-
Posts
671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karola&gacek
-
Biedaczysko :-( Niech szybko zdrowieje!
-
[QUOTE]Akurat z zabieraniem psa na ręce sie zgadzam:p bo mojej koleżance yorka zagryzł duży pies a takich sytuacji jest coraz wiecej:cool1: ale z tym załatwianiem do kuwety to przesada bo to nie kot:shake:[/QUOTE] I co z tego że nie kot? Moja sąsiadka ma pin mina i jak był szczeniakiem załatwiał się do kuwety ;) Przecież lepiej by załatwiał się do kuwety niż na dywan :razz: I jak będzie taka potrzeba to mój następny pies (również pin min) będzie miał kuwetke.
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
karola&gacek replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Może nie powiem o psach, ale znieczulicy ludzi :razz: Mam wujka który pracuje na sadzie i mu pracodawca wynajął mieszkanie obok sadu (mieszkają na tym samym podwórku). Ta rodzina strasznie prozwierzęca jest :loveu: dwa rasowe sznaucerki mają. Kiedyś znaleźli młodego bociana i coś tam chyba z nogą mu było, więc pojechali z nim do Warszawy do kliniki (1,5 godz drogi), to do dzisiaj moja kochana rodzinka która tam mieszka się z nich wyśmiewa :mad: Jacy to oni głupi byli, niepotrzebny wysiłek itp. Fakt, bocian umarł podczas drogi (stres?) no ale dobrze wydają tą kase którą zarobili... -
O! To widze że Gac ma kompanów do polowań :evil_lol: I też mi tak stope gryzie :mad: Tylko że w skarpetce, buta nie ruszy (może dlatego że mu się do pyska nie zmieści :diabloti:)
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
karola&gacek replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Orb ma w sobie "maź" (:cool3:), a według mnie na tej fotce jest kurz ;) Albo pyłek. Taki wyraźny prześwit jest (ale więcej nie powiem bo małe, a ja ślepa :evil_lol:) -
Powiedzieć że głoduje to ja nie mogę, chociaż karma nadal leży :shake: Ale dostałam tajną informacje* i wydało się :mad: Podkarmiają go, znowu :razz: Tajną informacją było obrzydliwe kupsko w łazience :evil_lol:
- 470 replies
-
Ślicznota rośnie w oczach :loveu:
-
[QUOTE]Zoo Natura to to w Karolince? :eviltong: A Acany nie ma tam koło Opolanina, "Wszystko dla psa i kota" czy jakoś tak? ;-) Ja tam kupuję ciastka dla potworów... I w Rossmannie czasem są fajne rzeczy i niedrogo :cool1: Ale karmę (też Acanę, RC jest beee) zamawiam przez neta, 18 kg się opłaca (dla moich żarłoków starcza na miesiąc :diabloti:) [/QUOTE] Tak w Karolince ;) Nie wiem czy tam jest bo ostatnio byłam tam... rok temu? I widziałam tam chyba Eukanube lub RC. Ja do tej pory też zamawiałam :cool3: Raz we Wrocławiu jak byłam kupiłam 400g Acany na obóz (później się ze mnie śmiali :evil_lol:). Zamawiałam 2,5kg i starczało na dłuuugo :diabloti: Teraźniejszy worek męczymy od czerwca/lipca :evil_lol::evil_lol:
- 470 replies
-
Gackowi znów się odwidziała karma :mad: Od dwóch dni nic nie je i wychudł strasznie :shake: I musze wam powiedzieć, że w moim mieście jest Acana! :multi::multi::multi: Normalnie przeżyłam szok a ją zobaczyłam w zoo Natura :cool3:
- 470 replies
-
Kora, po prostu Kora... galeria onkowej wariatki.
karola&gacek replied to Korciaczki's topic in Foto Blogi
A ja pamiętam Kore :evil_lol: Z pies.pl prowadziłaś/prowadzisz super bloga ;) -
To dalsze zdjęcia z obozu :evil_lol: Robiła Fretka [IMG]http://i36.tinypic.com/2vwikcy.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/e7lyck.jpg[/IMG] [QUOTE]Gacuś jest świetny! :loveu: mini mini psiaczek :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy ;) No... on jest "miniaturką miniaturki"
- 470 replies
-
Witamy ;) No to przyłączam sie do czekania :cool3: No i oczywiście jak już dostaniesz lustro będziesz zmuszona odrobić ten długi czas bez-zdjęciowy :mad:
-
Witamy :multi: Oj, to teraz w każdej psiej galerii zdjęcia z psami z brzuchami do góry :evil_lol:
-
Witamy ;) O tak, mam to samo w domu :diabloti: I podobne fotki w galerii. No... prócz śniegu bo u mnie tylko pada, pada, pada, pada :mad:
-
Wow, kobito! :crazyeye: Ty uważaj bo zaraz zamówienia się posypią! :crazyeye: Te zabawki są super!
-
[QUOTE]Jeżeli mam być szczera to nie przepadam za małymi psami :eviltong:[/QUOTE] Uważaj co mówisz bo cię jeszcze moim chomikiem poszczuje :diabloti: [QUOTE]Poza tym ma świetne oczka :loveu:[/QUOTE] No, nie :cool3: Są takie... wyłupiaste :evil_lol: [QUOTE]Przyszłam na przeszpiegi i co?? I NIC- nieładnie:mad: gdzie nowe foty nietoperka ;-) [/QUOTE] A bo brzydka pogoda jest :shake: Na dwór zabrać aparat strach, bo jeszcze się zamoczy i w dodatku ten mój doberman nie chce wychodzić spod kołdry :razz:
- 470 replies
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
karola&gacek replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[QUOTE]Ja mam lepszy pomysł - przyczepimy Gackowi do obroży mini-kamerę i go tam przez tą szparę wpuścimy :evil_lol: Bez narażenia zdrowia psychicznego będzie można zobaczyć, jak tam teraz wygląda... [B]Tylko czy Gacek wyszedłby z tego zdrów[/B] :hmmmm::evil_lol:[/QUOTE] Pierwsze pytanie powinno brzmieć czy w ogóle by tam wszedł no to boidupa jest :evil_lol: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
karola&gacek replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[QUOTE]Gacek potężny mężczyzna jest, dobry pomysł :cool3::multi::evil_lol:[/QUOTE] Taak! Obroni nas i przeciśnie się przez szpare :evil_lol: Mój chłop! -
Atrakcyjna blondynka (nie) do wzięcia-Fregata Sfora znad Jeziora-Fredka
karola&gacek replied to Minerva's topic in Galeria
[QUOTE]Ekhm... A co powiesz na kopertę pełną kapusty :cool3:.Takiej wartościowej oczywiście. I mod się nie dowie, prawda :eviltong:?[/QUOTE] Pełną miske (Fredki oczywiście, nie Gacka :diabloti:) przysmaków i zapomnimy o sprawie :evil_lol: -
O jakie ładne zabaweczki! Ty jeszcze jakąś firme założysz :evil_lol:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
karola&gacek replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[QUOTE]:evil_lol::evil_lol: Zaryglowali tą bramę, nie ma jak... Z psem się nie przecisnę. A bez psa nie pójdę :evil_lol:[/QUOTE] Przyjade do ciebie, pójdziemy razem :diabloti: Z Gackiem :evil_lol: -
Atrakcyjna blondynka (nie) do wzięcia-Fregata Sfora znad Jeziora-Fredka
karola&gacek replied to Minerva's topic in Galeria
Osz wy, nakabluje was do moda! :mad: Nie dość że niepełnoletnie to i psa upiją! -
[url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Inne/Obraz18803.jpg[/url] Ale podobny do mojego dziadka :diabloti: To zapraszam do ZOO w Opolu- według mnie najlepszego w Polsce :cool3: Świetnie zaprojektowane wybiegi, nowocześnie, piękne zwierzęta (uchatki kaliforniskie jedyne w Polsce, goryle nizinne itp.)
-
[QUOTE]Na wszystkich zdjęciach Ringo wystąpił w kreacji nr 398 z nowej kolekcji jesienno-zimowej domu mody La RóŻ. Dziękujemy firmie za udostępnienie tego dzieła sztuki.[/QUOTE] Piękne! Zamawiam! :cool3: Jako że pierwsza dostane zniżke/gratisa? :evil_lol: