Jump to content
Dogomania

karola&gacek

Members
  • Posts

    671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karola&gacek

  1. Mimo, źe widziałam twój avatar już wcześniej- myślałam, że to labrador :cool3: Teraz patrze na podpis i jakiś znajomy pies się pojawił... czytam napis i wszystko się wyjaśnia :loveu: [url]http://picasaweb.google.com/KarolaGacek/ObozZPsemWANDRUSOZP3#[/url] Zdjęcia z obozu
  2. [QUOTE]Ja śpię z moimi 3[/QUOTE] Mi z Gackiem w dwuosobowym łóżku nie wygodnie :lol: A wracając do programu to ostatni z odcinków jaki widziałam to był z 3 psami (gruby beagle, szkielecik włoski i boxer) i jakiś taki inny był? Wreszcze dłuższy o pół godziny i chyba w USA, prawda? Kiedy ta seria się zaczęła?
  3. [QUOTE]Możecie powiedzieć mi coś o stosunku dobermana do dzieci? [/QUOTE] Na forum dobermanów na ten temat na pewno dostaniesz dokładne informacje ;) (nie wolno dawać linków więc wpisz w google "forum miłośników dobermanów" i masz)
  4. Można gdzieś obejrzeć reportaż?
  5. Link mi nie działa.
  6. Też bym obstawiła dobermana ;)
  7. Heh :D A Ola ma dobrą passe, zaraz podbije nam cały świat :)
  8. [QUOTE]A tu jeśli on w danym domu zdominuje agresywnego psa... a miesiąc po jego wyjeździe pies spróbuje wrócić na swoją pozycję i zaatakuje właścicieli? :/[/QUOTE] hm... pewnie zostawia jakieś wskazówki właścicielom (i poleca książkę), ale jeżeli nie są zbyt stanowczy lub/i jak pies się już "naprawi" to można wrócić do normalnego życia to może być problem. Mi osobiście z tych wszystkich programów gdzie pokazują jak szkoli się psy podoba mi się podejście szkoleniowców z "miasta psów". Takie "ludzkie" podejście mają :)
  9. [QUOTE]Chciała bym znać zdanie Victorii na ten temat[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] Z tego co widać w programach to Victoria nie spotkała się z takimi przypadkami :) Ale i tak z chęcią bym posłuchała jakiegokolwiek behawiorysty, szkoleniowca na ten temat.
  10. [QUOTE]A tak na poważnie to może znajdziesz coś ciekawego w nowym programie, który ma być od 16 kwietnia na National Geographic "Zaklinacz psów". Ponoć jego metody szkoleniowe są dość kontrowersyjne, ale na pewno będę odlądać.[/QUOTE] Czekam na to z niecierpliwością! Chce zobaczyć odcinek z rudym pinczerkiem w spocie reklamowym była scena jak lata z pomocą tego pana. Program zapewne z "prawdziwymi" niegrzecznymi psami, anie to co w Ja i mój pies gdzie 99% to lenistwo i nie wychodzenie z psem na spacer :)
  11. Jak ten mały czarny diabełek wyrósł :crazyeye: (śledziłam waszą historie do czasu gdy mi komputer nawalił). A z tego tematu zrobił się wspaniały dziennik. I jak widać mała Czarna ma wrodzone szczęście ;)
  12. Szczęka opadła mi podczas oglądania filmu :( Jaki zdrowy na umyśle człowiek krzyżuje ze sobą psy tak blisko spokrewnione?! Piszesz, że jest rodowodowy- z jakiej hodowli pochodzi? Niestety, ale coraz częściej pojawiają się takie psy....
  13. O jezu. Nie widać żadnych ran? Straż miejska zgłosi to do formy "sprzątającej" martwe zwierzęta więc to pewnie dłużej potrwa.
  14. Na większe wystawy czasem nie wpuszczają- w Opolu nie wejdziesz z psem ;)
  15. [INDENT] [QUOTE]A ile kosztują psy z metrykami/rodowodami innych federacji, są tańsze niż w ZKwP ? [/QUOTE] Widziałam hodowle maltańczyków z PKPR gdzie szczeniak kosztuje 4-8 tys ;) [url]www.maltanczykihodowla.pl[/url] (ale chyba połowa z tej kasy to wyprawka) I tutaj też hodowla DONków [url]www.hodowlakontra.pl[/url] z szczeniakami po 1,5 tys Więc prawie tak samo jak w ZKwP (prawie bo nie spotkałam się ze szczeniakiem za 8tys). [/INDENT]
  16. [INDENT] [QUOTE]A ile kosztują psy z metrykami/rodowodami innych federacji, są tańsze niż w ZKwP ? [/QUOTE] Widziałam hodowle maltańczyków z PKPR gdzie szczeniak kosztuje 4-8 tys ;) [url]www.maltanczykihodowla.pl[/url] (ale chyba połowa z tej kasy to wyprawka) I tutaj też hodowla DONków [url]www.hodowlakontra.pl[/url] z szczeniakami po 1,5 tys Więc prawie tak samo jak w ZKwP (prawie bo nie spotkałam się ze szczeniakiem za 8tys). [/INDENT]
  17. Może ktoś posiada strone www gdzie będzie transmisja cruftsa?
  18. [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz20030.jpg[/url] Włochate najlepsze ;) Gacka ulubiona zabawka to czarna owca już bez ogona i z rozwalonym uchem :P
  19. Mój po ekscytującym dniu, wieczorem bierze swoją czarną owieczke (taki większy breloczek) i ją memla- odstresowuje się w ten sposób ;)
  20. Nie dawaj mu klapsów. http://www.owczarek.pl/zofia/journal/default.asp http://www.dogomania.pl/threads/17668-Rozgryziony-szczeniak?highlight=szczeniak+gryzie
  21. Gacek nie lubi fajerwerków, ale tylko dlatego, że nie dają mu zasnąć ;) Jak zaczynają strzelać to tylko podnosi głowe, uszy po sobie i czeka, aż przestaną by znów się położyć.
  22. Mieszkam w Opolu (też zaodrze ;) ) i kojarze tylko jedną szkółke; LIM. Tutaj adres http://www.tresura.opole.pl/ Nie powiem ci czy dobra czy nie, ale w Księdze Gości są wypowiedzi uczestników i emaile do nich więc możesz zapytać.
  23. [URL="http://www.dogomania.pl/members/85646-sunshine"] [/URL][B]sunshin[B]e[/B][/B][B]fajny [/B][URL="http://www.dogomania.pl/members/85646-sunshine"][/URL]ten zwiastun :cool3: Przestraszyłam się tylko dwa razy i raz przeraziłam (jak coś właziło pod kołdre), ale sama go nie zdołam obejrzeć :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/members/85646-sunshine"] [/URL]
  24. [INDENT] [QUOTE]Wczoraj nad rzeką iedy byłam wybiegać Bingasa to było totalne przegięcie pały![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG] Zacznę od początku ,a mianowicie od tego że fajnie sobe biegaliśmy i tak dalej no i kiedy już Bingas poleciał napić się wody to niedaleko brzegu były dwie dziwne kobiety i młody pies w typie ONka-ok.6-7 m-c [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/pytajnik.gif[/IMG] Kiedy Bingas pił wodę to czekałam a niego wyżej ,bo wiedzałam że nie podbiegnie go psa większego od siebie ,a dodatkowo był z jakieś 20m ode mnie.... Ale jak zobaczyłam co te baby robią to aż mnie zatrzęsło[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/anger.gif[/IMG]-próbowały nauczyć psiaka ''siad'' bijąc go kijem z wierzby[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/anger.gif[/IMG] ten pies skamlał[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/anger.gif[/IMG]. mój kiedy skończył pić to biegał wokół mnie i kiedy był za mną coś tam wąchał to nagle usłyszałam świst i warknięcie[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/pytajnik.gif[/IMG] Odwracam się ,a jedna z bab podeszła za mną i uderzyła mojego psa tym kijkiem!!! Bingas uciekł i szybko zwyzywałam baby i musiałam za nim biegnąć ,bo tak się wystraszył ,że nawet do mnie bał się przez chwilę podejść[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/anger.gif[/IMG] Ale jak baba tłmaczyła to zajście-''Ten pies chciał zaatakować naszego i wogóle jest niebezpieczy!'' (miał kaganiec i nawet nie zbliżył/popatrzył się na tamtego[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]) Jeszcze raz je spotkam to pożałują -teraz będę nosić przy sobie podobny kijek i jeśli jeszcze raz to się zdarzy to ją uderzę tym kijkiem ,a nie psa i zobaczy jaki to ból![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/anger.gif[/IMG] Bingas miał cały dzień różową pręgę a żebrach[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/anger.gif[/IMG] nie wiem jak takie coś mogę zgłosić ,bo one cały czas biły tego psiaka tym ijkiem żeby wykoał komendę i to jest jawne znęcanie się nad psem[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG][/QUOTE] :shocked!::shocked!::shocked!::shocked!: Nie no, ja bym zadzwoniła/kitowała że na policje dzwonie :shake::shake: Że nagrałam jak psa swojego leje itp. :shake: A jakby wiała to bym za nią lazła.... no bez przesady to jest kompletny idiotyzm! I w dodatku na pewno wpłynie na Bingsa psychike co do obcych. [/INDENT]
  25. Kitek miał szczęście :evil_lol: Gacek na koty reaguje tylko na działce, gdzie moi dziadkowie go nauczyli przeganiać koty z naszego terenu. A tak np. na osiedlu (jest pare kotów luzem chodzących i jeden na smyczy) to powącha na odległość i dalej pójdzie ;) Jak tak czytam wasze opowieści to Opole wydaje się oazą spokoju :lol: Albo ja trafiam tylko na normalnych.
×
×
  • Create New...