JPG[/IMG] [SIZE=3][COLOR=Red][B]Od dnia 23 wrzesnia 2010 podjęlam się prowadzenia finansow Pręgusia, środki znajdujące się na koncie ihabe w wysokości 209, 64 zł zostały przelane na moje konto. Wszystkich pragnących wesprzec Pręgusia prosze o wiadomość, nr konta bedę przesyłac na pw.[/B][/COLOR][/SIZE] [B]Wpłaty stałe:[/B] 29.09. - RANDA 50 zł (X) 1.10. - J_ulia - 20 zł( X) 5.10. - Odi - 20 zł ( X) 6.10. - lilo - 20 zł ( X) 13.10 - ihabe - 20 zł (X) 13.10. - Iwona213 - 20 zł (X) 20.10. - agata51 - 20 zł ( brakujaca deklaracja) 21.10. - blueberrykiss - 10 zł ( X) 29.10. - agata51 - 10 zł (X ) 3.11. - Randa - 50 zł ( XI ) 3.11. - Odi - 20 zł ( XI ) 8.11.- J_ulia - 20 zł (XI ) 15.11.- agata51 - 10 zł (XI ) 17.11.- lilo - 30 zł ( XI ) 25.11.- ihabe - 20 zl ( XI ) 25.11. - blueberrykiss - 10 zł ( XI ) 1.12.- lilo - 30 zl ( XII ) 1.12.- Odi - 50 zł ( XII ) 10.12.-J_ulia - 20 zł (XII) 15.12.- Randa - 50 zł ( XII ) 23.12.- agata51 - 10 zł (XII) 23.12. - .blueberry. - 10 (XII) 12.01. - Odi - 20 zł ( I ) 20.01. - agata51- 10 zł ( I ) 21.01.- .blueberry. - 10 zł ( I ) .[B]Razem - 560 zł [/B] [B]Wpłaty jednorazowe[/B]: 23,09. - środki przekazane od ihabe - 209,64 30.09. - Monika z Katowic - 30 zł 5.10 - p.Beata ( Itske ??? ) - 30 zł 14.10. - blueberrykiss - 200 zl 14.10. - bazarek bela51 - 20 zł 19.10. - olalolaa - 180 zł ( spadek Olka) 6.12. - Monika z Katowic - 15 zł 6.12.- Lilo ( sw.Mik.) - 20 zł 17.12. - Odi ( gwiqzdka) - 100 zł 26.01. - Lilo ( dług Pregusia ) - 15 zł [B]Razem - 819,64 zł[/B] [B]Wydatki:[/B] 1.10. - hotel za październik - 300 zł 27.10. - hotel za listopad - 300 zł 27.10. - szczepienie - 25 zł 12.11.- allegro - 20,50 zł 22.11.- karma josera economic - 20 kg - 84 zl 30.11. - hotel za grudzien - 300 zł 6.12.- odrobaczenie - 20 zł 28.12. - hotel do 15.01.2011 - 150 zł 28.12. - paszport - 50 zł 13.01. - chip - 50 zł 25.01. - hotel do 23.01.2011 -80 zł [B]Razem - 1379,50 zł[/B] [B]Wpłaty stałe - 560 zł Wpłaty jednorazowe - 819,64 Razem -1379,64[/B] [B]Wydatki - 1379,50 zł[/B] [B]Stan na dzien 26.01.= 0,14 [/B]
  16. A u mnie ( odpukac) dzisiaj bez problemów.:lol: A co słychać u Fredziulki? Kiedy bedziemy gotowi na przeprowadzke do megii?
  17. W sumie to nieźle Kosu wymyśliła z tą Brendy...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Kiedys Pani Sumińska mówiła w Tv, że psów nie nalezy kąpać, jesli tego nie wymagaja jakieś szczególne sytuacje. To możesz poczekać spokojnie do wiosny.:eviltong: No chyba, że Szansa wytarzała się w jakimś paskudztwie.:evil_lol:
  19. Przed chwilą wysłalam drugą część mojej deklaracji na Fredzię.
  20. Agmarku, niezalewających rad nie mam. Po kapieli ONek taK samo Janki jak i jej poprzedniczki w mieszkaniu jest powódź.:evil_lol: Pierwszy prysznic niech zrobi w łazience lub przedpokoju, to straty będa mniejsze. Dobrze miec drugą osobe do pomocy, to można suczysko w miare dokładnie powycierać.Powodzenia:evil_lol:
  21. Mizianko dla Ciebie, śliczny chłopaku.:loveu:
  22. [quote name='Glorien']Wpłaty od: [B]bela51 - 10 zł - deklaracja stała[/B] [B]madziq - 10 zł - deklaracja stała[/B] [B]Lucyna - 20 zł - deklaracja stała[/B] [B]jkp - 50 zł - jednorazowo[/B] [B]ala1233 - 50 zł -jednorazowo[/B] [B]al-ka - 30 zł - jednorazowo[/B] [B]fizia - 10 zł - jednorazowo[/B] [B]Odi - 20 zł - jednorazowo[/B] [B]AgusiaP - 30 zł - deklaracja stała[/B] - [I]jeszcze nie wpłynęła na konto[/I] Jeśli któraś z oznaczonych przeze mnie deklaracji jest stała to poproszę o info zaraz poprawie. Dziękuję wam wszystkim za wpłaty :loveu:[/QUOTE] Podnosze swoja deklarację do 20 zł/miesięcznie. Załuje, że nie stac mnie na więcej.Jutro uzupelnie wplatę.
  23. Hopaj do góry Szymonku :multi: Cioteczki kupcie cegiełke dla psiaka !
  24. Wygląda wspaniale. Szkoda ,że nie widzi i nie słyszy. To jest bardzo smutne.:-(
  25. Czy nowa Pani zobowiazała sie do przekazywania jakichs wiadomości o Goldim? Czy możemy liczyc na zdjecia? Ideałem byłoby, gdyby przekazywała wiadomości przez dogo. Ale sie rozmarzyłam....:loveu:
×
×
  • Create New...