Jump to content
Dogomania

karola&gacek

Members
  • Posts

    671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karola&gacek

  1. Pierwszy raz nie mam dużych zaległości w czytaniu u was :cool3: [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz22301.jpg[/url] Ale z niego mały sadysta, mój też uwielbia memlać miśki
  2. Tofasku ty pogromco! [SIZE=2][SIZE=1]Ale do Gacka to jeszcze troche brakuje :cool3:[/SIZE] [/SIZE]
  3. [url]http://img411.imageshack.us/img411/1820/dsc00442h.jpg[/url] No, no jaka panna :)
  4. [quote name='zwierzchnica']Wszyscy mają albo będą mieli teraz szczyle, wysyp jakiś [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Super, będę miała okazję poznać Twojego malucha [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Zawsze możesz wziąć dwa psy ze sobą [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] Kurcze, pamiętam jak pisałam u ciebie w galerii, że cierpię na niedobór psów, a tu dwa tygodnie później już zarezerowany psiak :lol: No, ja mam nadzieje, że poznasz wampirka, jak nie na zerwijmy łańcuchy to na wystawie :cool3: [quote name='Izabela124.'] [INDENT] Hej Co u was słychać? [/INDENT] [/QUOTE] Wolno czas leci, zwłaszcza, że nie miałam komputera przez pare dni. Dzisiaj przyszła paczka z sklepu i kupiłam dla Draco miski na stojaku, dwie zabawki (ringo i sznur) i [url=http://www.zoonatura.pl/sklep/transportery/dogit-pet-cargo-cabrio]transporter[/url]. Transporter okazał się wielki, zmieszczą się w nim dwa psy i mam nadzieje, że spodoba się mu jako posłanie.
  5. [INDENT] [QUOTE]Młody będzie miał naprawdę cudny dom w Dąbrowie Górniczej [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Możliwe, że już jutro. Trzymajcie kciuki nadal, przydadzą się [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE] Trzymamy z całych sił! Więcej nie napisze by nie zapeszyć :) [/INDENT]
  6. [QUOTE] Tosiek- [B]mały diabełek[/B] :evil_lol: urodzony- czerwiec 2009. Pies, Którego [B]Nie Da Się Zmęczyć.[/B] Diabelnie [B]szybki, silny[/B] (przeciąga się z 4 razy cięższą Figą i siły są wyrównane!), [B]inteligentny[/B] i... [B]niezależny[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] [B]uczy się bardzo szybko... jeśli mu się to opłaca[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] jest też elastyczny jak szczur- gdzie głowa wejdzie, tam całe ciało [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] [URL]http://i48.tinypic.com/333h346.jpg[/URL][/QUOTE] No przecie to jack russell terrier :evil_lol: Tylko, że trochę brudny :cool3: [URL]http://i48.tinypic.com/2s9ohvr.jpg[/URL] ^ ale ten beżowy posługuję się CSami, aż miło patrzeć
  7. [QUOTE]kurcze, a ja was pamiętam z zerwijmy łańcuchy z tego roku [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/QUOTE] O jak miło :) (wszyscy kojarzą mnie po Gacku, taki znak firmowy chyba :evil_lol:), a z jakim byłaś psem? W tym roku też planuję pójść, ale z innym psem.(Draco, albo schroniskowcem jak mi pozwolą :lol:).
  8. Ja mam nadzieje, że psów im już nie oddadzą :shake:
  9. [B]ziarnochodek [/B]to z Gackiem nie będzie problemu ;) A jakiej rasy jest piesek?
  10. [QUOTE]odnosnie obozu to mam pytanie jeszcze jedno; czy w domkach jest prad? ;D[/QUOTE]Hahahahaha :D Nie no, aż TAK źle nie jest :D Ba, nawet radio jest :cool3: tylko u nas coś chyba nie działało....
  11. karola&gacek

    Fiodorek.

    [url]http://lh6.ggpht.com/_7Ob9nQcUYaY/TBOl6xj7t8I/AAAAAAAAAQ4/khSJ2C5XzB8/maj%2012%20072.jpg[/url] aaaaaale mi smaka zrobiłaś.... [QUOTE]Czy jeżeli pies nie bardzo lubi wchodzić do wody, to można go jakoś do niej przekonać? [/QUOTE] Spaniel nie lubiący wody :crazyeye: Haha, no mój też sądzi, że woda jest zła, sam do wody wszedł sam kiedy lało ciągle i wielkie kałuże były, wlazł do samego środka (woda sięgała mu do piersi) i stanął, chyba czekał na rycerza na białym koniu, który go uratuje :evil_lol:
  12. Było o tym w faktach. Policja zabrała psy przed/po popołudniu, a właścicielka zorientowała się dopiero o 21....
  13. Zapewne by nie zdechła gdyby w pobliżu był weterynarz... I z wiedzy z forum nie zapewnisz szczeniakowi odpowiednich warunków, chcesz żeby przeżyła to idź do weta.
  14. [QUOTE]skoro zależy mu na podstawowych komendach , to czemu nie . Odpocznie sie z psem a sam się czegoś nauczy [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Dużo tam pies się nie nauczy, ale wskazówki może dostać :) [quote name='pucek']Tylko czy on nie będzie tam za bardzo zestresowany ??[/QUOTE] A czy jest zestresowany w dużych grupach psów?
  15. [QUOTE]Czy tak młody pies ( wtedy będize miał 3,5 miesiąca) może jechać na taki obóz ?? [/QUOTE]nie polecam ;) [QUOTE]Czy nauczy sie tam czegoś ??[/QUOTE]To obóz wypoczynkowy więc na dużo nie licz. Zwłaszcza, że pod koniec jest egzamin z [prawie] PT i jest tam do zdania dużo komend, których musiał byś nauczyć małego w krótkim czasie :) [QUOTE]Czy na tym obozie są same dziewczyny ?[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG] Bo jednemu chłopakowi to głupio będzie ( Mówie o sobie nie o psie XD) [/QUOTE]U mnie na poprzednim było dwóch chłopaków, ale nie martw się dziewczyny też są fajne :diabloti: [QUOTE]Czy jest tam duzo wysłku fizycznego dla właściciela ?? jestem po bardzo skomplikowanej operacji stopy i za bardzo szybko biegać nie moge [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/QUOTE] Nieeee. Nie licząc biegów terenowych czy nocnych. [QUOTE]Czy mozecie mi streścić jak na tym obozie jest bo czytać ~290 stron to mi się nie chce [/QUOTE] chyba strony ~140 są właśnie z wakacji'09 więc sobie poczytaj. Też będę mieć pieska w podobnym wieku i jadę za rok :cool3:
  16. No to Frotek na agi powinien iść, skoro tak dobrze sobie radzi :)
  17. [QUOTE]Jechała już któraś z Was na takim odcinku z psem? [/QUOTE] Pociagiem nie, ale autokarem tak. Ogólnie to dużo wody bo ciepło i duszno, wcześniej z psem wyjść i tyle.
  18. No i na szczęście nic złego się nie stało :) Czekamy na zdjęcia bo mała już na pewno dużo podrosła!
  19. [url]http://www.memoryfromdream.webity.pl/gallery/s6304747-1261/#imgh[/url] spójrzcie jak młody się pięknie ustawia :) i ogonek sam podnosi
  20. [INDENT] [QUOTE]Słuchajcie, ja mam takie pytanie. Na stronie Wandrusa w rzeczach niezbędnych, które trzeba zabrać dla siebie i dla psa jest linka 15m. Możecie mi powiedzieć po co ona jest potrzebna i czy w ogóle? [/QUOTE] My w ogóle nie używaliśmy linki, ale inni parę razy jak szliśmy z psami nad wodę [/INDENT]
  21. To dam wam Gacka z tego roku, pierwsze ciepłe dni (na początek maja chyba) [IMG]http://i50.tinypic.com/1zg6n7r.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/29pot8l.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/358ykph.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2quoy1x.jpg[/IMG] tinypica zepsuli :(
  22. [INDENT] [QUOTE]A może mnie oświecisz, i powiesz kto to? [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Ja planuje na przyszły rok z dwoma ;] [/QUOTE] Kliknij w podpisie "Zobacz Gakca" i ostatnie strony :) [/INDENT]
  23. [quote name='Pin']A Ty jedziesz z Gackiem? [/QUOTE] Planuję w przyszłym roku z Draco ;)
  24. [quote name='Pin']I możliwe, że pojedzie jeszcze taka Asia z Nessie (będzie miała ok. 4 miesięcy, Chiński Grzywacz)[/QUOTE] Szczerze? Nie brałabym takiego małego psa na taki obóz. Na naszym był 9tyg jack russell [o którym wiesz] i szczerze powiedziawszy popierniczał po tym torze ostro i zawsze jak było wolne, dla takiego malucha to raczej nie jest zdrowe (młody był chyba niższy od Gacka, a skakał wyżej od niego :cool3:). Tak, fajna socjalka może być, ale nie zna się tych psów, ich charakterów i można równie łatwo tą socjalke zniszczyć. To tylko moje zdanie i nie jest skierowane akurat do ciebie ;) Może właścicielka przeczyta i przemyśli.
  25. [INDENT] [QUOTE]Ja mam takie małe pytanko. Dlaczego tyle osób z tak daleka jedzie na obóz akurat do Wandrusa? Przecież są obozy bliżej, każdego z Was. Nie to żebym reklamowała inne biura podróży, tak po prostu pytam. Ty np. [B]Elliothooded358 jedziesz aż z okolic Koszalina[/B][B]. [/B][/QUOTE]Ja jechałam, aż z Opola :eviltong: Ale ja nie chciałam, takiego obozu profesjonalnego, tylko zobaczyć "co to" agility. Teraz widziałam ulotkę o podobnym obozie w Dusznikach (o wiele bliżej mnie :cool3:) ale... no właśnie ale! Tam już znam kadrę, która jest super, domki też mają swój urok (zapamięta się je na długo :lol:) i przede wszystkim ludzie... Na obóz w zeszłym roku pojechałam "ze swoją ekipą", ale poznałam fajniejszą i z nimi wiąże te najlepsze wspomnienia :)[/INDENT]
×
×
  • Create New...