Oj, przezyjesz xP Masz sie zapisac i juz! A zapisac sie przez meila. Bo nie wiem czy tam fon jest, nie patrzylam. Chyba ze tutaj, ale nie wiem czy Ewa (ale mi dziwnie po imieniu xP)
Magda chooodź na kurs! :lol: Miałyśmy teraz jechać na sterylke, ale jak pisze z Ewą, to ma racje. Daisy nie dojdzie w pare dni do siebie, odlozymy to na pozniej.
No widzisz, ja z młodą tez zawsze swietnie sie dogadywalam, to ja bylam jej przewodnikiem, a teraz nie wiem co jest. Dobra, ktos z klubu mi odpisal, ze jestem zapisana, hurra! Magda, nie zastanawiaj sie! :lol:
Moja mama tez mowila, ze po co mi to, zajmij sie podstawowymi zajeciami dla psa. Ale Daisy ostatnio woli moja siostre i ja bardziej uwaza za przewodnika, wiec taki kurs dobrze nam zrobi. Iza, szkoda ze my nie bedziemy mialy jak sie spotkac, bo ja w soboty bede miala xP
Łohoho, Paulina przeszkodzila xP Ida na kastracje :) Ale oprocz tego mam jeszcze cala torbe zarcia itp. itd xP I pare zl ze zbiorki, ktora nie wypalila ;] A bazarki juz zakonczone, nastepny zaraz wystawie.
A u mnie już 2 bazarki się skończyły, jeden dzisiaj koncze, jeszcze jeden jest Piromanki i dzisiaj jeszcze jeden wystawie :) Tak więc będziemy miały..... oj, nie wiem ile kaski :) Ponad 200 zł pewnie.
Btw. Lotos, to ja Ciebie poznalam na zawodach agility? xP
Jea! Ide na kurs!!! Aaaale fajnie :lol: Aaa, cioteczki nie miałaby któraś ochoty zrobić wypadu na miasto z psiakami? Cieplo ponoc ma byc jutro :] Jakby ktos mial ochote to napisać proszę na moją komórkę: 515584460. Chodziłoby mi tak w godzinach od 12 najwcześniej. Miejsce nieważne gdzie na spacerek :cool3:
Słyszał ktoś o tej firmie? Produkują 3 linie karm dla psów, ale niestety nie mogę znaleźć polskiego sklepu gdzie sprzedają je. To włoska firma. Dostałam próbkę dla dorosłych małych psów: kaczka&ryż i jagnięcina&ryż&ziemniaki. kaczka młodej straaasznie posmakowała i chciałabym kupić jej ta karme, ale nigdzie znalezc nie moge :/
Jawzy??? Jesli cs'a rozwala, to tylko jawz.
A ja mam pozwolenie na 2 softy, kase tez mam, ale 2 dyski to dla nas chyba za malo za taka cene... Czy moze ktos porownac cs'a i softa?? Bo w cenie softa to wyszłyby ze 2 cs'y.... I wtedy bysmy wziely ze 3 cs'y. Chodzi mi czy za twarde nie są. Bo mała już robi małe dziurki we froscie.
Ta pilka wielka nie jest, do siatkowki xD To Daisy taka mala :) Dziekujemy za komplementy :oops:
Katie mamy jednego softa małego i frosta małego. Soft jest baaardzo mocno zniszczony, frosta dostałyśmy nowego, ale już jest zniszczony lekko. Dlatego niedługo dla młodej kupuje albo 2 softy, albo ze 2-3 cs'y.