-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
A masz może, jak po torze biegamy? ^^ Boooze, wspomnienia wracają :((( I Wufusek nawet jest ;(
-
No u nas niestety nie było 'niczego' co by pomogło przezwyciężyć strach do psów, no ale trudno....
-
Ej, dobra, nie zachwalajmy tak p. Karoliny, bo jeszcze kurde wszyscy sie rzuca tylko na te turnusy, gdzie p. Karolina bedzie, a reszta pusta :)
-
Boze, a ta juz odlicza ;ppp Mineralna, ja tak samo ;ppppp Co do akceptowania psów... Hehee... Moja nadal sie ich boi. Raz chciała się bawić z Rufusem (najwolniejszy pies obozu- labek :)) i to chyba tyle. :(
-
Ja moge :) Co prawda 18 lat nie mam, ale myślę,że się nadam :) Spytam sie jeszcze Magdy (Feigned) :)
-
A to na 100 % ona ;pp Bo co prawda ona nie wiedziała na jakim turnusie była ale dzięki mojemu dochodzeniu z kim była na obozie i pomocy p. Karoliny doszłam do rozwiązania :) I jak wrażenia po obozie z nią? U nas to w ogóle jazda była z nią ;pp Za Indią nie nadąża...
-
Mineralna, na ktorym Ty bylas? To India od Aśki ;pp Ala: 'chodź moja czempionko!' ;pppp A w tej chwili Ci przywale ;pp 'Marta i Daisy. Nie lubie yorków, nieee ;p' Daisy to nie jest york, to jest kundelek w typie yorka, mwahahah :D
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Madziu, cichutko, opanuj szok :) Bo na 99% jednak idę :] Muszę tylko 50 zł uzbierać i nie mam na to żadnego pomysłu ;( A jeszcze wydatki na wystawie... :] -
O Boze :( Bede zaraz plakac ogladajac te wszystkie zdjecia, ale wytrzymam ^^ Thx ;* Eeej, czemu tam są tylko 3 zdjęcia Indii? :(
-
Juz Ci wysylam, chwila ^^ Eej ziom, wez zgraj zdjecia jakies i mi przeslij, pliska ^^ To za numer Zuzolandii :)
-
Dlatego ja wole późniejszy tuurnus ^^
-
P. Karolina napisała to chyba w przenośni, hihi ^^ Nie no, już powoli powracam do zdrowia :) A jak świnka? Trzyma się? ^^
-
Heeem... Mam grypę żołądkową, więc wszystko możliwe, chociaż żarełko było spoko ^^
-
Marta, Ty już trochę ochłonęłaś.... A ja? Nadal ryczę :(((((( Że jeszcze musiałam się rozchorować ;((((( No, ale p. Karolina obiecała mi, że da znać jak będzie sie do Białego wybierać, to siem spotkamy ^^ Niach niach :))
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Tia :) Ja Daisy chyba jakoś jak już się zaklikatyzowała u mnie zaczęłam 'siad' uczyć ^^ Jeśli dobrze pójdzie, 5 września idziemy na kolejny kurs ^^ Oj, tylko 3... Nie narzekaj :) Od Ali jakoś wyproszę pare fotek z obozu ^^ -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Przymknąć się! ;pp Podpuszczacie mnie niemiłosiernie ^^ To na obozie, drugiego dnia z rana bodajże :) Mieliśmy takie chwile, że siadaliśmy przed domkami z psami ^^ [IMG]http://i25.tinypic.com/zk5wn5.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/29zsl88.jpg[/IMG] A to Daisula w domku na łóżeczku ^^ [IMG]http://i28.tinypic.com/amw0gh.jpg[/IMG] -
Niach! Ja mam ^^ Moont sie pojawia! Hdsz! A jak tam było ognisko?
-
Krówsko się odezwało ^^ Ha! Boże jak Wam fajnie, tak mało ludu, fajnie z psami pracować można :((( Ja, to poproszę jak najmocniej i najserdeczniej uściskać, wyprzytulać i wypozdrawiać ode mnie i Daisy p. Karolinę ^^ I troche mniej, ale równie entuzjastycznie od całego OZP4 ! (z dopiskiem hdysz!) :)
-
Aaaaa, wiedziałam, że zgadniesz ;ppp P. Karolina dostała nawet ode mnie prezent ^^ Ale nie wygadam sie, że to świnka-bryloczek :))
-
A ja wiem kto jeszcze będzie jako kadra!!! Haha! :D Na połowie obozu co prawda, ale zawsze to coś ;pp Ktoś od On'ków... jak p. Mirka ^^
-
Hehe, fajnie Ci :) Ja tam bym mogła w sumie jeszcze też jechać na ten OZP5, ale nie chce wystawy tracić.
-
501 647 139 Proszę :)
-
Esotiq, Ty w Gródku mieszkasz, tak? A wiesz, że ja przez Gródek przejeżdżam, jak do babci jadę? :D I czasem tam na ten zalew jeżdżę, czy co tam :))
-
O kurcze, aaale fajnie ;pppp Ma Pani rację, mało uczestników- większe możliwości pracy z każdym z psów... No cóż, ja narazie wypoczywam w łóżeczku :)
-
Nad drzwiami tymi frontowymi jest takie pudełeczko ;p Trzeba włączyć takie coś tam do takiego czegoś ala gniazdko obok tego radyjka (radiowęzeł to chyba) i pokrętełkiem regulować :) Wiem właśnie, że w 21 było- kadry, w 11 też. W 13 właśnie też. U nas też kadra lodówkę miała.