Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. A jakie? Bo ja nie moge nigdzie zobaczyc...
  2. Ja również uważam, że to zdecydowana przesada. Sory bardzo, ale naprawdę uważam, że zadnemu psu nie będzie sprawiało przyjemności noszenie czapeczki czy skarpeteczek bo tak się rodzince podoba! Bórówka, skąd wiesz ze dla psa sie to podoba? powiedzial ci? moja daisy tez sie cieszy na widok ubranka, bo wie, ze nie zmarznie na podwórku. ale sory bardzo, twoj pies na wiosennym spacerze nie zmarznie, jesli mu nie zalozysz tego ubranka. widac, ze ten pies to tylko zabawka
  3. No ja niby tez dzieciak, ale chodzi mi o to, ze to taki obóz, dla ludzi którzy chcą tylko odpocząć z psem. Ja jadę na od 18 lat, ale wystarczy ze dogadasz się z jakimś dorosłym, że weźmie Cię jakby pod opiekę
  4. Dixie- teren nigdzie nie jest ogrodzony. Ew. na posłuszeństwo na betonie, to bramka jest. I tak wyjaśniam- nie, żebyśmy chciały z dziewczynami odstraszać od tego obozu, broń Boże. Tylko mówimy jak jest. Dla osoby, która chce robić coś z psem z obi albo agi- lepiej pojechać na profesionalny obóz, bo to jest tak naprawdę obóz dla dzieci z pieskami.
  5. Magda- haha xD No wiesz... jednak chyba fortowy wybiore xD Ach ta koszulka obozowa xDDD
  6. 33 zł to za oryginał. Podróbka 8-12. Wkładasz tam np. suchą karmę, czy jakieś smaczki. Np. pasztet, są też specjalne pasty KONG do tego. I pies po prostu albo np. leży i próbuje tam to wyciągnąć czy cos ;]
  7. Podałam link- duży ok. 12 zł, mały ok. 8.
  8. Ja myslalam zeby jechac, ale sama teraz nie wiem... Czy ten obóz czy fortowy. Zresztą i tak jak coś na OZP1 nie pojade, ew. OZP3... Z jednej strony chcę spotkać się ze znajomymi, ale z drugiej chcę się rozwijać w kierunku agi. No cóż, ja życzę miłej zabawy ;]
  9. Zależy ile masz pieniędzy. Bo jak możesz sobie pozwolić na oryginał, to oryginał. Ale podróbki też są super, dla dużego psa: [url]http://www.krakvet.pl/trixie-jumper-duzy-10cm-3327-p-1581.html[/url] To taka sama zasada jak klasyczny Kong. My mieliśmy, ale sprzedałam. Trochę za twardy i za duży chyba :] Być może np. na Wielkanoc kupie młodej tego konga: [url]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=2319[/url] Nie wiem tylko jaka jest wielkość M :)
  10. My mamy kombinezonik ortalionowo-polarowy na zimę- bez rękawków niestety. I ostatnio kupiłam dresik polarowy, ponieważ mniej więcej od marca- kwietnia do ok. października jeździmy do klubu agility no i na wczesną wiosnę i jesień jak sucz siedzi w klatce to po prostu jest jej zimno. A, że mojej nie przeszkadza to ,bo hasa tak samo jak bez tego, to nakładamy. Psa ubieram jak jest śnieg to kombinezonik, jak sucho to dresik. I to też różnie bywa w jakiej temperaturze. Bo jak wieje ostry wiatr, a jest 5 stopni to sie ubieramy, a czasem jest 0 stopni ale cichutko, słońce świeci to wychodzimy bez wdzianka
  11. Kurde, Magda, ale dla mnie smycz za cienka! A poza tym nie moge nigdzie znaleźć kompletu S różowego :( A gdybym wzięła obrożę S a smycz M?XD Magda, to dawaj! Ja wezme komplet a Ty co Tam chcesz i bd ok ;]
  12. No właśnie znam p-m. Chodziło mi o jeszcze jakiś, bo jednak na pełnej misce koszt tego kompletu wynosi ok. 60 zł.
  13. Niee, nie mam zaufania do lekkich i miekkich xD Nasza obroza strasznie sie zmechaciła. W tym tylko problem, ze za komplet odblaskowy M dam 65 zł + przesyłka, a rogzette komplet moge odkupic od pewnej osoby za niecałe 40 xD
  14. [IMG]http://i49.tinypic.com/ajxbmw.jpg[/IMG] Zapomnialam sie pochwalic naszym dresem xD
  15. Też tak myślę :) A znacie może jakiś sklep, gdzie będzie jeszcze S albo M rogz odblaskowy róż?
  16. Jaki byście wzięli komplet dla Daisy z rogza: rogzette czy odblask różowy? Bo potrzebuję do flexi różu i najprawdopodobniej jak wezmę odblask to tylko obrożę, bo chyba nie uzbieram na smycz...
  17. Kurde, to ja juz sama nie wiem... No bo jest, że 1 jest jako do 15 kg, a 2 do 25.. To moze lepiej wziac 3 m małą summertime i tą mieć na ew. wypad gdzieś na spacer dłuższy gdzie psa nie moge spuscic?
  18. Kurcze, bo ja mam summertime tylko to właśnie chyba jest ta 2, do 20 kg ;p No huk, 5 m bd musiało wystarczeć :) A pytanko jeszcze. Ma ktoś tą flexi 1 summertime?
  19. Dziewczyny HELP! Co byście wybrały dla yorka: 5 m summertime 1 różowa(taka mała) czy 8 m summertime 2 różowa
  20. Shetanka ma rację. Treningi były zdecydowanie za późno. Ja bym mogła wstawać przed śniadaniem- godzina 6, 7 mi to nie problem. Tak samo posłuszeństwo. W samo południe. No zlitujcie się... Dlatego w tym roku chyba jednak nie jadę... Wolę profesionalny obóz, gdzie czegoś się nauczę. No i te domowe przedszkole... Okej, można cos tam porysować czy cos, ale uwazam ze to powinno byc dobrowolne i nieoceniane.
  21. Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale cóż. Liczę, że pomożecie. Wczoraj moja Daisy została wysterylizowana. Zabieg bez komplikacji, mała w ubranku. Przez ok. 2 godziny po operacji leżała w klatce. Potem się podniosła, chciała chodzić- ale wiadomo, nie da rady. Wzięłam ją do siebie i tak siedziałyśmy. W nocy biedulka piszczała, chodziła, nie dała rady się kłaść. W końcu parę godzin się przespała. Dzisiaj u weta była, dostałyśmy znowu zastrzyk przeciwbólowy i antybiotyk. Sunia zjadła dziś już trochę mięska, ale z piciem nadal problem. Wet. powiedziała, że jeśli się nie poprawi, jutro na kroplówkę, bo suń się odwodni... Help! Co robic? Poję psa co kilka godzin z palca po parę minut, ale ile na tym palcu moze byc wody... Wet. dała strzykawkę, ale sunia nie zamierza z niej pić :( Sama z talerzyka czy miski też nie chce
  22. Niby moja jest mała, ale jeszcze troche bojaźliwa ;pp
  23. Najmniej osób jest chyba na ostatnim turnusie. Na moim- przedostatnim było 11. Magda- był u Was weterynarz? U nas nie...
  24. A ja kupie obrożę rogza odblaskową różową xD Mke najprawdopodobniej. Do nowej flexi różowej :)
×
×
  • Create New...