Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Aineeee- jakie to forum?:D
  2. A no właśnie... Więc... ja nie wiem ;] Ja bym w sumie baaardzo chciała być ze wszystkimi z kyno w domku razem ^^
  3. Matko, jakie my rozchwytywane, hahah :D Czyli narazie, to jestem ja, Ainee, Feigned, RCookie, czyli 4 :) To jeszcze 2 możemy wziąć ^^ Od razu mówię, że troche niezbyt, z 'aktywnym' psem, który do innych psów od razu leci, zwłaszcza suczek, bo jak coś to my sie do innego domku przeniesiemy najwyżej, bo moja psów się boi.
  4. A to nie przypadkiem w domku? ^^ Pomieścimy się w tyle w pokoju?:)
  5. Łaaał ^^^ To ja raczej też jadę ;ppp Magda, to nie tak dużo ^^ Jak patrzyłam, bezpośrednim do Częstochowy dojedziemy w niecałe 6 godzin ;]
  6. Aj nie znacie Wy sie ;pp Może podskoczyć, może, w co wątpię :D
  7. A mi wychodzi na to, że będę musiała na allegro sprzedać komplet rogza za 5 zł! ;(
  8. Magda- OZP1a, tak? :D No ja tam się zgadać mogę ^^ Mi pasują w sumie wszystkie turnusy, chyba, że pojadę na ten zlot, to wtedy 3 i 4 odpada. I muszę się ze swoimi dziewczynami dogadać ^^
  9. No właśnie nigdzie nie widzę :(( Heeelp! Nie widział gdzieś ktoś obroży rogza krówkowej S?:((((
  10. Powiem Ci jedno- jest super na tym obozie! :D Wiesz, jakoś szkoda mi tak wyjeżdżać wcześniej, a pozatym, ja i pies chcemy odpocząć ^^
  11. JAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! :D:D:D:D:D Jade na 1000000000000000% bo już mi mama obiecała ^^ Bo w tym roku miałam zmarnowany ten obóz przez chorobę, to za rok chcę się bawić na całego ^^ Tylko nie wiem na który turnus... Jeśli pojadę na zlot dogomaniaków to mam wybór od 1a do 2 :) A jeśli nie pojadę, to każdy turnus, ale będę chciała się dogadać z dziewczynami z mojego turnusu ;*
  12. P.S. Bewarka, a na jaki obóz jedziesz? ^^ Bo my też planujemy, na wandrusowy i właśnie nie wiem :( Bo chciałam jechać na OZP4, który się 7 zaczyna, a tak będę musiała na.... 2 jechać?
  13. A jak! Chyba, że niezbyt można z lekko strachliwym?
  14. Dobra, nas też możecie zapisać, bo jak narazie mama jest na tak!! :)
  15. Ta obroża?:) Nie, ale jest boskie dobranie kolorów :) I wzór, bo sama tez bazarek oglądałam <33
  16. Nie chce jeszcze jednej ;p Chce tylko obrozę do kompletu ^^ Mama na obroze pozwolila, na komplet tez, ale nie kupie przeciez kompletu, bo smycz juz mam ;] I musze jakos wykombinowac, zeby tak zrobic, zeby mama sie nie skapnela, ze smycz juz wczesniej mialam ^^
  17. Bo Marta ta jest najśliczniejsza *.* Dziewczyny, pomóźcie! Mama zgodziła się na obróżkę rogzową krówkową!!! I muszę ją jeszcze jakoś do smyczy przekupić (którą mam <hahaha) I jak ją zbajerować jakoś (mamę), żeby sie nie skapneła, że mam tą smycz?:)
  18. Boże, jak Magda pojedzie, to ja też będę 24h na dobe namawiać mamę na ten zlot :D Kurcze- co do agi- super by było ^^
  19. Karolina- ja całą Polskę muszę przejechać ^^ O tiaaa, Pestka i Ciebie bym poznała ^^ A Ty z Benkiem jedziesz?:)
  20. O matko i Shetanka jedzie xppp (razem na obozie bylysmy) :D Ja to tam narazie z mamą musze pogadać:D
  21. A ja nie lubie Feigned i Magdy :( Przez Was też mi się zachciało na ten zloot jechać :( Kurczaczki ;ppp Nie, no jakbyście Wy pojechały to może i ja.... ;]
  22. Ooooo czemu nie wiedziałam, że nowa seria wchodzi? kurde ;pp Eee, śliczne nie są... Nie wiem nawet który ładniejszy
  23. A mojej wybrednicy macedy już nie smakują ^^ Na początku się zachwycała pierwszym słoiczkiem- łososiowe, ale jak połowę zjadła to już wybrzydzała. Kupiłam mix- i tak samo ;/ Ja za to polecam wszelkiego rodzaju suszone, można pociąć ^^ Ja jutro zamierzam sama ususzyć. Więc najbliższe nasze zakupy- wątróbka drobiowa i filet z kurczaka ^^ Wątróbka na ciasteczka wątróbkowe a kurczaczek do suszenia ^^
  24. Nowe, tzn. ? Chodzi Ci o planet rogz, viva itp.???
  25. My to próbowałyśmy ;p Ona nie lubi brania tak 'z ręki' i nie wiem co robić ;( Narazie robimy przerwę, może zaczniemy dopiero na wiosnę znowu się bawić, teraz skupiamy się na agi.
×
×
  • Create New...