-
Posts
32875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bela51
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To mam nadzieje, ze Talcott tu zaglada. Podaje wiec moje gg 3081904 oraz adres mailowy [email protected] Dzwoniłam przed chwila do hoteliku, aby porozmawiac o naszym chlopaku. Uszy niestety cały czas bolą, w tym tygodniu ma byc kontrola u weta i niewykluczone, że dostanie inne, mocniejsze leki. Barnaba nie jest wykastrowany. Jest przemiłym psem, wielkim pieszczochem ale do meżczyzn nie ma zaufania i reaguje nerwowo na ich widok. Z innymi psami na razie nie mial jeszcze kontaktu. Zrobie dzisiaj doplatę do hotelowania Barnaby za luty. Dopłata wyniesie wg moich wyliczen 55 zł ( 18 dni po 10 zł i 5 dni po 15 zł, minus zaliczka 200 zł). -
Dama, teraz Jaga, czeka na dom u Czarnej Andy.
bela51 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
No to ja źle zrozumiałam. :oops:Oczywiście , wyslalas, ale myślalam ,że to konto czarnej andy.:oops: -
Dama, teraz Jaga, czeka na dom u Czarnej Andy.
bela51 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata, przeczytałam teraz , ze Ty zamawiasz karmę? Czy to znaczy, ze deklaracje wysyłac na Twoje konto? Pytam, bo jeszcze nie wysłałam, mialam to zrobic w poniedzialek. -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
bela51 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
A czy ktoraś z cioteczek odwiedza naszego Bingo? Może ona zrobiłaby mu pare fotek ? -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też ciągle mysle jak z Talcotkiem sie skontaktować. Czy osoba zbanowana może czytac wątki? -
Figa biega za TM... dziekujemy Julci za miłość i opiekę...
bela51 replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo sie ciesze, że Figunia ma sie lepiej. I ściskam kciuki, za calkowite wyzdrowienie. Trzymajcie sie dziewczyny, jestem z Wami. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przez ostatnie dwa dni bylam przy kompie z doskoku, bo przebywalam poza domem. Przejrzałam dzis watek Barnaby, czy cos sie zmieniło i juz bede na bieząco. Z przykrych wiadomości, to widze, że zbanowano cioteczke Talcott ( czym ona, biedaczka sie narazila, nie wiecie?):-( Poza tym wszystko w normie. Jutro zadzwonie do hotelu i dowiem sie co nowego u naszego psiaka.:lol: -
[quote name='ANETTTA']one są na DT ???[/QUOTE] Sa w hoteliku u Megii w Serocku.
-
MATRIX - mroczna tajemnica wieluńskiej Fundacji Zwierzyniec
bela51 replied to Odi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
To Ty zauważ, ze zwracałam sie do Odi, a nie do Ciebie. -
ONka GERDA,po operacji , schronisko Częstochowa
bela51 replied to lilk_a's topic in Już w nowym domu
Sliczna suczka jesteś, Gerduniu ! -
Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)
bela51 replied to Goś's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia dla Gos i Jej Borsuka !:loveu: I czekamy na obiecane zdjęcia.:lol: -
Dziewczyny sliczne !:loveu: Ale nie otwiera sie link do bazarku:razz:
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
bela51 replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Sliczna ta "nasza" Fredzia.:loveu: No i nie da sie ukryć, ze nabrala ciałka w nowym domku.:evil_lol: -
MATRIX - mroczna tajemnica wieluńskiej Fundacji Zwierzyniec
bela51 replied to Odi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Odi, dla Karolinaa, przyjacielem jest każdy Twój wróg.:eviltong: Koalicja więc z P.Burmistrzem jest calkiem prawdopodobna. Przynajmniej ja to tak widze. -
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
bela51 replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiecie, przeczytałam wczoraj na wątku Damy, tej z mojego podpisu, ze ona zwalnia rezerwacje u mariamc, bo znalazla DT. Niech ktos kto pilotuje temat, to sprawdzi. Byłaby to najlepsza opcja i najtańsza. -
Dama, teraz Jaga, czeka na dom u Czarnej Andy.
bela51 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
To wspaniala wiadomośc. Ja oczywiscie też podtrzymuje swoja skromną deklarację. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
bela51 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Majqa, kochana wiem, ze piszesz wspaniale ogloszenia, ale jeszcze chwile sie wstrzymaj. NIe umiem odpowiedziec, na wszystkie Twoje pytania. 1. Wet okreslił go na 8 lat. 2.Szczepiony tylko na wscieklizna, odrobaczony, owszem. Nie mam pojecia czy jest wykastrowany? Nie pisze gdzies na poczatku? 3.Uszy w trakcie leczenia, zmiana na boku do usuniecia. 4.Na razie nie zaobserwowano chyba jego zachowan do innych zwierzat, bo był sam. 5.Na smyczy umie ladnie chodzic., ogólnie grzeczny, ale boi sie róznych rzeczy. Np.samochodów, boi sie wchodzic do pomieszczeń, choc podobno jest juz lepiej niz na poczatku. 6.Poczekałabym do końca lutego z tymi ogłosznieami. J_ulia go poobserwuje dokladnie i opisze.Jak mówilam jedzie do Brzyścia po 20-tym, nas kilka dni. -
Dama, teraz Jaga, czeka na dom u Czarnej Andy.
bela51 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Nie możemy zaprzepaścic tej szansy. Może macie jakies fanty na bazarek? Slijcie mi zdjęcia, to wystawie. -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
bela51 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Tez jestem bardzo ciekawa, jakie uklady ma Bingo z innymi psami? Czy jest wystraszony, czy może w innym otoczeniu poczuł si e juz pewniej. -
Figa biega za TM... dziekujemy Julci za miłość i opiekę...
bela51 replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
J_ulio, dobrze, ze jest nadzieja i to najwazniejsze. Wiem, że to wszystko niestety kosztuje. I przykro mi,ze nie moge pomóc finansowo. Iwona213, przyslij mi zdjecia fantów, to wystawie bazarek. Ja mam aparat tylko w telefonie i zdjęcia sa fatalne, dlatego nie chce fantów w naturze. -
ONka GERDA,po operacji , schronisko Częstochowa
bela51 replied to lilk_a's topic in Już w nowym domu
Biedna sunieczka. Nazwijmy ją inaczej. -
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
bela51 replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Taniej byłoby u mariamc. Tylko nie wiadomo, czy są miejsca. -
Są jakieś nowe wiadomości ?
-
Figa biega za TM... dziekujemy Julci za miłość i opiekę...
bela51 replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I co u Figuni, wróciliście już od neurologa?