Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. A masz może, jak po torze biegamy? ^^ Boooze, wspomnienia wracają :((( I Wufusek nawet jest ;(
  2. No u nas niestety nie było 'niczego' co by pomogło przezwyciężyć strach do psów, no ale trudno....
  3. Ej, dobra, nie zachwalajmy tak p. Karoliny, bo jeszcze kurde wszyscy sie rzuca tylko na te turnusy, gdzie p. Karolina bedzie, a reszta pusta :)
  4. Boze, a ta juz odlicza ;ppp Mineralna, ja tak samo ;ppppp Co do akceptowania psów... Hehee... Moja nadal sie ich boi. Raz chciała się bawić z Rufusem (najwolniejszy pies obozu- labek :)) i to chyba tyle. :(
  5. Ja moge :) Co prawda 18 lat nie mam, ale myślę,że się nadam :) Spytam sie jeszcze Magdy (Feigned) :)
  6. A to na 100 % ona ;pp Bo co prawda ona nie wiedziała na jakim turnusie była ale dzięki mojemu dochodzeniu z kim była na obozie i pomocy p. Karoliny doszłam do rozwiązania :) I jak wrażenia po obozie z nią? U nas to w ogóle jazda była z nią ;pp Za Indią nie nadąża...
  7. Mineralna, na ktorym Ty bylas? To India od Aśki ;pp Ala: 'chodź moja czempionko!' ;pppp A w tej chwili Ci przywale ;pp 'Marta i Daisy. Nie lubie yorków, nieee ;p' Daisy to nie jest york, to jest kundelek w typie yorka, mwahahah :D
  8. Madziu, cichutko, opanuj szok :) Bo na 99% jednak idę :] Muszę tylko 50 zł uzbierać i nie mam na to żadnego pomysłu ;( A jeszcze wydatki na wystawie... :]
  9. O Boze :( Bede zaraz plakac ogladajac te wszystkie zdjecia, ale wytrzymam ^^ Thx ;* Eeej, czemu tam są tylko 3 zdjęcia Indii? :(
  10. Juz Ci wysylam, chwila ^^ Eej ziom, wez zgraj zdjecia jakies i mi przeslij, pliska ^^ To za numer Zuzolandii :)
  11. Dlatego ja wole późniejszy tuurnus ^^
  12. P. Karolina napisała to chyba w przenośni, hihi ^^ Nie no, już powoli powracam do zdrowia :) A jak świnka? Trzyma się? ^^
  13. Heeem... Mam grypę żołądkową, więc wszystko możliwe, chociaż żarełko było spoko ^^
  14. Marta, Ty już trochę ochłonęłaś.... A ja? Nadal ryczę :(((((( Że jeszcze musiałam się rozchorować ;((((( No, ale p. Karolina obiecała mi, że da znać jak będzie sie do Białego wybierać, to siem spotkamy ^^ Niach niach :))
  15. Tia :) Ja Daisy chyba jakoś jak już się zaklikatyzowała u mnie zaczęłam 'siad' uczyć ^^ Jeśli dobrze pójdzie, 5 września idziemy na kolejny kurs ^^ Oj, tylko 3... Nie narzekaj :) Od Ali jakoś wyproszę pare fotek z obozu ^^
  16. Przymknąć się! ;pp Podpuszczacie mnie niemiłosiernie ^^ To na obozie, drugiego dnia z rana bodajże :) Mieliśmy takie chwile, że siadaliśmy przed domkami z psami ^^ [IMG]http://i25.tinypic.com/zk5wn5.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/29zsl88.jpg[/IMG] A to Daisula w domku na łóżeczku ^^ [IMG]http://i28.tinypic.com/amw0gh.jpg[/IMG]
  17. Niach! Ja mam ^^ Moont sie pojawia! Hdsz! A jak tam było ognisko?
  18. Krówsko się odezwało ^^ Ha! Boże jak Wam fajnie, tak mało ludu, fajnie z psami pracować można :((( Ja, to poproszę jak najmocniej i najserdeczniej uściskać, wyprzytulać i wypozdrawiać ode mnie i Daisy p. Karolinę ^^ I troche mniej, ale równie entuzjastycznie od całego OZP4 ! (z dopiskiem hdysz!) :)
  19. Aaaaa, wiedziałam, że zgadniesz ;ppp P. Karolina dostała nawet ode mnie prezent ^^ Ale nie wygadam sie, że to świnka-bryloczek :))
  20. A ja wiem kto jeszcze będzie jako kadra!!! Haha! :D Na połowie obozu co prawda, ale zawsze to coś ;pp Ktoś od On'ków... jak p. Mirka ^^
  21. Hehe, fajnie Ci :) Ja tam bym mogła w sumie jeszcze też jechać na ten OZP5, ale nie chce wystawy tracić.
  22. 501 647 139 Proszę :)
  23. Esotiq, Ty w Gródku mieszkasz, tak? A wiesz, że ja przez Gródek przejeżdżam, jak do babci jadę? :D I czasem tam na ten zalew jeżdżę, czy co tam :))
  24. O kurcze, aaale fajnie ;pppp Ma Pani rację, mało uczestników- większe możliwości pracy z każdym z psów... No cóż, ja narazie wypoczywam w łóżeczku :)
  25. Nad drzwiami tymi frontowymi jest takie pudełeczko ;p Trzeba włączyć takie coś tam do takiego czegoś ala gniazdko obok tego radyjka (radiowęzeł to chyba) i pokrętełkiem regulować :) Wiem właśnie, że w 21 było- kadry, w 11 też. W 13 właśnie też. U nas też kadra lodówkę miała.
×
×
  • Create New...