Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Zgadzam się z Martulą- mój pies też sie tak naprawde niczego nie nauczył, teraz mamy o wiele gorsze przywołanie, pies już tak chętnie nie pracuje- może dlatego, że tam rzadziej smaczki dostawał? Ja za rok jade, chce sie spotkac z ludzmi z turnusu, ale za 2 lata- na 95% nie. Wole jechać na obóz agi, może u mnie taki będzie.
  2. A ja bede zamawiać chyba te dyski:[url=http://www.whippy.pl/hero-soft-custom-p-60.html]Pup 120 Soft Custom Dye - Hero Pup 120 Soft Custom Dye[/url] Za praktycznie cene jednego softa bede miała te 2. I mysle, ze zamowie ze 3 od razu. I wtedy bede chyba miala na sprzedaż 2 cs'y i frosta małego
  3. ahahahaha! Zapomnialam ze dzisiaj swieto ;p A no tak, a Iza jedzie?:D
  4. No ja Wam powiem, że soft nie najlepszy wcale dla dżorka :D Ja miałam softa, aktualnie mam frosta i 2 cs'y. Psica w twardości nie zauważa różnicy. Ale są za DUŻE! :D I to przez tą wielkość pies się demotywowuje. Dlatego, jak dostane kase na swieta to kupuje jej albo 2 Hero 120 albo 160.
  5. Aaa! Boże, dzieki Ci ;******** A już Pestka sie załamała, że nie jade ;ppp Hahaha, bójcie sie!
  6. A do kiedy ostatecznie potwierdzić ?:) Bo nie chcę, żeby wyszło, że zadeklaruję się, że pojadę, a później się okaże, że nie :(
  7. Pestka- bo odległy termin i musze sama pociagiem jechac ;/ Ja tak samo, na dzien dzisiejszy- raczej nie :(( Potrzebuje conajmniej paru dni zeby rodzicow namowic
  8. No wlasnie wacham sie pomiedzy Arką a p. Rudobielską...
  9. Buuu. Szkoda :( No padać ma, ale ja psa biore. Trudno Madzia, same sie spotkamy :D:D:D:D Bd mozna do zoologika jakiegos sie przejechac, nie?:D
  10. DZIEWCZYNY! Kto przyjdzie?:D:D:D:D:D Jeśli nie bedzie padać- przyjde z psem, jeśli bedzie padać- bez psa.
  11. A uwierz mi, że używam bardzo często bo na 95 % spacerów (a te 5 % to treningi i wypady czaaasem na łąkę). A mokra była, w te wakacje jak jeździliśmy nad wode, to pies pływał na tej smyczy :D
  12. A moja nie śmierdzi, hah ;)
  13. Ja zostawiam wilgotną :) Nie chce mi sie suszyc
  14. Czyli ile mniej wiecej trzeba czekac na np. sterylke? Jesli chce jakos niedlugo sunie wysterylizowac to juz zapisywac?
  15. Jak znajde, to okkk ;pp Magda! To ta budka przy Plantach?:D:D:D
  16. Kurde, kurde, kurde ;/ To jestem zła co do obróżki. To co, o 12?:D
  17. Ja mam summertime od ponad roku, używany jest codziennie i jest ok ;]
  18. Tyle, że wiesz Magda. Np. dla mojej Daisy taka derka by jej zbytnio nic nie dała ;p Jeśli na suche dni- dresik polarowy. Jak na mokre- to albo derka z polarkiem, albo jakiś lżejszy kombinezonik ortalionowy z polarkiem
  19. Sory, ale jestem chyba jakąś ciotą, bo nie wiem gdzie to ;p Huk, jakoś bede jechac 4 i wysiade tam i bede gdzies isc <hahaha>
  20. No ja bym wolała troche wczesniej,bo sie ciemno juz szybko robi ;p No jak mój reniferku? Która to !? :D
  21. C&B- szkoda :(( Iza- to będzie 11, w środę ;p Dzień wolny :) Gdzie.... no chyba ten park ;p Tylko nie wiem o jaką Wam chodzi tą budkę z lodami ;p Jeśli nie bedzie padało- zjawimy sie
  22. No ja mogłabym jechać. Ale jak inni? Magda też jak coś jedzie, bo musze jej ubranko przekazać ;p
  23. No a ja sie tak zastanawiam... Wlasnie jak pociagiem jechac to do jakiej miejscowosci szukac dojazdu?:D
  24. No bo to jest odległy termin strasznie ;/ Kaya- a Kisses nie jedzie?
×
×
  • Create New...