-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Ale lancuszek moim zdaniem jakos inaczej wyglada ;pp
-
Godzine? Moja siostra zrobila to w 5 minut... Skoro Ci sie nie chce, to nie narzekaj tutaj jak strasznie ciezko znalezc obroze dla Augie. Moim zdaniem ta z miekkich i lekkich tez jest o wiele za wąska.
-
Mi siostra rozpruła, zmniejszyła, przyszyła i sie obroża trzyma ;]
-
Ale mi chodzi, ze przeszyć! Ja tak juz jedna zmniejszylam, ta co przyjdzie od RC tez zmniejszam
-
Ale to mozna przeciez zmniejszyc obwod....
-
Ja chce to kupic, na treningi agi moze sie przydac fajnie do szarpania ;]
-
A ja mlodej chce kupic na swieta to: [url]http://petstages.pl/resources/img_d/225_146.jpg[/url] i albo to: [url]http://petstages.pl/resources/img_d/204_126.jpg[/url] albo to: [url]http://petstages.pl/resources/img_d/217_139.jpg[/url] Nie wiem tylko ktore dla yorka lepsze
-
Karusia, ja już gadam z Tobą w tej sprawie, moje mają po 160 cm.
-
Nie o to chodzi. Po prostu dogadalysmy sie i tyle. W tym domku prawie wszystkie psy male sa, oprocz Arniego Ainee. A moja Daisy boi sie wiekszych psow (na obozie mieszkalismy z mieszancem boksera), ale tu w domku 6 innych bd i nie wiem jak moja zareaguje. A z wiekszoscia malych sie zaprzyjaznia. Dlatego bylam nastawiona na ten domek
-
A na dole tez 2 wyrka? ;] No coz, u mnie sie zobaczy.... Czy w ogole pojade w takim razie
-
RCookie, nie chcialabys mnie moze zabrac ze soba na zlot? Do Wawy bym dojechala ;ppp Jesli RC sie zgodzi, to mnie prosze do pewniaków wpisać... Chyba, ze nie ma juz dla mnie miejsca w dwójce, to prosze od razu wypisać
-
No ja Ci wyslalam PW.
-
No okk....
-
dog193 a skad wiecie kto ile ma lat? ;>
-
No ja sie zastanawiam wlasnie nad składem domku nr 2 ;] Mozna do niego dopisac jeszcze Pestke :] Zuza tez do naszego. I jeszcze.... Endher (?) I ew. ja do tego. To taki nasz forumowy domek ;] Kurde, mama powiedziala, ze jak nie ma transportu to nie jade, siet... Jedzie ktos z Wawy i chcialby mnie przygarnąć? ;ddd EDIT: O! może dajcie te sklady domków na pierwszą, co? bo nie chce mi sie za kazdym razem szukac tej strony ;]
-
Ja... W tym roku... Komplecik rogza, new identyfikator, juz mam skompletowany w takim woreczku zestaw smaczkowo-gryzakowy: piłka ze skóry nadziewana, 2 buciki, patyczek gruby z chlorofilem, mix smaczków z F4D, hamburgery z Vitakrafta. Do tego jak sie uda 2 zabawki z Petstagesa i jesli uda sie wygrac cos w konkursie: smycz flexi, zestaw kong, zestaw gryzakow, zestaw do pielegnacji yorkow. Jesli konga nie wygram- kupuje chyba znowu pseudokonga z trixie, jesli nie wygram zestawu do pielegnacji, to kupuje albo sam szampon z Hery, albo szampon i odzywke z Khary :)
-
O! A orientujecie sie, czy robią kantarki dla yorków? :D Bo ja wole na wszeki wypadek miec. Jak wszyscy, to wszyscy ;p Najwyzej jakąś wstążkę jej na pysku zawiażę ;pp
-
no tak planuje ;pp mysle tylko wlasnie nad tym pomaranczem.... rodzinki sie jeszcze spytam, ale albo zolty, albo przezroczysty ;] rc, trzymaja sie one jeszcze u Ciebie, te ID?:D
-
Nie, kompletu z biedronki (sklepu) ;pp Taki on... kolorowy :) Pokazywalam kiedys w wątku obrozowym.... Kurde no, nie wiem jak to pokazac ;pp bo zdjecia znalezc nie moge
-
Sluchajcie... Chce dla Daisy kupic identyfikatory: [url]http://allegro.pl/item838741634.html[/url] najprawdopodobniej 3 kostki. 1. czerwona chyba bd pasowac do kompletu butterfly rogza? 2. jaki kolor do pomaranczowej obrozy rogza i pomaranczowej flexi? zolty? 3. i jaki kolor do kompletu biedronkowego, takiego kolorowego? mysle albo o fiolecie, albo o przezroczystym....
-
Tzn. gdzie podwiezc? Mama sie nie zgadza przez cala Polske mnie wiezc ;/// Wystarczy ze na Mazury mnie zawiezie, to juz dobrze
-
Polaczenie jest, ale narazie bezposredniego nie ma ;/// Troche za daleko Wy jestescie, bo mama sie boi ze cos mi sie stanie czy cos ;/
-
Niby to po drodze jest, ale ehh.... Mama sie nie zgodzi ;/ Fak.........
-
Jakbym ja byla pewna to ja bym wplacila ;ppp Ej no, naprawde nikt nie jedzie pociagiem na trasie Bialystok- Katowice/Czestochowa, czy gdzie tam albo samochodem na tej trasie z wolnym miejscem?:(((
-
Jemu super w planecie ;pp Mi sie jakos planet na mojej niezbyt podoba i sie zastanawiam czy nie sprzedac..... Co do swiat- moja dostanie komplecik Rogza od RCookie :D Oprocz tego smaczki, conajmniej jedna zabawke, gryzaki i moze nowy szampon :D