Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Nie mozecie znalezc 15metrowej? oO [url=http://www.allegro.pl/item571536193_smycz_treningowa_15_metrowa_wytresuj_swojego_psa.html]Smycz treningowa 15 metrowa WYTRESUJ SWOJEGO PSA (571536193) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item574467419_smycz_treningowa_linka_na_slad_15_metrow.html]Smycz treningowa - linka na ślad - 15 metrów (574467419) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item573585962_tasma_treningowa_smycz_treningowa_14_m_khaki.html]Taśma treningowa (smycz treningowa) 14 m khaki (573585962) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  2. Ja bede na 100%, niestety jako widz, ale może sie spotkamy :)
  3. No to nic :) Mi pasują piątki i weekendy tylko :( Akodirka, Iza, a wy?
  4. A zwierzyniec nie pasuje? :D Tylko jaka pogoda jutro bedzie....
  5. A może warto na allegro poszukać? Np. tu: [url=http://allegro.pl/item573244111_ulotki_a6_100_szt_dwustronne_full_kolor_promocja.html]ULOTKI A6 100 szt DWUSTRONNE FULL KOLOR PROMOCJA (573244111) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://allegro.pl/item565079107_ulotki_czarno_biale_a6_1000_szt_projekt_gratis.html]ULOTKI CZARNO-BIAŁE A6 1000 szt. + PROJEKT GRATIS (565079107) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://allegro.pl/item562817206_ulotki_a6_kolor_do_wyboru_fv.html]Ulotki A6 kolor do wyboru FV (562817206) - Aukcje internetowe Allegro[/url] :)
  6. To dziewczyny kiedy? Ja mam 6 blisko, ale tam niebezpiecznie isc :( Mi to najlepiej w zwierzyńcu by było.... Ja jutro moge tylko napisac mi dizsiaj o ktorej, czy to aktualne i gdzie :)
  7. Nu, ja chyba się zapiszę na kurs- podstawy agility, co w kwietniu sie zaczyna, i jak go przejdziemy to dołączymy do Was :) Ew. moze pozniej bedziemy czasem wpadac, bo chce zobaczyc jak to wyglada
  8. 13 dochodzi :) Łoho, do 12? Jak ja spie do 10 xD Nie, no jakbym pojechala o 9.... tooo xD Wygoda, wygoda... Jakie tam autobusy?
  9. A zapraszamy :) Marta jestem jakby co. Iza a fakt, ze masz "dosc" duzego psiula ;] Chyba, ze moja moglaby sobie swobodnie biegac czytaj bez smyczy, a Twoja na smyczy.... Bo jakby obie bez, to moja by chyba zawalu dostala :)
  10. Ale o której xD Ja w sumie z psem w zwierzyńcu nie byłam, można tam spuścić? Bo moja to się akurat o dziwo słucha bez smyczy :)
  11. Po treningu tzn.?? :D Gdzie?
  12. Ok, to daj znać :) [b]m@dzi@[/b], [b]Marlenuś91[/b], [b]akodirka[/b] to dajcie znać czy mogłaby któraś z Was w ten weekend wybrać się na spacerek :)
  13. Ode mnie jeździ 21,25,23,8,20,12, ew. 2,10,11. Ja tam moge jechac byle gdzie, bo Wy i tak mieszkacie na drugim koncu miasta, ale zeby gdzies pospacerowac z kims ;]
  14. Jaaaki fart :placz: Musze przesiadke zrobic do kazdego autobusu.... Pomóż mi ktoś, najbliżej Zielonych Wzgórz który jest autobus?
  15. Hmmm Pietrasze, czym mi tam dojechać? :D Hmm to ja chętna jestem. Ale duzy masz zwierzyniec :crazyeye: Wszystkie zabierzesz ze sobą na spacerek? :D Ja osobiscie preferowałabym dla Daisy jakiegos malucha bardziej....
  16. Pomóżcie mi, bo chcę kupić dla Daisy czerwone szele na wiosnę. Głównie rozpatruję odblask czerwony z Rogza, bo najbardziej mi sie podoba. Ale niestety ceny idą w górę, a i tak były drogie :/ Z red dingo odblaskowe mi się nie podobają, ew. mogą być te: RED DINGO - Szelki S - Pawprints Red (570925460) - Aukcje internetowe Allegro Ale nie są wspaniałe, a droższe od Rogza A może jakaś inna firma produkuje szele, które ja chcę?
  17. Ja napisałam e-maila do tego gim. zobaczymy co oni na to. Jak przeglądałam stronę, to hodują tam jakieś zwierzaki, typu jaszczurki, chomiki itp. wiec milosnicy zwierząt są....
  18. Bo ja ide do gim. gdzie, tacy są no..... tacy osiedlowi... xD I boje sie, ze jak to przeprowadze, to bede znienawidzona przez cala szkole.... A chyba w gim. nie ma takich festynów itp., nie?
  19. Ja bym takie coś zorganizowała właśnie na wiosnę- lato w ostatni rok podstawówki, ale na jesień robiłam ooogromną zbiórkę na Białostockie schronisko i cała szkoła ma mnie dość..... I wątpię, żeby takie coś wypaliło w gimnazjum :/ A byłoby można zaprosić klub agility, wolontariuszy ze schroniska z psami ;(
  20. Pomóżcie mi, bo chcę kupić dla Daisy czerwone szele na wiosnę. Głównie rozpatruję odblask czerwony z Rogza, bo najbardziej mi sie podoba. Ale niestety ceny idą w górę, a i tak były drogie :/ Z red dingo odblaskowe mi się nie podobają, ew. mogą być te: [url=http://allegro.pl/item570925460_red_dingo_szelki_s_pawprints_red.html]RED DINGO - Szelki S - Pawprints Red (570925460) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Ale nie są wspaniałe, a droższe od Rogza :( A może jakaś inna firma produkuje szele, które ja chcę? :(
  21. No spoko, ja tylko dla psa musze łapy troche obciachać, bo jak śnieg będzie to będzie źle :/ Osobiście wolałabym bez śniegu spacerek, ale wątpię, żeby były większe tereny bez tego obleśnego czegoś :/
  22. Haaalo! :)
  23. A pasta z konga? :D To sie nie wysypie :]
  24. To moze chętna któraś z nami? Nam oboje pasują :D
  25. To my chętne :) Mniejsze jesteśmy, pańcia nawet wiekiem ;] Ciachana jeszcze nie, ale niedługo :) Pogoda jest ładna jakoś ostatnia, zwierzyniec, albo gdzieś indziej może? ;]
×
×
  • Create New...