Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. To gdzie w koncu? Na przystanku? Chyba rozpoznam Ize z czymś*, włochatym,czarnym i dużym w co można sie wtulićxD * czyt. Lune ;]
  2. O 13 pod wejsciem na lodowisko xD To kto jedzie? Iza, Marlena, akodirka i Magda bez Axela? Bede plakac... Ja chce Axeeelka! Jak mi sie uda to na pocieszenie wtule sie w Lune i tyle bedzie po spacerze, ze twoj pies do domu ze mna wroci :evil_lol:
  3. Ja na 50 % bede. Dam wam znac w niedziele
  4. No i lipa chyba wyjdzie :/ Gardlo mnie boli strasznie, ciagle kaszle i watpie zebym sie wykurowala do niedzielki :( Jesli mi sie uda, to zrobie niespodzianke i spodziewajcie sie dzieciaka ze smycza w rece do ktorej przypiety jest york xD
  5. A i właśnie przed chwilką się skapnęłam, że młoda ma w sobote urodzinki, także dzień później będzie miała suuuper prezent xD P.S. Prezenty lecieć kupować mwahahaha :lol: Żart oczywiście, ale jakby ktoś chciał.... ;]
  6. Marlena, to bierz Lole w takim razie ;] Chyba, ze Magda z Axelem wybiera sie z nami.
  7. Kota wez, to moja poszaleje, bo za kotami biega :cool3: Dokladnie, wez tego psa ktory najbardziej do psow pokojowo jest nastawiony i ktory nie ma strasznego adhd xD
  8. Mi pasuje ;] Moze jak psiaki spuscimy, to moja zacznie sie bawic, bo wczoraj do on'ka startowala niesmiale z zabawa (bez ogona i podniesionego tylka, ale biegala, warczala itp. ;])
  9. Hop hop :( Śliczny psiak, może ktoś potrzebuje odrobinę psiego ciepła?
  10. Dobra, to niedziela 14 w Zwierzyńcu... Ale gdzie? :lol:
  11. Hehe, dam wam mojego automata, najwyzej wroce ze strzepkami ;] Hmmmm znasz jakies fajne laki?? Ew. zwierzyniec moze byc....
  12. My chetne bysmy byly ;] Tyle, ze nie wiem, czy Luna nie za duza troche xD A gdzie dokladniej chcecie?
  13. [url=http://www.daktari.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=50&Itemid=29]DAKTARI.PL - Jawzy[/url] O prosze bardzo, jawzy ;] A my dzisiaj troszku trenowałyśmy, mała przez 2 rzuty była nakręcona, warczała, szczekała itp. a pozniej wygasla :/
  14. To chyba do mnie ;] Ale ja nie chce pomaranczu, bo mam obroze i jest brzydka. Zastanawiam sie nad rozem albo czerwienia. Rozowy ew. komplet bym kupila, ale wole chyba czerwien
  15. Pomoze ktos? Chciałam młodej kupić "na urodziny" szelki z Rogza. w jednym zoologu są tańsze nawet niż w necie odblask. I mialy byc czerwone, ale nie ma, bo importer rogza z wawy ma pustki i moga byc nawet za miesiac dopiero. ale na teraz sa rozowe i brazowe. rozowe sa swietne, kupilabym je, gdyby nie fakt, ze musze dokupic wtedy rozowa smycz, bo pomaranczowy summertime chyba nie pasuje....
  16. Oczywiscie ze przyjde ;] Tylko Was znalezc musze ;] Bobek, a jest ktos moze juz zapisany z Radosnego Psa?
  17. O, koledzy mojego brata ;] A kto bedzie??? Cala grupa czy czesc?
  18. Moja, to zawalu ze strachu jesli juz dostanie <hahaha> Ale mozemy sie wybrac, bedziemy isc gdzies z boku ;]
  19. Ja niestety nie moglam bo u babci na wsi bylam (ale pies sie wyszalal ;]) Ale moze kiedy indziej? Teraz pogoda jest superasna ;]
  20. No mi raczej bedzie pasowac ;) Gdzie?
  21. Marlenuś, chciałabyś sie przejść pod koniec tygodnia tego? :D
  22. Mam, mam na obóz specjalnie kupiłam, ale taką: [url=http://www.allegro.pl/item574467419_smycz_treningowa_linka_na_slad_15_metrow.html]Smycz treningowa - linka na ślad - 15 metrów (574467419) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Chociaż słyszałam, że dla dużych psów lepsze są taśmy (czyli taka co Ty byc moze wybralas) a nie linki
×
×
  • Create New...