Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Aj, Magda, Magda ;/
  2. Kurde, no. Bo i może mnie bedzie trzeba wypisac ;/
  3. Magda, czemu !? Ej no :(((((
  4. Ja zaglądam, zaglądam ;p Mi to ta kaucja raczej nie zrobi różnicy. Ostateczną odpowiedź czy jadę dam dziś albo jutro.
  5. Mi sie troche nie podobało, że nie można było robić zmian ani nic na agi. Ale w sumie to może i dobrze- psu sie przynajmniej nie plątało. Ja jak za rok pojadę, to już naprawdę, dobrze będe z Daisy biegać, ze zmianami itp. ;ppp Co do spacerów- Shetanka ma rację ;/ Ciągle tylko równaj i równaj i co jakiś czas siad. I za rok, może i ja pojade na ostatni ;pp Bedize cisza i spokój :) Bo od 1 do 7 sierpnia na zlocie jestem i odpowiada mi OZP1a, 1,2 i 5 :D Te 3 pierwsze to takie zapchane pewnie będą ;p Jeśli już to biorę pod uwagę... OZP 2 i OZP 5 :)
  6. Hahaha, Ty juz nie cwaniakuj tam ;p Zobaczysz, że dogonimy ;p Ja w mojego psa wierzę, będzie ciepło, to damy my rade ;ppp
  7. Nie wiem ;pp Wiem, że lipa ;/// Trudno, może jakoś dogonimy Was, Madziu ^^
  8. Doti- witamy, witamy :) Dziewczyny- bo mama nie pozwala ;//// Bo teraz grypa i nie chce, żebym była chora, bo zimno, bo bla bla bla ;///// I namówić sie nie da i jestem ostro wkurwiona, zeby nie powiedziec gorzej ;//// Pójdę se na wiosne najwyzej;/
  9. No a ja kompletnie nie umiem rysować ;pppp Wiesz, ja narysowałam 'coś' co przypominało mojego psa, chociaż niezbyt ;p Na następny rok poproszę przed obozem koleżankę, żeby mi narysowała i bede miala gotowe ;p
  10. Ej no Madziula, nie mam jaaakie ;p Hahaha, oddasz mi na spacerku, nie? ;> Bo na torze to sie w tym roku nie spotkamy :(
  11. A,no to u nas i chyba na OZP1a, z tego co pamiętam jak mi Magda mówiła psy na smyczach biegały ;/ Co do tego lepienia etc. ja osobiście tego nie lubię, innym może się to podobać. Talentu plastycznego nie mam i dla mnie te zajęcia były katorgą ;/ Jedynie pisanie wiersza mi się podobało :) My też rysowałyśmy karykatury kadry- ja nie, bo byłam chora ;ppp Ja ze swoim psem rzadko kiedy poza zajęciami ćwiczyłam agi.
  12. Ja swojej nie przebierałam, bo sie rozchorowałam akurat, ale się zastanawiałam- za co ja mam swojego psa przebrać? Nie nałożę dla yorka mojej koszulki czy cos ;/ Uważam, że ten obóz byłby fajny, gdyby nie te bezsensowne lepienie z plasteliny, malowanie itp., przebieranie psow i bieganie z psami na agi w gr. poczatkujacej na smyczach
  13. A, to wiem ;pp Ej, tylko wiesz.... Tak sie zastanawialam dzisiaj, ze jakbym np. na ferie czy kiedys do babci pojechala, to nie wiem jakbym miala do ciebie od babci dotrzec ^^
  14. Esotiq Ty w jakich Waliłach mieszkasz dokładnie?:D Przejeżdżałam dzisiaj obok Ciebie x33
  15. A dziekujemy wszystkim ;p Ja tam dam smarkacz zaraz ;p Magda, dyski mi proszę oddać, ale to już ^^
  16. No mi to tam wsio ryba ;p Ja moge i na jakiejś wiosce niedaleko połazić ^^ Mi by w sumie i nawet w parku odpowiadało :)
  17. Niach, ja Was bym tam przyprowadziła ;) Wystarczy dobrze z autobusu wysiąść i po sprawie. No ale jak uważacie. W parku istnieje ryzyko, że psów się nie spuści, bo ludzie się będą czepiać i SM będzie chodzić. Mi to odpowiada gdzie kolwiek :)
  18. Dziękujemy ^^ Iza, tak, to te :D:D:D:D Pestka- weź, ja sie załamię wtedy, że mam tak małego psa ;] Ale Magda, mam wrażenie, że Daisy tylko tutaj taka mała wyszła :)
  19. Ahah ^^ Od razu mówię- tam jest taka mała rzeczka i czasem tam dzieciaki w piłkę grać przychodzą ;/ Ale tak to spokój jest. Jedynie pod wieczór się jakieś żule zbierają. A tak, to fajna, zadbana łączka ^^ Dojechać tam można 21,23,25,28, ew. pasuje jeszcze 20,8,12, tyle, że wtedy trzeba się przejść z 5-10 minut :)
  20. Bwhahahahahaha, nawet nie miałam zamiaru Ci dziękować ^^
  21. Ej, to ja zapraszam na tą moją łączkę jak chcecie ^^ Magda może ocenić, duży obszar zieleni, zadbany :) To jest taki osiedlowy 'psi park'. Wieczorami i w ogóle można spotkać fajnych psiarzy x33
  22. Madziu, kabelek zgubiłam i nie mam jak fotków dodać x33
  23. Ahahaha ^^ Kiedy to nie wiadomo, no mi chyba odpowiada ten 11 listopada, chyba, że pogoda nawali i bede miala angielski ;/ A miejsce... Hmmm :) Park? :)
  24. A dziękuję ;* Odwdzięczę się wiosennym wyczerpującym psim spacerkiem x33
  25. A ile tych budynków jest?:D
×
×
  • Create New...