Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. [img]http://i42.tinypic.com/rm2tes.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/2uo0waw.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/5feufd.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/16bm1qr.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/1zdasd0.jpg[/img]
  2. [IMG]http://i40.tinypic.com/2qlzo85.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2akl6qq.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/jh4ja1.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/117wq46.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/24wvsro.jpg[/IMG]
  3. U mnie z kasa problemu nie bedzie, bo ja place za calosc :/ Tylko mama nie chce puscic, bo nie poprawilam ocen z histy i dostane nastepna 4 i bede miala 4 pewnie na koniec :/
  4. [IMG]http://i42.tinypic.com/r0tjxe.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/vi1pci.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/157ow9d.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2exlauv.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/qn5qtu.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i39.tinypic.com/2wfl3zl.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/211rrbl.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/250ilub.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2yv3v6b.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/28iwbja.jpg[/IMG]
  6. Juuuz, juz xP [img]http://i41.tinypic.com/2zfpppj.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/2hg8v0x.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/2ikzl9v.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/2ypjces.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/30ivuz5.jpg[/img]
  7. Raaaczej. Ale mama nie chce sie zgodzic :/ Wiec etap namawiania rozpoczety xD
  8. Mwah, ja tez moze Was poznam jak sie uda;]
  9. A ja musze jakos nastawic bardziej przyjaznie do psow, bo sie boi chociaz baaardzo duzo czasu spedzamy na psich laczkach i nie wiem czy z tego strachu bedzie dala rade skupic sie na mnie. Fajnie by bylo jakbysmy razem chodzily xD
  10. Mwahahaha, jest duuuza szansa ze pojde na ten kurs xD Wybiera sie ktos? :D I jak Iza, smakowalo ucho? xD
  11. Uwaga, uwaga! W następnym tygodniu zasypie was (koszmaar) fotami ze wsi: agility, frisbee i ogolne! Wiec dopominac sie, bo ciotka marta ma skleroze ;]
  12. Dobra myśl :) Piromanka zgodziła się zrobić dla białegostoku bazarek i też zaproponowała kastracje. Koszt jednej to tylko ok. 50 zł? To mysle ze udaloby sie zrobic conajmniej 4 ;] Wiec jesli obecnie "najbardziej potrzebne" są kastracje to ok ;]
  13. Ale w kameleonie rogza nie ma :(
  14. Dziewczyny nie chciałaby któraś przejechać się jutro do galerii Podlaskiej? Musze zobaczyc dla mlodej szele i na pizze sie przejsc xD
  15. Ewa z nieba nam spadłaś!!!! Aaaale super! A to taki jak teraz jest?
  16. To ja bym prosiła jak najszybciej ;] Bo jak spodoba sie mi i rodzince, to bedziemy czekac az szeleczki sie pojawia ;] Bo chce dla malej szele kupic i albo z rogza, albo Twoje jak beda ladne ;]
  17. Aaaa ;] A więc zrobisz z yorkesami? :D
  18. Moja 20 cm ma ;] A do czego potrzebne? :cool3:
  19. Hmmmmm a metalowe miski? Co by sie NAJBARDZIEJ przydalo?
  20. Heh, ja wole prowadzić mojego psa w szelkach, mama z siostrą w obroży, dlatego będzie miała i to i to. Z kolei jak ide na jakąś łąkę, czy coś, to wolę wziąść smycz przepinaną, a nie chodzić z automatem w ręce. A rodzinka woli automat ;]
  21. Aaaale fajneee *.* Ale chcialabym z wami tam pobiegac :(
  22. Dziewczyny, mamy gwarantowane 180 zł, więc proszę dokładnie wskazać co mamy kupić. Pipet to jednak co jak co, ale mało wyjdzie :( A karme dobrą, tzn.? Najtanszy to brit chyba, moze udaloby sie na 2 worki po 15 kg uzbierać. A powiedzcie, ile jest szczeniaków i na ile czasu takie 30 kg by starczylo?
  23. Iiii? Nie rozumiem Twego zdziwienia.
  24. Bylam w tamtym roku w lipcu bodajze i dostawa miala byc dopiero we wrzesniu czy pazdzierniku.
  25. Zwykłe xD Ale nie ma na pelnej misce rozowych! Są czarne, czerwone, niebieskie, fioletowe i pomaranczowe!
×
×
  • Create New...