[quote]jeszcze pewnej Karoliny, tylko nie wiem pod jakim nickiem jest na forum :shake:)[/quote]
Rzeczywiscie trudno sie domyslic ^^
Hah, nie moge sie doczekac tego smiechu jak wyjdziemy na tor :evil_lol: Poniewaz jak sadze organizatrzy dawali do wgladu charaktery itp. psa instruktorom, a ja napisalam w rasie "kundel" :evil_lol: pewno sie spodziewaja "Burka" a tutaj taki z wygladu wredny, szczekajacy i gryzacy piesek wyjdzie (ale za to z charakteru calkiem na odwrot ;))