Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. No jaaasne, ze.... TAK! Tylko kieeedy? :D
  2. Idz dokonczyc sweterek dla wnuczki na drutach xP Omg, ale faaajnie xP Ide na kurs! :lol: Odbija mi, jak zwykle zreszta xP
  3. Ha, ha ha! Ale zabawne xP Dobra, ty tez stara jestes, babciu :D
  4. Oj, przezyjesz xP Masz sie zapisac i juz! A zapisac sie przez meila. Bo nie wiem czy tam fon jest, nie patrzylam. Chyba ze tutaj, ale nie wiem czy Ewa (ale mi dziwnie po imieniu xP)
  5. Magda chooodź na kurs! :lol: Miałyśmy teraz jechać na sterylke, ale jak pisze z Ewą, to ma racje. Daisy nie dojdzie w pare dni do siebie, odlozymy to na pozniej.
  6. No widzisz, ja z młodą tez zawsze swietnie sie dogadywalam, to ja bylam jej przewodnikiem, a teraz nie wiem co jest. Dobra, ktos z klubu mi odpisal, ze jestem zapisana, hurra! Magda, nie zastanawiaj sie! :lol:
  7. Moja mama tez mowila, ze po co mi to, zajmij sie podstawowymi zajeciami dla psa. Ale Daisy ostatnio woli moja siostre i ja bardziej uwaza za przewodnika, wiec taki kurs dobrze nam zrobi. Iza, szkoda ze my nie bedziemy mialy jak sie spotkac, bo ja w soboty bede miala xP
  8. Maaagda no wiesz co? :( Pliiiiska :placz:
  9. Łohoho, Paulina przeszkodzila xP Ida na kastracje :) Ale oprocz tego mam jeszcze cala torbe zarcia itp. itd xP I pare zl ze zbiorki, ktora nie wypalila ;] A bazarki juz zakonczone, nastepny zaraz wystawie.
  10. A u mnie już 2 bazarki się skończyły, jeden dzisiaj koncze, jeszcze jeden jest Piromanki i dzisiaj jeszcze jeden wystawie :) Tak więc będziemy miały..... oj, nie wiem ile kaski :) Ponad 200 zł pewnie. Btw. Lotos, to ja Ciebie poznalam na zawodach agility? xP
  11. Jea! Ide na kurs!!! Aaaale fajnie :lol: Aaa, cioteczki nie miałaby któraś ochoty zrobić wypadu na miasto z psiakami? Cieplo ponoc ma byc jutro :] Jakby ktos mial ochote to napisać proszę na moją komórkę: 515584460. Chodziłoby mi tak w godzinach od 12 najwcześniej. Miejsce nieważne gdzie na spacerek :cool3:
  12. Ewa, wiec my postanowilysmy ze bierzemy udzial w kursie :) Jest jeszcze miejsce?? Pisze tez na e-maila jakby co :)
  13. A ile na dzien dzisiejszy macie pustych boksów??? Kurcze, to fajnie ze tyle psów poszło do nowych domów. I fajnie, ze znajdujecie sponsorów :)
  14. Az 29 psów :crazyeye: To ile mniej wiecej jest teraz psiakow w schronisku? Miejmy nadzieje, ze zaden nie wroci z powrotem do schroniska....
  15. I ile kosztuje mniej wiecej?? Bylabym ooogromnie wdzieczna!
  16. WŁADCZYNI a mogłabyś się kiedyś spytać w tym zoologu, czy mają kontakt do dystrybutora polskiego tej karmy? Bo baaaaardzo mi zalezy
  17. Moja w Frostach juz dziurki robi... Dobra, kupuje 3 cs'y, moze mi pies nie rozwali
  18. Dziewczyny która mogłaby plakaty mi podrzucić kiedyś? Mogłabym je porozwieszać :) Tylko fajnie by było, jakby któraś mi pomogła, bom nieśmiała :cool3:
  19. Dziewczyny ja moge pomoc porozwieszac na zielonych, slonecznym stoku itp.!
  20. Przez e-maila, ale jak pisałam to dojść nie może :/
  21. Tyle, ze to jest angielska strona...
  22. Słyszał ktoś o tej firmie? Produkują 3 linie karm dla psów, ale niestety nie mogę znaleźć polskiego sklepu gdzie sprzedają je. To włoska firma. Dostałam próbkę dla dorosłych małych psów: kaczka&ryż i jagnięcina&ryż&ziemniaki. kaczka młodej straaasznie posmakowała i chciałabym kupić jej ta karme, ale nigdzie znalezc nie moge :/
  23. Napisz do mnie na gg: 1118066 to ci wszystko wytlumacze :)
  24. Jawzy??? Jesli cs'a rozwala, to tylko jawz. A ja mam pozwolenie na 2 softy, kase tez mam, ale 2 dyski to dla nas chyba za malo za taka cene... Czy moze ktos porownac cs'a i softa?? Bo w cenie softa to wyszłyby ze 2 cs'y.... I wtedy bysmy wziely ze 3 cs'y. Chodzi mi czy za twarde nie są. Bo mała już robi małe dziurki we froscie.
  25. Ta pilka wielka nie jest, do siatkowki xD To Daisy taka mala :) Dziekujemy za komplementy :oops: Katie mamy jednego softa małego i frosta małego. Soft jest baaardzo mocno zniszczony, frosta dostałyśmy nowego, ale już jest zniszczony lekko. Dlatego niedługo dla młodej kupuje albo 2 softy, albo ze 2-3 cs'y.
×
×
  • Create New...