Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Nie dośc, że nagrany, to jeszcze zasposorowany pierwszy miesiąc. !!!
  2. Fajny wątek dziewczyny. Bede czesto zagladac, bo moja slicznotkę tez musze odchudzić. Potrzebne mi bedzie wsparcie duchowe.
  3. Bardzo sie ciesze. Kochana gapa, na drugi raz może nie będzie pchał nochala gdzie nie trzeba ?
  4. Taygo, napisz jak nosek Fuksia?
  5. Oczywiście, ze bedzie mu moze trudno na początku. Ale tam ma start do nowego życia. A teraz czekalaby go tylko smierc.
  6. A tutaj piekny bazarek dla Barnaby.:lol: Fanty ofiarowała Majqa, prosimy o porzucanie !:multi::multi::multi: http://www.dogomania.pl/threads/179928-pomA-z-Barnabie-koniec-bazarku-20-lutego
  7. Dzisiaj wpłyneło 200 zł od Malibo. Bardzo dziekujemy :loveu:
  8. No, chyba mam mokre oczy. Malibo, kocham Cie.
  9. Deklaracje stale: (potrzeba 360) 10 - Agat21 10 - MakS 10 - Emigrantka 20 - Lazy 20 - Monika (corka Emigrantki) 10 - Pliszka 5 - DarkWater ------------------------ Razem - 85 zł Brakuje 275 zł Delklaracje jednorazowe: 50 - Emigrantka 10 - Kakadu 30 - Oska 1983 ------------------------ Razem - 90 zł
  10. Weszłam i na ten watek. Trzeba , aby dogadały sie obie zalozycielki watkow. Na tamtym sa juz deklaracje.
  11. Cioteczko Talcott, jesli tu zagladasz, to napisz do mnie:lol::lol::lol: [email protected] Smutno zrobilo się bez Talcotka, no i nie ukrywam, ze zastanawiam sie co będzie z deklaracja na Barnabę? Czy w obecnej sytuacji mozna liczyc na tę deklarację?:roll:
  12. [quote name='Emigrantka']Bela - hej... no jak mnie zabanuja to.... nicka zmienie ;)[/QUOTE] Szkoda, że Talcott na to nie wpadła. Ale chyba trzeba zmienic tez... komputer.
  13. [quote name='Emigrantka']Zaprosilam pol Dogo, zaspamowalam wszystkie watki On-kowe gdzie psy juz maja zycie z lekka poukladane (na bidach nie spamuje). Moze ktos cos poradzi? :([/QUOTE] Droga Emi, jedyne co moge poradzic, to nie spamuj. Mozesz za to zarobic bana, i co wtedy te wszystkie psy zrobia bez Twojej Wielkiej Pomocy????? Rozsyłam wiadomosci o Cyganie od rana, bo dopiero dzisiaj tutaj zajrzałam. W hoteliku w Szczecinku nie było ostatnio miejsca.
  14. Śliczna sunieczka. Co sie dzieje z tymi ludźmi, wokól wyrzucone psy...:-(
  15. Ja tez niewiele mogę.:-( Może cos poradze? Hotelik u Megii? Ona kocha ONki. U mariamc było miejsce, ale dla suczki...:-(
  16. [quote name='tayga']http://wiadomosci.onet.pl/2128321,11,falszywy_alarm_ws_gwalciciela_akcja_policji,item.html a ja się bałam z domu wychodzić... Ja na Twoim miejscu zabierałabym na spacery Nalę. Myśle, że wygryzlaby gwalcicielowi co trzeba.
  17. Przydałaby sie wlasna kanapa i kochający ludź...:-(:-(:-(
  18. [quote name='majqa']Czyli według wyliczeń mamy całe 48zł na plusie. Aktualny stan konta Barnaby : ( poprosze Cie o korektę na pierwszej stronie) Stan na dzień 14.02.2010 480zł (wpłaty jednorazowe) + 100zł (wpłaty stałe) - 502zł (wydatki) = 78 zł
  19. Dog, biedaku, trzymaj sie jakoś. Powysyłam troche zaproszeń na wątek.
  20. Sunieczko, a jak długo jeszcze musisz miec ten gips na łapce ?
  21. Mnie też go bardzo żal. Mam tyle sympatii dla tego psiaka, że gdybym tylko mogła... Czy oglaszasz go juz gdzies Taygo.? Tak bardzo przydałby mu się domek.
  22. Biedny Fuksio, mam nadzieje, że to tylko tak brzydko wygląda.:-( Moja ONka dostala kiedyś,( dawno temu) po nosie od kocicy. Krew lala sie strumieniami, a to bylo tylko male zdrapanie.
  23. Jestem i ja. Piekna jest, ale na deklaracje juz nie moge sobie pozwolić. Przykro mi...:-(
  24. Tak, wstaw prosze, bo juz nawet przelalam. Prosze tez , uaktualnij wplaty: Deklaracje stale: -Emigrantka -25 zl./od marca/ -ala123-50zl wpłacone 9.02. -Livka -10.zł wpłacone 11.02 - agat 21 – 10 zł /od marca/ - bela51 – 10 zł /od marca/ -kakaicezar-20 zł wpłacone 11.02 -Dorot131- 20 zł wpłacone 9.02. -Talcott - 25 zł /od marca/
  25. Kochana Sonieczka, ma swoje za uszami. :evil_lol: Domek musialby byc bez innych psow.
×
×
  • Create New...