-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
[url]http://www.pelna-miska.pl/sklep//_var/gfx/801c0bc21d363a151f81a37a1bc46229.jpg[/url] O taka łu ^^ Byłabym Ci ogromnie wdzięczna ;*
-
Słuchaj, jak będzie tam obroża rogzowa krówkowa S to choćby na kolanach ja tam dojdę, żeby ją kupić :D
-
Ja właśnie rozważam albo Rudobielską albo Arkę....
-
A ja ZDECYDOWANIE ODRADZAM ubrankadlapsow.com !!! Zamówienie złożyłam 2 tygodnie temu, przelew wyszedł w poniedziałek i na 1000000% powinien być. Jednak na stronie nadal jest, że czeka na wpłatę ;/ Dzisiaj dzwoniłam, to pan się tłumaczył,że oni coś tam mają, że jakieś 10 dni się czeka bla bla bla. I dopiero w poniedziałek zaczną szyć! Szycie pewnie kolejny tydzień jak nie dłużej, więc jak dobrze pójdzie będę miała ubranko dla psa ZA MIESIĄC!
-
Hah :D To wiesz... ja bym troche podjechała, na jakimś rowerze, czy coś i Ty i byłoby spoczko ;pp
-
Ej, ziom to wiesz... Chyba przed Waliłami samymi jest taki skręt w prawo, nie?:D Tak na ukos. Ja tam zjeżdżam właśnie :D Kurde, szkoda, ze troche blizej do mojej babci nie mieszkasz, to bysmy sie mogly spotkac ^^ Wiesz, na wakacjach czy cos to ja bardzo chetnie ;] Mama nie bedzie przynajmniej zla, ze do babci nie chce jezdzic :D A orientujesz sie moze ile mniej wiecej jest km od Gródka do Wiejek?
-
Tia, 16 górą :D Też tam byłam :) Zamykałyśmy z Shetanką drzwi na klucz i nigdy kadra tak z zaskoczenia nie weszła :) Tylko na początku było 'a czemu te drzwi zamknięte !?'
-
Za Wiejkami, przed Jałówką ^^
-
U nas hitem na zabawę samemu w domu jest pseeudokong własnej roboty x33 Kupiłam Daisy bucik do gryzienia, ale nie interesowała się nim ^^ Więc napakowałam w środek sera, trochę pasztetu i dałam jej ^^ Przez jakiś czas miałam napraaawdę spokój :) A jaka radość suni, że się udaje coś wylizać :)
-
Okk ^^ Esotiq, a wiesz, że w niedzielę będę przejeżdżać przez Gródek do mojej babci? x33
-
No ale raczej ten kaganiec dla małej dobry nie jest ^^ Pisałaś, że masz kaganiec dla niej, więc czekam na te foto :)
-
My planujemy wypróbować to: [url]http://www.zooexpress.pl/go/_info/?id=985[/url] Tyle, że tu strasznie drogo. U mnie kosztuje ok. 10 zł. Idealne dla małych psów :) Ta piłka tenisowa mała, pyszczek i łapki pluszowe, te rączki sznureczki ^^ Myślę, że spodoba się Daisy
-
Gameboy- tyle, że jak my jeździmy do klubu to taka podróż trwa od 40 minut do godziny... Koniec offa. To jest temat o rasach których nie lubimy :) Ja dodam jeszcze charty niektóre
-
jaaa xp madzia, jak tam frisbowanie?
-
Gameboy- pokazałabyś? Bo ja mierzyłam na swojej rozmiar 1, bo 0 znaleźć nie mogłam. Za duży chyba z 2 czy 3 razy.
-
To byłabym wdzięczna za pokazanie mi. Bo ja nie mam zamiaru kupować kagańców na necie, jeśli się okażą za duże. Gameboy- my tak czasem jeździmy :) Ale niestety, często w autobusach (przynajmniej takich jakimi ja jeżdżę) jest tłoczno i z psem na rękach się gdzieś upchnę, w klatce już niezbyt...
-
Shetanka ma rację- nam zabraniali robić zmian etc. Moja Daisy też torek już na pamięć znała, bo mnie wyprzedzała i pruła do przodu.
-
Moja koleżanka ma dla goldena ^^ Aktualnie nie wiem jak, ale pare dni po zakupie mówiła, że jest w porządku. Chociaż dla mnei ta rączka zbytnio swojej funkcji nie spełnia. Nie wierzę, że jak pies jakiś wyrwie do innego psa, to zdąży się za tą rączkę pociągnąć.
-
To ja jestem wyjątkowo ślepa- objechałam cały Białystok w poszukiwaniu kagańca odpowiedniego dla mojej suni (psa miałam ze sobą). Niestety. Wszystkie za duże. Nawet materiałowy był za duży. O, ja też nie lubię komodorów. Esotiq- ale niektóre luuubię ^^ Dogi są niektóre fajne, leosie ^^ Niiuuufy :D
-
Ja nie lubię podejścia wielu ludzi- to york, może bez smyczy, bez kagańca. A york to nie pies? No sory bardzo. To nie moja wina, że nie ma takiego rozmiaru kagańca dla mojego psa, bo ja po swoim psie sprzątam, i kaganiec też bym jej zakładała- gdyby takowy był. Dla mnie nie ma różnicy czy niewychowany jest york czy większy pies- jest niewychowany i tyle.
-
Mi się nie podoba wygląd yorków wystawowych- wolę takie jak moja- sportowiec ^^ Krótko ostrzyżona, ew. kitka (bez kokardki, bo nie lubie tego, ale jak sie rodzina uprze to zakładam) i ideał ^^ Charakter prawie idelany. Terier, czyli żywiołowy. Dla mnie yorki są bardzo mądre, przynajmniej dla mnie trafił się taki egzemplarz. Ktoś tu napisał, że york sie nie nadaje do sportów. Pokazać, że moja Daisy lata za frisbee i zaczynamy bawić się w agi? Co do tematu- ja zbytnio molosów nie lubię- za duże ^^
-
Guptasek- ja tak samo :) Ja też będę z Daisy 'profesionalnie' w agi biegać, ale jednak fajne wspomnienia są ^^ Magda- mi też się agi nie podoba tam ;/ My mieliśmy chyba tylko 1 raz albo 2 tor zmieniony, w gr. początkującej psy na smyczach, a ja z Daisy w zaw. tylko dlatego, że ona sie mnie bez smyczy słuchała. Jak w 2010 pojade to inaczej będzie, już ja o to zadbam ^^
-
hahaha ;p Madziu, ja nie powiem do kogo Axelek najchętniej na treningach przybiega ^^ DO MNIE! Ej Magda to co, jedziemy razem na ten zlot?:D
-
Marta- dokładnie ^^ My też byłyśmy w zaaw. tylko dlatego, że mój pies idealnie się mnie słuchał bez smyczy na torze ^^
-
Mój pies przez ścianę i przelezie żeby do mnie przybiec, hihihi :D Ale ja chcę już na zlot