Jump to content
Dogomania

karola&gacek

Members
  • Posts

    671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karola&gacek

  1. Ile u ciebie nowości! Nowe frisbee (które już zmieniło kolor :diabloti:), syngatura i avatarek, ale za to ładne :eviltong:
  2. [quote]Bandzior już dzisiaj jadł, i zostaje obrzucona jadowitym wzrokiem...[/quote] To nam często zdarza sie ze właścicieli do swoich dużych psów mówią "popatrz przekąska" :P
  3. [QUOTE]Hej Wam sobotnio ;-) :hand:[/QUOTE] Witam w sobotni wieczór :cool3: A fotki właśnie zrzucam ;) Z wczorajszego udanego spacerku :loveu:
  4. Fotografie z "Zerwijmy Łańcuchów" już na stronce :cool3: [URL="http://www.zerwijmylancuchy.pl/galeria/3/42/"]Zerwijmy Łańcuchy - akcja miesięcznika Mój Pies - Zerwijmy łańcuchy 2009[/URL] Nie patrzeć na ostatnie! A na przedostatnim Zwierzchnica, Ja i pan Gac :lol: [quote]Uwaga, agresywny pies. Może zalizać na śmierć :evil_lol:[/quote]Raczej zasmrodzi... Coś zeżarł wczoraj i pierdzi przez cały dzień! :mad: [quote]Haha, sama smycz lepiej przygotowuje niż Gacek :evil_lol::evil_lol: Myślę, że Gacuś po prostu uznaje wystawy za zbędne głupstwo i nie chce się zniżać do poziomu jakichś głupich rasowców :evil_lol:[/quote]On wie że przez swój urok osobisty ma BIS w kieszeni więc nawet się nie stara :diabloti: [quote][URL]http://sherry-niunia.home.pl/381.jpg[/URL] no tu to wygląda jak doberman :evil_lol: a poważnie to gratulacje dla Gacka za udział w tak szczytnej akcji :multi:[/quote]Mnie to na Doba nie wygląda :diabloti: Oj nie chce wiedziec co ty robisz w miedzyczasie oglądania naszej galerii :evil_lol::diabloti: Dzisiaj byliśmy na spacerze na wałach i... Gacek pierwszy raz zapraszał psa (w dodatku springera!) do zabawy! :crazyeye: tak się nakręcił na te kaczki, myszy wrony i kruki (instynkt łowiecki się mu obudził), że podszedł do tego psa bardzo przyjacielsko i zachęcił do gonitwy, ale pies miał go w d... :razz: Gac zrezygnował po pierwszej probie, ale to i tak osiągnięcie.
  5. Witamy :cool3: [COLOR=#ff6600][COLOR=Black]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz17521.jpg[/COLOR] [COLOR=Black]Ale pięknie :loveu: (nie znam się na krowach, ale czy to krówsko nie powinno już być w oborze?) A Bobik cudny :loveu: Mój też niestety ma kopiowany ogonek [/COLOR][/COLOR]
  6. [url]http://img405.imageshack.us/img405/2331/im000218.jpg[/url] To teraz może chodzić na polowania bo jej w ogóle nie widać :evil_lol:
  7. Nie widać dokładnie bo za małe zdjęcia :razz: Masz na stronce jak rozpoznać orba. Ale to jest ciekawe :cool3:
  8. Troche zdjęć z OZP 3 [url=http://picasaweb.google.com/KarolaGacek/ObozZPsemWANDRUSOZP3#]Picasa Web Albums - karka1994 - Obóz z psem W...[/url]
  9. Też czasem się za Gacka wstydze :lol: Np. wtedy na akcji :eviltong: No, ale zawsze trzeba patrzeć na szklanke do połowy pełną! Dobrze, że się tam niepozabijały :D
  10. [QUOTE]Biedny łańcuchowy Gacuś :placz::evil_lol:[/QUOTE] Tylko do TOZu nie dzwonić :diabloti: Tak, przygotowujemy się.... troche marnie nam to idzie :eviltong: Bo zanim stanie by go ustawić to 3 razy usiąść musi :mad: A poćwiczyć literki do klusu też nie da bo on za mądry jest by niepotrzebnie biegać :evil_lol: Dlatego ćwiczyłam raz... z samą smyczą :D
  11. Jezusie :loveu: Ale piękne zdjęcia! :multi: Mmmm a jaki model :cool1: Mogłabym je ukraść na nk? :modla:
  12. No i prosze, Gacek przy budzie. [IMG]http://i35.tinypic.com/ixxvg7.jpg[/IMG] W zeszłym roku miał też łańcuch na szyji i jakaś pani robiła mu sesje :evil_lol: Mam więcej, ale nie chce mi się zmniejszać... A tu po akcji. Jak wam się podoba wystawowy Gac? :diabloti: [IMG]http://i36.tinypic.com/2rn7qt4.jpg[/IMG] Pewnie pare błędów, ale poraz pierwszy ustawiłam go tak że podoba mi się :cool3:
  13. [QUOTE]Ej! Gdzie foty :mad:[/QUOTE] Na aparacie :diabloti: Super było tylko nie wiedziałam że będzie AŻ tyle psów :oops: Było chyba 10 i to dużych, mały się ich bał więc raczej się nie zbliżaliśmy, ablo podchodziliśmy po łuku, pod koniec kiedy skończyły się smaki wylądował na rękach. Gnida jedna... Ale super osoby przyszły, zwłaszcza te które już były w zeszłym roku :evil_lol: TV nie było :roll: Tylko radio...
  14. [QUOTE]Spotkamy się :p[/QUOTE] :multi: Mam nadzieje że nie przyjdziesz sama :mad:
  15. Łaciatka jest śliczna :) Pisz dalej!
  16. Jutro idziemy z Gacem na "Zerwijmy Łańcuchy" :multi: Będą fotki :cool3:
  17. Mnie dobiła ta sytuacja: Idzie 5 gangsterów, rozkrok spodni w kolanach, łysi itp. Spodziewam się że nas obśmieją a tutaj jakiś powiedział "Jaki fajny piesiu!" :D Ja szok, spojrzałam dziwnie i chyba dlatego drugi dodał "Ale ty też fajna" :roflt:
  18. Bo to taka drobinka jest :diabloti:
  19. [url]http://img190.imageshack.us/img190/8356/49581532.jpg[/url] Który to futrzak? :D
  20. [url]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/w/7/1/1/47776660_d.jpg[/url] hihihi :evil_lol: Nowa wersja Gaca :cool3: Dziś druga lekcja sztuczki (chodzenie tyłem w pozycji proś), normalnie mój pies to geniusz :cool3: Już 3 kroczki zrobiliśmy :multi: A nie wspomne o tym że potrafi więcej, tylko że skręca :razz:
  21. Myśle że to pył z ogniska :cool3: Ale jak dasz większą fote to może dopatrzymy się chociaż jednego orba :diabloti:
  22. żółto brązowym? :diabloti:
  23. Jaki to hodowca? Mówisz o takim z uprawnieniami, czy giełdowym? Przed kupnem psa to ty powinieneś wiedzieć ile taki york może ważyć, dlatego słysząc "do 2kg" powinna ci się zapalić czerwona lampka ;)' [QUOTE]możliwe jest by silny tyłozgryz pojawił się w przeciągu trzech dni[/QUOTE] Nie, nie możliwe jest żeby tyłozgryz pojawił się w ciągu 3dni. [QUOTE]Czy jest to możliwe aby tak przerósł prawidłową wagę[/QUOTE] Widziałeś rodziców? Możliwe żeby przerosła "prawidłową" wagę, ale wtedy byłby grubiutki ;) A mi się coś tak wydaje, że masz pseudoyorka wiec niczym się nie martw (co do psa). Poprostu zostałeś oszukany
  24. [QUOTE]pinczery, ratlerki[/QUOTE] Pinczer i ratlerek to, to samo więc nie rozumiem czemu dajesz podwójnie :eviltong: No to jak widze, york na 1 miejscu :diabloti:
  25. [QUOTE]Wydaje mi się,że Rodzynek nie nadaje się do małych dzieci.[B]On nie słyszy[/B] i może dziabnąć,a ząbki ma ostre.Nie lubi łapania za obrożę,[B]nie lubi jak się go przesuwa na łóżku[/B](bo on akurat chce leżeć tam,a nie gdzie indziej:roll:),[B]nie lubi podchodzenia "od tyłu"[/B]...generalnie powinien iść do domu z większymi dziećmi,albo z samymi dorosłymi.[/QUOTE] Przez głuchote, swoje rozmiary najpewniej jest taki ;) Swoje kalectwo nadrabia gryzieniem, by nie wyjść za popychadło. I to samo co do podchodzenia od tyłu, "normalny" pies usłyszy kroki, on jednak nie może. Mój też nie lubi jak się go przesuwa, ale za to bardzo chętnie wstaje kiedy mu pokazuje że ma iść gdzie indziej (jeżeli nie umie, to szyneczka czy coś ;) ) [QUOTE]Rodzynek ma charakterek i jak coś się robi wbrew jego woli,to ugryzie.[/QUOTE] Z tego co napisałaś myśle, że pare wskazówek behawiorysty/szkoleniowca i będzie po problemie. Jakiś "znak" by wiedział że ktoś jest za nim, nauczyć żeby szedł "za palcem" i będzie dobrze. I najważniejsze, takie pyrdki nie znoszą szkolenia przez przemoc (naciskanie zadu itp.) z tego co wynika z moich obserwacji ;) [SIZE=1]Prosze tego nie odebrać jako najazd czy coś, tylko wymienienie się doświadczeniami :oops:[/SIZE] Życze najprzystojniejszemu pieskowi na dogo dużo szczęścia i długiego życia :loveu:
×
×
  • Create New...