Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Ale lancuszek moim zdaniem jakos inaczej wyglada ;pp
  2. Godzine? Moja siostra zrobila to w 5 minut... Skoro Ci sie nie chce, to nie narzekaj tutaj jak strasznie ciezko znalezc obroze dla Augie. Moim zdaniem ta z miekkich i lekkich tez jest o wiele za wąska.
  3. Mi siostra rozpruła, zmniejszyła, przyszyła i sie obroża trzyma ;]
  4. Ale mi chodzi, ze przeszyć! Ja tak juz jedna zmniejszylam, ta co przyjdzie od RC tez zmniejszam
  5. Ale to mozna przeciez zmniejszyc obwod....
  6. Ja chce to kupic, na treningi agi moze sie przydac fajnie do szarpania ;]
  7. A ja mlodej chce kupic na swieta to: [url]http://petstages.pl/resources/img_d/225_146.jpg[/url] i albo to: [url]http://petstages.pl/resources/img_d/204_126.jpg[/url] albo to: [url]http://petstages.pl/resources/img_d/217_139.jpg[/url] Nie wiem tylko ktore dla yorka lepsze
  8. Karusia, ja już gadam z Tobą w tej sprawie, moje mają po 160 cm.
  9. Nie o to chodzi. Po prostu dogadalysmy sie i tyle. W tym domku prawie wszystkie psy male sa, oprocz Arniego Ainee. A moja Daisy boi sie wiekszych psow (na obozie mieszkalismy z mieszancem boksera), ale tu w domku 6 innych bd i nie wiem jak moja zareaguje. A z wiekszoscia malych sie zaprzyjaznia. Dlatego bylam nastawiona na ten domek
  10. A na dole tez 2 wyrka? ;] No coz, u mnie sie zobaczy.... Czy w ogole pojade w takim razie
  11. RCookie, nie chcialabys mnie moze zabrac ze soba na zlot? Do Wawy bym dojechala ;ppp Jesli RC sie zgodzi, to mnie prosze do pewniaków wpisać... Chyba, ze nie ma juz dla mnie miejsca w dwójce, to prosze od razu wypisać
  12. No ja Ci wyslalam PW.
  13. No okk....
  14. dog193 a skad wiecie kto ile ma lat? ;>
  15. No ja sie zastanawiam wlasnie nad składem domku nr 2 ;] Mozna do niego dopisac jeszcze Pestke :] Zuza tez do naszego. I jeszcze.... Endher (?) I ew. ja do tego. To taki nasz forumowy domek ;] Kurde, mama powiedziala, ze jak nie ma transportu to nie jade, siet... Jedzie ktos z Wawy i chcialby mnie przygarnąć? ;ddd EDIT: O! może dajcie te sklady domków na pierwszą, co? bo nie chce mi sie za kazdym razem szukac tej strony ;]
  16. Ja... W tym roku... Komplecik rogza, new identyfikator, juz mam skompletowany w takim woreczku zestaw smaczkowo-gryzakowy: piłka ze skóry nadziewana, 2 buciki, patyczek gruby z chlorofilem, mix smaczków z F4D, hamburgery z Vitakrafta. Do tego jak sie uda 2 zabawki z Petstagesa i jesli uda sie wygrac cos w konkursie: smycz flexi, zestaw kong, zestaw gryzakow, zestaw do pielegnacji yorkow. Jesli konga nie wygram- kupuje chyba znowu pseudokonga z trixie, jesli nie wygram zestawu do pielegnacji, to kupuje albo sam szampon z Hery, albo szampon i odzywke z Khary :)
  17. O! A orientujecie sie, czy robią kantarki dla yorków? :D Bo ja wole na wszeki wypadek miec. Jak wszyscy, to wszyscy ;p Najwyzej jakąś wstążkę jej na pysku zawiażę ;pp
  18. no tak planuje ;pp mysle tylko wlasnie nad tym pomaranczem.... rodzinki sie jeszcze spytam, ale albo zolty, albo przezroczysty ;] rc, trzymaja sie one jeszcze u Ciebie, te ID?:D
  19. Nie, kompletu z biedronki (sklepu) ;pp Taki on... kolorowy :) Pokazywalam kiedys w wątku obrozowym.... Kurde no, nie wiem jak to pokazac ;pp bo zdjecia znalezc nie moge
  20. Sluchajcie... Chce dla Daisy kupic identyfikatory: [url]http://allegro.pl/item838741634.html[/url] najprawdopodobniej 3 kostki. 1. czerwona chyba bd pasowac do kompletu butterfly rogza? 2. jaki kolor do pomaranczowej obrozy rogza i pomaranczowej flexi? zolty? 3. i jaki kolor do kompletu biedronkowego, takiego kolorowego? mysle albo o fiolecie, albo o przezroczystym....
  21. Tzn. gdzie podwiezc? Mama sie nie zgadza przez cala Polske mnie wiezc ;/// Wystarczy ze na Mazury mnie zawiezie, to juz dobrze
  22. Polaczenie jest, ale narazie bezposredniego nie ma ;/// Troche za daleko Wy jestescie, bo mama sie boi ze cos mi sie stanie czy cos ;/
  23. Niby to po drodze jest, ale ehh.... Mama sie nie zgodzi ;/ Fak.........
  24. Jakbym ja byla pewna to ja bym wplacila ;ppp Ej no, naprawde nikt nie jedzie pociagiem na trasie Bialystok- Katowice/Czestochowa, czy gdzie tam albo samochodem na tej trasie z wolnym miejscem?:(((
  25. Jemu super w planecie ;pp Mi sie jakos planet na mojej niezbyt podoba i sie zastanawiam czy nie sprzedac..... Co do swiat- moja dostanie komplecik Rogza od RCookie :D Oprocz tego smaczki, conajmniej jedna zabawke, gryzaki i moze nowy szampon :D
×
×
  • Create New...