-
Posts
671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karola&gacek
-
Ja będę, ale tylko w dzień kiedy będą sędziowane pinczery miniaturowe, z aparatem więc prosze podać godzine i ring, a postaram się być :)
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
karola&gacek replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
hahaha :roflt: Dobrze, że nie nazwał go pudlebrador :evil_lol: -
Powodzenia życze i gratuluje determinacji :) A jak zareagował na małą dorosły ONek?
-
[QUOTE]no właśnie [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] czy na prawdę nikt nie focił? [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/QUOTE] Robili zdjęcia, tylko wstawić się nie chce :mad:
-
A czy na stronie są zdjęcia z OZP 3? Bo mi się w ogóle nie włącza :shake:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
karola&gacek replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[QUOTE]To u nas jest podobnie, jak u Ciebie z tym, że biorą Twoją sukę za psa. Tylko Martiego biorą za szczeniaka! :crazyeye: On ma już trzy latka i wygląda (według niektórych) jak szczeniak :evil_lol:. [/QUOTE] Mój od siedmiu lat jest szczeniaczkiem :cool3: [QUOTE]No właśnie dla mnie wygląda jak facet[/QUOTE] No i jest krótkowłosy, co ułatwia identyfikacje płci:evil_lol: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
karola&gacek replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Zadzwoń do najbliższego schronu ;) Z takimi psami raczej się nie ogłasza bo szybko znajdują nowe domy -
[QUOTE]Tylko, że to taka mała bździągwa. Taka sarenka. A siwą mordkę to ma już od wieku 5 lat. Od roku zaczynają jej się pojawiać gdzieniegdzie siwe włoski na całym ciele.[/QUOTE]Pies może również siwieć ze stresu ;) To nie znaczy że jest stara. Mój też od 6roku siwieje, aktualnie ma już niezłą siwą brode, z tyłu głowy już pojawiają się pojedyncze siwe włosy i na grzbiecie ma jednego, wielkiego siwego włosa już od ok.1,5 roku :diabloti:
-
Wczoraj dwa amstaffy zagryzły trzy owczarki niemieckie
karola&gacek replied to lilia1983's topic in Pogryzienia
[QUOTE]Ciekawe kiedy wreszcie ta rasa zniknie , albo raczej kiedy w Polsce bezie zakaz jej posiadania?? Pewnie muszą zjeść trochę dzieci szyszkowników:angryy:[/QUOTE] Ale dlaczego ta rasa ma zniknąć? Osobiście znam więcej jamniko-agresorów niż agresywnych astów (jeden śliczny sobie tak spacerował koło mojego osiedla- normalnie cudo :loveu: umięśniony, chciałabym go zobaczyć w kłusie bo poruszał się też niebanalnie :cool3: albo bullek jedzący wspólnie ze swoją panią lody, no cud miód widok :cool3: chociaż Gacek się chyba lekko zdziwił na jego widok :evil_lol:).Jak czasem patrze na asty to tak sobie myśle że o wiele lepiej pasuje do nich opinia o labach niż do samych labów :diabloti: Według mnie jeżeli udało się wprowadzić charty "na papierek" i słyszymy o egzekwowaniu tego prawa to można by to zrobić również z rasami niebezpiecznymi. -
Uwaga! Zły pies - czyli wszystko o tabliczkach
karola&gacek replied to Hania:)'s topic in Wszystko o psach
[B]asia77 [/B]daj linki ;) A ja taką sobie zrobiłam :diabloti: [url]http://i33.tinypic.com/b3x5ar.png[/url] -
[B]C&B[/B] to możemy razem urodziny organizować :evil_lol: A u nas coś nowego i niespotykanego (często) :evil_lol: [img]http://i33.tinypic.com/b3x5ar.png[/img] Ta oto tabliczka zawisła na naszych drzwiach :diabloti::diabloti: Mieszkamy w bloku :cool3:
- 470 replies
-
A mi się zdjęcia nie otwierają :mad:
-
A Gacek osiągnął coś co wydawało się niemożliwe :evil_lol: Siad i waruj na betonie/trawie :lol: (chociaż waruj po obozie)
-
[QUOTE] Dziewczyny, a powiedzcie mi który to dokładnie jest [B]Ryn[/B] ? [/QUOTE] Koło Giżycka ;) (chyba pierwsza możliwość na googlach :cool3:)
-
[QUOTE] My też rysowałyśmy karykatury kadry- ja nie, bo byłam chora ;ppp [/QUOTE] My też :lol: Narysowałam na pierwszym planie Gacka który myśli "?" a po bokach kadre jako aniołka i diabełka :diabloti: Ale nie podano wyników... Zreszta w tym nie liczy się talent plastyczny tylko zabawa, więc równie dobrze mogłaś zrobić kulke na 4 patykach i powiedzieć że to pies :eviltong:
-
[QUOTE] bezsensowne lepienie z plasteliny, malowanie [/QUOTE] To wyobraź sobie że lepienie z plasteliny, malowanie i ogólnie wszystkie inne "ludzkie" rozrywki wypadają z planu dnia. One są po to by dać nam troche urozmaicenia i [U]dać psu odpocząć[/U]. Bo nie wierze, że wasze psy spędzają cały dzień na szkoleniu, nad jeziorem itp. (od święta tak, ale dzień w dzień przez całe wakacje? :roll:) Zwłaszcza że dla niektórych psów to sytuacja stresująca, nowe miejsce, dużo różnych psów i pies potrzebuje snu by się odprężyć. Dla mnie (jako leniucha :cool3:) ta godzina po obiedzie to było za mało jak na odpoczynek, co dopiero dla psa. No a widząc reakcje ludzi z mojego obozu wolna godzina (zamiast malowania czy coś) jest bezsensu bo i tak wszyscy wychodzą na tor. [QUOTE] bieganie z psami na agi w gr. poczatkujacej na smyczach [/QUOTE] Ja nie byłam w zaawansowanej a i tak "biegaliśmy" (:evil_lol:) bez smyczy.
-
[QUOTE] Czym innym jest noszenie ubrań przez psy, które z racji rasy lub stanu zdrowia muszą być zabezpieczone przed zimnem czy brudem a czym innym jest robienie sobie z tego "świetnej zabawy". [/QUOTE] Ale pies odczuwa to samo [QUOTE] Co do przebierania również nie jestem za [/QUOTE] A Szile jednak przebrałaś :shake: [URL]http://i25.tinypic.com/oqaurb.jpg[/URL] Nie ma co... jakbym ja była czemuś przeciwna to bym przynajmniej w tym nie uczestniczyła...
-
[QUOTE] Który z nich Waszym zdaniem jest zadowolony z faktu że ma na sobie jakieś dziwactwa?? [/QUOTE] Bez przesady... Pies z noszenia "dziwactwa" ma być niezadowolony, a z noszenia eleganckiego kubraka przez całą zime zadowolony? ;) Jeżeli się umiejętnie psa przbrało i zadbało by mu nie było za gorąco, niewygodnie to żaden nie był "smutny" za to że musi nosić kubrak (w naszym przypadku) czy spódnice przez 10min... :shake: Zwłaszcza, że psy odczuwają wesołą atmosfere i jest pełno przysmaków. [QUOTE] Biedne, zestresowane psy.... [/QUOTE] :roflt: Przepraszam ;) (to nie eleganckie) Powiem tyle... Widzimy to co chcemy zobaczyć. A na obozie SĄ fachowcy (kadra), SĄ ludzie którzy kochają swoje psy i mają również dużą wiedze (zdecydowana większość uczestników). Na moim turnusie ludzie sobie nawzajem pomagali, dzielili się swoją wiedzą w kulturalny sposób, jeżeli jakiś pies byłby przestraszony to od razu ktoś by zareagował :shake: A tak poza tym który pies według ciebie jest "biedny i zestresowany"?
-
[URL]http://img252.imageshack.us/img252/9060/dsc05110d.jpg[/URL] Najlepszy! :D A tamten szczeniak to ile ma? My byliśmy przebrani za "FBI/Ochrone" :cool3:
-
[QUOTE]Ostrą? :lol: Pierwsze ciemne, środkowy kadr, zdjęcie zupełnie nie ciekawe moim zdaniem, a pies wygląda,[B] jakby mu łapy odcięli.[/B] :eviltong:[/QUOTE]Zimno mu było, no :diabloti: [URL]http://i38.tinypic.com/2ugij5l.jpg[/URL] to fajne :cool3: Pierwsze takie sobie, nie lubie tego typu zdjęć- nudzi mnie to na żywo, na zdjęciach również
-
[QUOTE]-co do towarzystwa z innych obozów to był niezły polew ale i tez dobra zabawa pozdrwaim wszystkich:multi:[/QUOTE]Na nas kadra z innego obozu wrzeszczała, że psy z domków uciekają :razz: No, ale nie nasza wina, że nawet pies może otworzyć (zamknięte na zamek) domki :evil_lol: Ta... i też słyszałam w autokarze jak fajnie inne obozy bawiły się jeżami :shake:
-
[QUOTE]Pańcia zostawiła biednego, zmarzniętego pieseczka na jakimś kawałku betonu! :mad::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] A tak się telepał że połowe zdjęć mi rozmazał :evil_lol: [QUOTE]Jesienny nietoperek :loveu:[/QUOTE]Macie szczęście, że jeszcze nie w hibernacji :diabloti: [QUOTE]ale on malutki:p[/QUOTE]Ale w środku ma prawdziwego dobermana :cool3: [QUOTE]Cudo! Sąsiad ma podobnego 'brytana' :smile:) [/QUOTE]Dzieki ;)
- 470 replies
-
W końcu jestes :multi: