Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. [img]http://i25.tinypic.com/2eyb4g4.jpg[/img] Właśnie wróciłam z Biedronki z tym komplecikiem :loveu: Jest prześliczny! Ale fakt, ma 15 mm i jest za duży na Daisy. Zmylił mnie trochę post Weroniki ^^ Bo moja ma ok. 22-23 w szyjce, a obróżka była za duża. Ale siostra zmniejszyła i teraz jest ślicznie :loveu: Kupiłyśmy jeszcze z Pedigree Schmakosy czy jak im tam :) Szkoda, że nie było Multi, no trudno ^^
  2. Dobrze? Ze powinna być jedna obręcz dotykająca szyi? Po drugie... Proszę się przyjrzeć. Na 3 i 4 zdjęciu widać, że obok karabińczyka od smyczy coś czarnego sterczy. Zatrzask albo coś. Z tego co się orientuję, w szelkach tak być nie powinno
  3. Wiesz, myślałam,że ma więcej, skoro ja dla swojej Ski kupuję a Ty Mki ^^
  4. Boże, Toś ma tyle samo w szyi co Daisy! oO A ja jestem zła, bo już nie ma na pełnej-misce szelek krowiaaastych :(
  5. Madzia, a co, chcesz kupić? Ja może bym szelaaasy kupiła ^^
  6. Zależy jaki rozmiar potrzebujesz :) Ale wiem, że na p-m są jeszcze, przynajmniej szelki Ski. Jeśli potrzebujesz Mke to na pm jest obroże [url=http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=5]Rogz obroża HB 12 U - Cow Patch[/url] i szelki zresztą też [url=http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=439]Rogz szelki SJ 12 U - Cowpatch[/url]. eLek krówkowych ja nie widzę.
  7. O! Jeszcze sama sie przyznaje! :D
  8. Hahaha ;p Ukazałaś prawdziwe oblicze Ewy, hihi ^^ Madzia, nie wstane jutro na zajęcia :) Będziesz płakać? ^^ Jakby co (sory, nie chce mi sie eska pisać) ja bede tak ok. 11.20 :) To tak sie spotykamy, czy każda oddzielnie idzie na plac?:)
  9. Niezbyt, bo moja mama twierdzi, że całe mieszkanie tym zaśmierdnie
  10. Moja Daisy zachwyca się suszonym mięskiem :) Na wystawie miała przyjemność spróbować suszonego mięska z kurczaka i kaczki- Boze, wsuwała jak to! Ale już niestety nie mogłam kupić smaczków, bo wróciłam z wystawy :( To smakołyki Flamingo, spotkał się gdzieś ktoś z nimi w necie? Ew. poszukuję z innej firmy suszonego mięsa, względnie tanio.
  11. [url=http://www.lupine.pl/gwarancja.php]Lupine - Smycze i obroże z wieczną gwarancją ! - Zasady gwarancji[/url] 'Znakiem firmowym Lupine jest wieczna gwarancja udzielana na sprzedawane produkty - jeśli cokolwiek stanie się ze smyczą czy obrożą, np. zostanie pogryziona lub zniszczona przez psa - każdemu Klientowi zawsze zapewniamy wymianę towaru na nowy.'
  12. Ale mu ładnie *.* Ja to znalazlam dla Daisy do kompletu szelki krowiaste rogza, ale kasy nie mam :( [size=1]A tak poza tym to mam do sprzedania smycz i obrożę sport red rogza rozmiar s :) Chętnych na pw :)[/size]
  13. No ja też właśnie :/ I dlatego chyba sprzedaje smycz krówkową bo nie mogę znaleźć nigdzie obroży krówkowej :/
  14. Dog Chow też jest jak pedigree. Syf i nic więcej. W suchej Pedigree owszem 4% mięsa czy tam produktów pochodzenia zwierzęcego. Ale, ale. W mokrej: 'Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 20% mięsa, min. 4% kurczaka, min. 4% jagnięciny, min. 4% wątróbki, min. 4% świeżego mięsa)' Czyli łącznie jeśli dobrze myślę 36% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego. Więc mokre żarcie jest lepsze. Ale jednak.. pedigree to syf i tyle.
  15. Musi byc ^^ Po prostu tą obręcz bliżej szyi, ten pasek przekładasz przez to sterczące :)
  16. Ja swoją yoreczkę też na krótko strzygę i też jej sie strasznie kuleczki czepiają :/ Na nieszczęście mamy kombinezonik bez rękawków, co jest strasznie uciążliwe :/ Ja jak będę miała kasę, to kupię taką derkę przeciwdeszczową- może u taks zamówię, jak będzie w tym roku robić :) No i nie ukrywam, jak już będę naprawdę kasę miała, chce kupić dla psa porządny kombinezon. Bo nie moja wina, że trafił mi sie straaaszny zmarzlak, który się cały trzęsie, jak jest mokry troche ^^
  17. Bardzo, nie? :) A co, Ala smaki zostawiła? ^^
  18. Ja mam pare ;p Ale slaaaba jakosc strasznie :D
  19. Tania nie jest, cenowo nie pamiętam w sumie nawet zbytnio....
  20. Są, bo sama kiedyś dostałam i mojej suczy straaasznie posmakowała wersja z królikiem, ale nigdzie jej dostać nie możemy :( A do Warszawy, gdzie jest ta karma na wagę nie uśmiecha mi się jechać.
  21. 5 zł ulgowy, 10 zł normalny :)
  22. Aktualnie nic nie znalazłam, jednak.... Wcześniej widziałam ją właśnie na allegro, jednak tylko w workach 7,5 kg co dla yorka się nie opłaca. A czy w mniejszych występuje ta karma? Jest ona jakoś dostępna w internecie?
  23. Ja dzisiaj na wystawie kupiłam smycz rogza sport red do kompletu ^^ I jestem zła, bo rogzy są tam :((((( A tak poza tym to sprzedaję smycz, także jakby coś, to w podpisie info :)
  24. Poproszę Magdę (Feigned) to pstryknie, jak będziemy w pobliżu :)
×
×
  • Create New...