Pomoze ktos? Chciałam młodej kupić "na urodziny" szelki z Rogza. w jednym zoologu są tańsze nawet niż w necie odblask. I mialy byc czerwone, ale nie ma, bo importer rogza z wawy ma pustki i moga byc nawet za miesiac dopiero. ale na teraz sa rozowe i brazowe. rozowe sa swietne, kupilabym je, gdyby nie fakt, ze musze dokupic wtedy rozowa smycz, bo pomaranczowy summertime chyba nie pasuje....