Jump to content
Dogomania

miri9

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About miri9

 • Rank
  Banned
 1. oni mają pomagać a nie pogarszać sprawę !!!
 2. to jest okropne !!! jak można tak traktować psy ?! nie wiem co mam powiedzieć !!!
 3. mój pies nie boi się fajerwerek ! on ma wszystko gdzieś .
 4. mieszkam w opolu na zaodrzu i często na wałach ludzie spuszczają tam swoje psy . ale ostatnio gdy pewien gościu spuścił swojego psa policja wlepiła mu mandat , jednak inne osoby się tym nie martwią i dalej psy są spuszczane . skoro psów nie wolno wypuszczać to jak mogą się wyszaleć ???
 5. karola&gacek dzięki !!! a czy mogą tam tresować te psy dzieci w wieku 11 lat ??? daleko to od sawi na zaodrzu ??? gdzie dokładnie ???
 6. ja mam psy w mieszkaniu i ieszkam w bloku a one sie dobrze czują bo codziennie sąwyprowadzane i w mieszkaniu też potrafią się bawić !!! ;)
 7. GPooLCLD ja go jeszcze niemam! pisze tak bo chce już ułorzyć przyszłość i chcę już wiedzieć gdzie on będzie trenowany !
 8. moja znajoma oddała psa na chyba dwa tygodnie i potem go odebrała . był już wtedy wyszkolony . ja wole unikać takich szkoleń bo nigdy niewiadomo co się tam dzieje !!!
 9. sperfetka123 dzięki za rade ! ale gdzie są takie szkolenia ??
 10. ja wieże w takie żeczy bo dóżo razy miałam takie przypatki (mam dyzortografie więc nie poprawiać moich błęduw) w domu mam psa rasy chow chow a chłopak mojej mamy ma yorka dorosłego i szczeniaka . ostatnio jerek (tak sie nazywa chłopak mamy) przywiusł szczeniaka i ja sie z nim bawiłam a potem on sie położył na moich kolanach i chciał zasnąć ale nagle sie obudził wpatrzył w jeden punkt i szczekał . nagle przybiegła reszta psów i sie wpatrywały przez chwile a potem naczeły powoli sie oddalać i szczeniak sie za mną schował drógi york wskoczył na łuszko i przytólił do jarka a chow chow uciekł na korytarz .
×
×
 • Create New...