Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. U mnie powiedzmy ze tez york ;p Albo w typie yorka, jak kto woli. Gabaryty yorkowe ^^
  2. Ponawiam pytanko ;] Czy bedzie ktos jechal pociagiem na trasie Bialystok- Katowice/ Czestochowa czy gdzie, zeby na zlot dojechac? :) Ew. moze mialby ktos miejsce dla mnie i dla yorka?:)
  3. Iza, akurat jutro? Ja nie moge, kurde no ;/// Lipaaa :(
  4. Ja tez mam taka nadzieje ;ppp Ja narazie tak samo zostaje, bo nie wiadomo jak u mnie z ocenami. Ale wychowawczyni twierdzi, ze sa ok, wiec moze pojade :D Tylko nie wiem jak z dojazdem ;/// Boje sie, ze mama mnie nie pusci samej pociagiem przez cala Polske. Nie jedzie ktoś może pociagiem z miasta na trasie Białystok-...? Katowice, Czestochowa?:)
  5. Ja jak juz przyjdzie komplet od RCookie to sie pochwale naszym skromnym zbiorem ;D (bedzie.... 4 komplety, smycz flexi, smycz rogz, obroza rogz ^^)
  6. Na legionowej byłam, musze na madro i na zwyciestwa ;p Na madro jest fajna zabawka dla Daisy <3 Galerii antoniuk?:D A to gdzie ?;pp
  7. Agnes- nie o to chodzi. Po prostu stwierdzam, że niektórym sie podoba. Bo myslalam ze to strasznie wyglada, ale tak nie jest. Przynajmniej dla niektorych. Uwierz mi- decyzja podjeta nie jest, a raczej nie byla.
  8. Dobra, chyba jednak w piatek dopiero do tego zoologa sie przejade, ale wtedy zobacze... Bo skoro niektórzy mówią, że ładnie Daisy w 16 mm :D To na pewno wezme szelki albo obrożę. Teraz ciekawe tylko co
  9. ... A niektórym ładnie. Dla mnie mój pies sie w 11 mm nie podoba. Kupiłabym z RD, ale nie ma ładnych. Cóż. Zmierze na psie szelki i sie wtedy okaze.
  10. Wiesz, Chantell peruwiana upchnęła w 1 cm, czy coś.... Wiec wybacz. Ja lubie szersze rzeczy, moim zdaniem pies bedzie sie czuł komfortowo w czymś szerszym niż 1 cm.
  11. Onomato-Peja, naprawde? :D Super :) JEszcze dla pewności jutro albo w piatek jedziemy przymierzyć szelaski ^^ Chantell- bez obrazy, ale ty byś chyba każdego psa w 1 cm upchnęła....
  12. Właśnie wróciłam z zoologa- jak na złość! Szelek M nie było ;// Wrrrr. Jutro może jeszcze do drugiego podjadę. Ale tak sucz wygląda w 16 mm rogzie na grzbiecie (dla porownania w szelkach 12 mm) [IMG]http://i49.tinypic.com/2luqckg.jpg[/IMG] Szczerze mówiąc to tak szeroko nie wygląda. Jak podjade do drugiego zoologika, wtedy zadecyduje co zrobić. Tam powinny być szelki Mki
  13. O, nie widziałam, że istnieje taka opcja ;) Ja na fioletowo poproszę <3
  14. A dlaczego ja zostałam odkolorowana z 50%?
  15. Wzór sie nie podoba. Zreszta i tak je juz sprzedalam praktycznie. Nie ma co gdybać- w przyszły weekend jade zmierzyć z suczą szelki i sie okaże
  16. RCookie mierzyła szelki i w szyi jest od ok. 25 :D A klata sie zgadza ;]
  17. Ale mi sie te szelki nie podobają :D
  18. A to proste, ze nie lubi dla ludzi. Bo dyski dla ludzi są nieodpowiednie dla psów. Za twarde. Jeśli ma delikatny pysk- softflite bedzie idealny.
  19. Dokładnie :) Talia- tam można na szczeście z psem wejść :D
  20. Infortune- wiem :) Jade za tydzien zmierze. W szyi ma ok. 20-22, w klatce 30. I nie patrze tylko czy mi sie podoba, bo gdybym tylko tak patrzyla pies juz dawno by mial ten komplet. A skoro dla mojego psa nie przeszkadza obroza 15 mm...
  21. Wiem i wzielabym obroze, ale klips jakoś tak topornie wygląda ;/
  22. Oj cicho tam ;p Zresztą RCookie mi mówiła, że Aidi . Possitivethought (czy jakoś tak) chodzi w Mkach :D
  23. Ale to zależy od psa. Moja Daisy waży ponad 2 kg, bo ostatnio przytyła. A podczas szkolenia ważyła 2,2 więc teraz ponad 2,6 napewno. Zresztą zobaczę jak to wygląda. Do jednego psa to pasuje, do drugiego nie. Zresztą ja do niej przykładałam pasek 16 mm i moim zdaniem źle nie wyglądało. Ja osobiście nie lubie mojej Daisy w 11 mm Rogza, wole w 15 mm z Biedronki ^^
  24. A to moja waży ponad 2 kg :D A szelki ma?:D
  25. A zna ktoś może jakiegoś yorka który chodzi w 16 mm? <3
×
×
  • Create New...