Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Nie ma butterfly -.-
  2. Ahahahaha ;p Ale na serio?;p
  3. Próbowałam zrobić ale z moim talentem nie wychodzi ^^ W jednym miejscu wyszło 16 mm a w drugim 10 mm :D W przyszłym tygodniu po prostu podjade z młodą do zoologików gdzie są rogzy i pomierzę. Ja osobiście wole obroże- i bym wzieła taki komplet, ale klips topornie wyglada w Mkach ;/
  4. Słuchajcie, planuję we wtorek albo w piątek jak pogoda dopisze wziąć psa i przejechać się na madro do zoologika i na legionową do zoologicznego, a potem do parku troche psa rozruszać. Chciałby może ktoś się przyłączyć?:)
  5. Ah dzieki Madziu ;* Marta, myslisz? ;/
  6. [IMG]http://i49.tinypic.com/2vs0lyg.jpg[/IMG] :)) No wiem, ze te sa w sam raz
  7. Kurcze, a myslicie, ze jak beda szelki 16 mm wygladaly na mojej? Bo sie boje ze za topornie ;/ To, ze za dlugie beda to pojde do szewca i mi skroci, jak radzilyscie.
  8. A dziekujemy ;] Myslicie, ze szelki 16 mm beda dobrze wygladaly?:) Bo planujemy takowe zakupic z Rogza
  9. [IMG]http://i47.tinypic.com/2m7cbyb.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/y8p2.jpg[/IMG] Obiecane zdjęcia mojej Daisy w 15 mm. Mi sie wydaje, ze jest ok. Sory za jakość, ale komórka jednak dokucza ;/
  10. Chce ktoś smycz krówkową z rogza 11 mm?:D Widzę las rąk :D
  11. Czyli jak coś ze zmniejszeniem szelek do szewca? :) Dzieki wielkie ;* Katie- ok, zrobie później i pokaże :D
  12. A bez maszyny da sie ?:D
  13. A ja mam takie pytanie. Czy zmniejszał ktoś szelki Rogzowe? Trudne to?
  14. A Tośka RCookie niby wiele większa? ;ppp
  15. Magda, cicho! Ja jestem chora i kupuje :D O szerokość sie nie boje, boje sie, ze klips moze byc troche za duzy, ale huk. Obroze sucz ma 15 mm i jest ok. Narazie zapraszam do podpisu, bo musze sie tego pozbyc :D
  16. A ja chyba kupuje od RCookie szelki i smycz butterfly rogza :D
  17. Chantell, skąd obroża krowiasta? Ja znaleźć nie moge nigdzie
  18. A moglby mi ktoś powiedzieć jakie są prezenty w tym konkursie świątecznym?:D Bo nie mam jak kupić gazety, bo przez zapalenie płuc nie mam jak z domu wyjść, a rodzina nie śpieszy się, żeby mi ją kupić. A nigdzie e-wydania nie moge znaleźć ;/
  19. A no właśnie, jak jechać pociągiem to dokąd najlepiej? :)
  20. Spytaj sie od jakiego wieku przyjmuja
  21. Ja na 50 % :D
  22. A, Ewa coś tam gadała ;pp Że może by sie kiedyś udało ;]
  23. Tak naprawde, nie ma dużo psich obozów. Jest chyba tylko ten, a reszta to już typowo- agility, posłuszeństwo, tropienie, etc. Tak naprawdę nie ma chyba obozów konkretnie dla danej grupy wiekowej. Ten jest zasadniczo od 12 lat, ale są od 16 lat itp.
  24. To nieprawda, że do 18. Może każdy, tylko fakt- większosć to nastolatki, głównie wiek 12-16 lat :) Magda- ale chyba nie ma zbytnio gdzie na 2 tygodnie :D To i tak bedzie nasz ostatni taki oboz, jeżeli w ogóle pojade. Potem to już tylko agilitowe :D (Może u mnie takowy bedzie :D)
×
×
  • Create New...