Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. jeju, to powiedz ze wygralas w konkursie :]
  2. No właśnie tylko w tym problem, że drogie one : (
  3. Ja mam pytanie. Czy te skarpetki: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=893296809[/url] Spełniłyby rolę, żeby dla suni łapki szybko tak nie marzły? Bo obawiam się, że gdy kupię buciki to sunia mi zaprotestuje :(
  4. Haha, ja niby miałam się leczyć. I co z tego wyszło.? Zamieniam się z Martą Aresową flexi na komplet robiony xD Wybieram smycz czarną przepinaną i obróżkę niebieską xD
  5. Ok xD Tylko niech trochę cieplej będzie, bo nawet mi się nie chce tyłka wystawiać w -20 xD
  6. No właśnie moja tak samo, dlatego właśnie jak np. do parku to obawiam się, że dużo śniegu będzie... Chociaż.. Ty masz małego psa xD Ktoś jeszcze chętny?
  7. Hahaha xD Tyle ,że widzisz. Moja jak z nią wychodzę i idziem po chodniku to wariuje na maksa, ale jak w śnieg wejdzie to buum :( Dlatego ja bym się wybrała jakby śnieg stopniał... I tak chociaż trochę poniżej 0...
  8. C&B to jak chcecie jechac jak Twoja nawet z domu nie chce wychodzic?xD
  9. 1- ja zawsze w rajstopkach ciepłych 2- dla psa kurteczka nic nie daje, śnieg i tak się dostaje :( (o jaka rymowanka xD)
  10. W sumie niby my, ale... hm za zimno ; ] Gdyby tak było powyżej 0stopni co jest niemożliwe :(
  11. Ewa- my mamy o tyle problem, że niedługo idziemy znowu do klubu no i musi byc piesa nakrecona na zabawke, ja tego psa 2 dni nudze- zero gryzaczków, zabawek, nic! i pocieszy się chwilę i znowu olewka. a ta chwila trwa tylko wtedy gdy to wyjmuję. nie chce do pysia nawet wziąć. a za piłką szaleje niesamowicie -.-
  12. Słuchajcie, a ja mam problem ;// Jak pracuję z moją Daisy, to na smaki jest nakręcona mega- używamy suszonego mięcha (kaczka, teraz kupiłam kurczaka z rybą). Robi wszystko bezbłędnie. Ale jak chcę na zabawkę, to zero zainteresowania. Wynudzam ją przez dzień, nic z nią nie robie i zero -.- Czy jest jakaś zabawka, która naprawdę zainteresuje psiego wybredniaka? Najlepiej taka do przeciągania czy wspólnej zabawy z pańcią ;(
  13. A ja co? Jak myje łapy to też wycieram dobrze -.-
  14. A co ja mam z psem zrobic? Ma cała mokra latać i się przeziębić? To jest chyba oczywiste, że psa wycieram. I jak ją kąpię całą to nie pozwolę jej w zimę latać po domu przez pare godzin aż się wysuszy! To normalne, że suszę psa suszarką na najmniejszej mocy
  15. [url]http://www.as.wroclaw.pl/index.php?products=product&prod_id=207[/url] Tu pisalas?:D
  16. Meadow! xD A ja zamiast rozowego rogza kupuje puppy love xD I do tego peace pup :D
  17. Po czym sądzisz, że mój pies jest biedny, co? Wyobraź sobie, że gdy myje mojego psa, to ją dokładnie wycieram (zresztą nie wiem czy mówimy tu o myciu łapek czy całego psa), jeśli jest potrzeba to suszę. Nie sądzisz, że dla psa jest za gorąco w piżamce?
  18. Ale na co futerka dla psów! No bez przesady! Po co majtki z koronkami, jesli mozna kupic zwykle? Sory bardzo, ale nikt o zdrowych zmysłach nie wpuści brudnego i mokrego psa do łóżka! No ludzie!
  19. No właśnie. O co pytacie hodowcę, np. pisząc e-maila? Poza tym kiedy jest planowany miot ;] Bo chciałabym się dowiedzieć więcej na temat jednej hodowli, ale szczerze mówiąc nie wiem o co spytać :)
  20. Hawanka- Peace Pup i nowy Love Stuck czy coś takiego xD
  21. Gops- mi też xD Już poluję na 2 lupinki, Boże :(
  22. Boziu, ślicznie Milce w lupinku ;d Ja zamierzam go kupic, bo wydali też dla małych psów xD
  23. Żeby jeszcze tego muscata gdzieś znaleźć xD Kurcze... Ale mam problem
  24. A ja posprzedaje to co mam w podpisie, do tego smycz butterfly i kupie dla psa obroze Peace Pup, nowego lupina i rogza róż xD I do tego wszystkiego kupie czarną smycz :] Wie ktoś, czy dostane gdzies smycz czarna odblaskowa?
×
×
  • Create New...