-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Madziu, dopowiedz jeszcze od kogo masz ;pp
-
Ja właśnie biore żółtą, bo jest świetna! A fiolet jakoś niezbyt ;pp No i najważniejsze, że bez ID, naprawde tania :)
-
ej no bez przesady, ceny np. w obroży Mce wieksze od rogza -.- tak potracą oooj wielu klientów :) a ja sie zdecydowalam na limitowany zolty z rogza ;p
-
Fona- 10 zł? Kurde.... Kazałam przelać 13, zaraz sie spytam o co chodzi!
-
Tyle, że oni nie chcą żadnego behawiorysty, nie mają po prostu na to pieniędzy :(
-
Ta dziewczyna ma 24 lata, którą pies chroni, ta młodsza 14, moja kuzynka. Tak też próbowała, bo sama próbowałam troche psa szkolić. Pies strasznie broni tego, nie reaguje na żadne komendy. Myślicie, że te legowisko mogłoby pomóc? Pies ogółem fajny, kuzynka strasznie płacze bo nie chce psa oddawać.
-
nikt nie potrafi pomóc? :(
-
Pomóżcie, jakiego rogza dla daisy jeszcze wziąć do odblasku różowego? Rozmiar S lub M, wszystkie rodzaje ;pp
-
SPRZEDAM: x2 Competition Standard Pup kolor żółty i pomarańczowy x1 Frost Bite Pup pomarańczowy dyski oceniam na stan db+,bdb- Dla zainteresowanych fotki. TANIO!
-
Wejdź w Agility-Seminaria-Obóz dla początkujących i średniozaawansowanych. Coś takiego. Tyle, że tam samo agility jest
-
Hahahaha, zabawne! Moja świnka piszczy, że jej nowa nazwa sie nie podoba ;p A śniegu już nie będzie, póki my sie zbierzem to już dawno sie stopi ;]
-
peace pup!:D a ja jednak nie bede brac yellow paws tylko zamowie kiedys z Izą Peace Pup wlasnie dla Daisy ;pp tyle, ze 1 cm to cienkie, a 18 mm za grube, wrr-.-
-
ale zabawne iza, ajajaj ;pp po powrocie pies mi spał do końca dnia :D no, to jak stopi sie snieg to mozemy isc na spacer ;] moze w wiekszym gronie ;p
-
Moja ciocia poprosiła o Waszą pomoc. Razem z wujkiem mieszkają w bloku, mają 2 córki. mają tak ok. 2 letniego kundelka, małego. To pies. Na poczatku bylo wszystko ok, od jakiegos moze pół roku jest strasznie agresywny. Głównie do wujków i jednej córki. Z drugą śpi, broni jej. Bardzo ją lubi. Jak jest np. wieczór i pies śpi na łóżku tej ulubionej córki, a tamta chce jej łóżko pościelić to pies rzuca sie, próbuje gryźć, strasznie szczeka i warczy. Jest coraz gorzej, pies strasznie broni wszystkich gryzaków, kości nie je, a jak dostanie czasem to broni jej ciągle i warczy. Już raz oduczali jego spania w łóżku, ale i tak pies z nimi spał, bo córki zasypiały, jednej przeszkadzało że pies piszczy w nocy. Teraz zaproponowałam im żeby kupili ponton dla psa, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie...
-
nie zauwazyla !? pisneła biedulka ;pp
-
uwazasz, ze moj pies nie?:D tez niezle dawała w śniegu :D a tak powiem... magda mi psa podcieła mojego smyczą, haha ;pp nogi jej mało co nie urwała! :D
-
tyle, ze wiesz ;pp moja wzglednie jasna jest. chcialam jej daisy kupic, ale nigdzie nie ma -.- wrr
-
fakt, hibiskuski tez sa swietne :D Iza.-tak myslalam..., a co chcesz zamowic?:D btw. myslicie, ze bedzie do daisy pasowac yellow paws on black: [url]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=6[/url]
-
daisy bardziej w tym sniegu ginela ;p
-
Tak, zgadzam sie :D Wtedy ooj bardzo chętnie :D
-
Niet, nie ma ;pp Ej, ja mam butterfly, nie ściągaj :D Widzisz? Pink hearts będą najlepsze! Iza, a Buenos nie moze szelek nosic? bo na PM są szelki Mki.
-
O, a jaki wzorek wzięlibyście na miejscu Feigned dla Axelka (maltanczyk) Funky Retro Pink Hearts czy Hibiskusy?xD Ja obstawiam Pink hearts ;p i tak nie ma jaj to co mu zalezy, haha