-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
bela51 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=Red]Prosimy o nr konta do wpłat ![/COLOR][/SIZE] -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Nikt oprócz Gos nie zaglada do Borysa.:shake: Pierwsza strona tez nie jest zmieniona:shake: Dlatego przypominam [B][SIZE=3]To są delaracje stałe na Borysa [/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Red]Livka 10 zł/mc [/COLOR] Bela51 10 zł/mc Agat21 30/mc Paulina2904 30/mc Gos 50 zł/mc ANIA_C 50zł/m-c natalijo 50 zl/mc Razem 230 zł Do hoteliku brakuje 220 zł deklaracji stałych ! [SIZE=2][COLOR=Black]Fundusze Borysa stopniały prawie do zera. Mile widziane jednorazowe wsparcie. Cioteczki, przecież nasza Gos nie może sama utrzymywac takiego wielkiego Futrzaka:lol: [COLOR=Red]POMOCY ! [/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] -
Figa biega za TM... dziekujemy Julci za miłość i opiekę...
bela51 replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.dogomania.pl/threads/179257-Grochola-Siesicka-i-inni-autorzy-KsiAE-A-ki-dla-Figi-do-15-lutego-2010-r To bazarki dla naszej Figuni jeden ksiązkowy a drugi wiankowo- cudny http://www.dogomania.pl/threads/179191-KsiAE-ga-PsA-w-komunijne-wianki-i-inne-cuda-na-operacje-Figi-do-15-lutego-2010-r -
Co tam u slicznotek słychać ? Jak zdrówko Nadji?
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
bela51 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Podobno ktos miał kłopoty na dogo, za umieszczenie oficjalnie nr prywatnego konta. -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
bela51 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Ja tez poprosze nr konta. Musze cos wpłacic na tego slicznego ONka, chociaz symbolicznie.:-( -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
bela51 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Oczywiście, że piękny , to moze ....Antonio ?:razz: Toni ( zdrobniale ):evil_lol: -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
bela51 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Cioteczki, taki ładny psiak z niego, tylko.... dlaczego ma takie nieładne imie? Nie moglybyscie ochrzcic go inaczej?:lol: -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
bela51 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Amber, takie ciacho z ciebie, ludzie sie nie znają ! -
Ostatni dzwonek dla nich - PSIA RODZINA W POTRZEBIE!
bela51 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Sliczne maluchy ! Ciekawe co z nich wyrośnie ? Beda duzymi pieskami? -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
bela51 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Jak się rzuca na złych ludzi, to nie wraca. :evil_lol: Dorzuce jeszcze swoją.:angryy: -
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
bela51 replied to eneda's topic in Już w nowym domu
W góre dzielna dziewczynko, pokazuj sie cioteczkom ! -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A swoja droga yo zwykłe tchórzostwo i nieodpowiedzialność. Tak trudno powiedziec, że sie rozmysliła i nie chce tego psa? Lepiej wyłączyć telefon? -
Moja córka przelala dziś pieniądze. Bedzie figurować jako Monika S.
-
[quote name='pietrucha204']oby się udało z inna bidą :)[/QUOTE] Tak sobie myslę, ze Pani może po prostu lubi duze psy. Ja też zawsze miałam duzego psa i tylko takie wybieram ( choc na pewno łatwiej jest utrzymac mikrusa i moje warunki mieszkaniowe ( 37m) tez bardziej odpowiednie dla jamnika niz dla Onka). Ale nie wszystkie psy maja usposobienie Esterka czy innego haszczaka, które uwielbiaja biegac i nie słuchaja sie właściciela. Niektóre są spokojne, wręcz leniwe i będa spacerowac z włascicielka nie wyrywając jej ręki z barku. Porozmawiajcie j Panią, jesli chce duzego psa, to myśle, ze na pewno znajdzie sie bida o wiekszych gabarytach i spokojnym charakterze.
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
bela51 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Basiu odezwij się? Wszyscy czekamy w napięciu... Choc mowiąc szczerze trace nadzieję, bo taka sytuacje miałam tydzien wczesniej z Tinką. ( czy mozna miec przez tydzien właczona poczte glosowa? ) -
Zajrzalam własnie, po apelu Obraczus. Ciągle zaskakuje mnie ludzka bezdusznośc i okrucieństwo. :-(Postaram sie jakos pomóc, chociaz na razie nie wiem jak.
-
Weszłam na wątek Esterka i widze, że macie problem. Każdy by miał, w takiej sytuacji. Z jednej strony , tak bardzo potrzebny DS i mila kobieta,która go oferuje. Ale jeśli mamy na mysli[B] dobro psa[/B], to nie oddawalabym go tej Pani. Nie chodzi nawet o warunki mieszkaniowe i finansowe. Tylko o to, że samotna kobieta z dwójka dzieci nie poradzi sobie z Esterem. To sie nie uda.:shake: Gdyby jeszcze miała kawalek ogrodu, zeby psiak mial miejsce do wybiegania się. Ale spacery po mieście z dwójką dzieci i psem? Spuści go ze smyczy w parku, ide o kazdy zaklad. A to sie może źle skończyć.:shake: Gdyby decyzja nalezała do mnie, nie mogłabym oddać tam Estera. Przepraszam, że sie wtrąciłam.:oops:
-
Nic sie nie zmieniło, moja córka jurtro wpłaci na 100 % swoją cześc. :oops: Zapominalska jest i tyle.
-
Nic sie nie zmieniło, moja córka jurtro wpłaci na 100 % swoją cześc.
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
bela51 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeszcze proponowałam Maxa, chorego staruszka z mojego podpisu... -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
............................. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozliczenia wpłat i wydatków od 1 marca 2014 r. Wpłaty jednorazowe: 7 573,93 zł na dzien 28.02.2014 10.03.2014 r + 100 zł bazarek cegiełkowy Dody_ 10.04.2014 r + 151 zł bazarek agat21 i Dody_ 23.04.2014 + 15 zł bazarek agat21 i Dody_ cz.II 2.05.2014 + 100 zł ( zaliczkowo ) bazarek fony 30.05. 2014 + 100 zł bazarek arim 31.05.2014 + 200 zł bazarek fony II cz. Razem 8239,93 zł Wpłaty stałe na dzien 28.02.2014. 10 785,00 zł Marzec 2014: 27.02. - ala123 - 50 zł 3.03. - gosiaczek1984 - 20 zl 3.03. - Dorot131 - 40 zł 7.03. - Doda_ - 10zł 10.03. - agat21 - 10 zł 11.03. - Livka - 10 zł 17.03. - J_ulia - 20zł 17.03. - bela51 - 10zł 20.03. - malibo57 - 25 zł 25.03. - Tymotea - 50 zł 31.03. - mdk8 - 5 zł Razem= 250 zł Kwiecien 2014 31.03. - Dorot131 - 40 zl 1.04. - gosiaczek1984 - 20 zł 7.04. - malibo57 - 25 zł 9.04. - ala123 - 100 zł za IV i V 9.04. - Doda_ - 10 zł 10.04. - J_ulia - 20 zł 10.04. - agat21 - 10 zł 12.04. - bela51 - 10 zł 14.04. - Livka -10zł 28.04. - mdk8 - 5 zł Razem= 250 zł Maj 2014 2.05. - gosiaczek1984 - 20 zł 5.05. - Dorot131 - 40 zł 7.05 - agat21 - 10 zł 9.05. -ala123 - 50 zł ( za VI ) 9.05. - Doda_ - 10 zł 12.05. - J_ulia -20 zł 12.05. - Livka - 10zł 30.05 - arim - 70 zł ( VI - XII ) 30.05. - bela51 - 10 zł Razem = 240 zł Czerwiec 2014 1.06. - 10 zł agat21 2.06. - 5 zl mdk8 2.06. - 20 zł gosiaczke1984 3.06. - 40 zł Dorot131 4.06. - 50 zł - ala123 ( za VII ) 14.06. - 20zl - J_ulia 16.06. - 10 zł - Livka 27.06. - 5 zł mdk8 30.06. - 10 zł - bela51 Razem- 170 zł lipiec 2014 20 zł - gosiaczek1984 10. zł - bela51 40 zł - Livka 20 zł - Dorot131 Razem 90 zł Razem wpłaty stałe 11 785,00 zł Wydatki: 18 345,79 zł na dzien 28.02.2014 5.03.2014 - hotel za marzec I rata 200 zł 31.03.2014 - hotel za marzec II rata 220 zł 7.04.2014 - hotel za kwiecien I rata 200 zł 11.04.2014 - hotel za kwiecien II rata 220 zł 12.05.2014 - hotel za maj I rata 200 zł 3.06.2014 - hotel za maj II rata 200 zł 13.06.2014 - hotel za czerwiec I rata 200 zł 12.07.2014 - hotel za czerwiec II rata 150 zł 18.07.2014 - hotel za czerwiec III rata 70 zł Wydatki ogółem 20 005,79 zł Wpłaty ogółem 20 024,93 zł Stan konta na 19.07.2014 - 20 zł