Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. To mam nadzieje, ze Talcott tu zaglada. Podaje wiec moje gg 3081904 oraz adres mailowy [email protected] Dzwoniłam przed chwila do hoteliku, aby porozmawiac o naszym chlopaku. Uszy niestety cały czas bolą, w tym tygodniu ma byc kontrola u weta i niewykluczone, że dostanie inne, mocniejsze leki. Barnaba nie jest wykastrowany. Jest przemiłym psem, wielkim pieszczochem ale do meżczyzn nie ma zaufania i reaguje nerwowo na ich widok. Z innymi psami na razie nie mial jeszcze kontaktu. Zrobie dzisiaj doplatę do hotelowania Barnaby za luty. Dopłata wyniesie wg moich wyliczen 55 zł ( 18 dni po 10 zł i 5 dni po 15 zł, minus zaliczka 200 zł).
  2. No to ja źle zrozumiałam. :oops:Oczywiście , wyslalas, ale myślalam ,że to konto czarnej andy.:oops:
  3. Agata, przeczytałam teraz , ze Ty zamawiasz karmę? Czy to znaczy, ze deklaracje wysyłac na Twoje konto? Pytam, bo jeszcze nie wysłałam, mialam to zrobic w poniedzialek.
  4. A czy ktoraś z cioteczek odwiedza naszego Bingo? Może ona zrobiłaby mu pare fotek ?
  5. Ja też ciągle mysle jak z Talcotkiem sie skontaktować. Czy osoba zbanowana może czytac wątki?
  6. Bardzo sie ciesze, że Figunia ma sie lepiej. I ściskam kciuki, za calkowite wyzdrowienie. Trzymajcie sie dziewczyny, jestem z Wami.
  7. Piekna sunia. Czy macie juz pomysł, co dalej, jesli wlasciciel nie znajdzie sie np. przez najblizszy miesiąc.?
  8. Przez ostatnie dwa dni bylam przy kompie z doskoku, bo przebywalam poza domem. Przejrzałam dzis watek Barnaby, czy cos sie zmieniło i juz bede na bieząco. Z przykrych wiadomości, to widze, że zbanowano cioteczke Talcott ( czym ona, biedaczka sie narazila, nie wiecie?):-( Poza tym wszystko w normie. Jutro zadzwonie do hotelu i dowiem sie co nowego u naszego psiaka.:lol:
  9. [quote name='ANETTTA']one są na DT ???[/QUOTE] Sa w hoteliku u Megii w Serocku.
  10. To Ty zauważ, ze zwracałam sie do Odi, a nie do Ciebie.
  11. Sliczna suczka jesteś, Gerduniu !
  12. Pozdrowienia dla Gos i Jej Borsuka !:loveu: I czekamy na obiecane zdjęcia.:lol:
  13. Dziewczyny sliczne !:loveu: Ale nie otwiera sie link do bazarku:razz:
  14. Sliczna ta "nasza" Fredzia.:loveu: No i nie da sie ukryć, ze nabrala ciałka w nowym domku.:evil_lol:
  15. Odi, dla Karolinaa, przyjacielem jest każdy Twój wróg.:eviltong: Koalicja więc z P.Burmistrzem jest calkiem prawdopodobna. Przynajmniej ja to tak widze.
  16. Wiecie, przeczytałam wczoraj na wątku Damy, tej z mojego podpisu, ze ona zwalnia rezerwacje u mariamc, bo znalazla DT. Niech ktos kto pilotuje temat, to sprawdzi. Byłaby to najlepsza opcja i najtańsza.
  17. To wspaniala wiadomośc. Ja oczywiscie też podtrzymuje swoja skromną deklarację.
  18. Majqa, kochana wiem, ze piszesz wspaniale ogloszenia, ale jeszcze chwile sie wstrzymaj. NIe umiem odpowiedziec, na wszystkie Twoje pytania. 1. Wet okreslił go na 8 lat. 2.Szczepiony tylko na wscieklizna, odrobaczony, owszem. Nie mam pojecia czy jest wykastrowany? Nie pisze gdzies na poczatku? 3.Uszy w trakcie leczenia, zmiana na boku do usuniecia. 4.Na razie nie zaobserwowano chyba jego zachowan do innych zwierzat, bo był sam. 5.Na smyczy umie ladnie chodzic., ogólnie grzeczny, ale boi sie róznych rzeczy. Np.samochodów, boi sie wchodzic do pomieszczeń, choc podobno jest juz lepiej niz na poczatku. 6.Poczekałabym do końca lutego z tymi ogłosznieami. J_ulia go poobserwuje dokladnie i opisze.Jak mówilam jedzie do Brzyścia po 20-tym, nas kilka dni.
  19. Nie możemy zaprzepaścic tej szansy. Może macie jakies fanty na bazarek? Slijcie mi zdjęcia, to wystawie.
  20. Tez jestem bardzo ciekawa, jakie uklady ma Bingo z innymi psami? Czy jest wystraszony, czy może w innym otoczeniu poczuł si e juz pewniej.
  21. J_ulio, dobrze, ze jest nadzieja i to najwazniejsze. Wiem, że to wszystko niestety kosztuje. I przykro mi,ze nie moge pomóc finansowo. Iwona213, przyslij mi zdjecia fantów, to wystawie bazarek. Ja mam aparat tylko w telefonie i zdjęcia sa fatalne, dlatego nie chce fantów w naturze.
  22. Biedna sunieczka. Nazwijmy ją inaczej.
  23. Taniej byłoby u mariamc. Tylko nie wiadomo, czy są miejsca.
  24. Są jakieś nowe wiadomości ?
  25. I co u Figuni, wróciliście już od neurologa?
×
×
  • Create New...